Menu
Your Cart

Vlaky

Vlaky

Máte-li doma milovníky vláčků a železnic, u nás najdete vše, co by je mohlo zaujmout. Spoustu informací o železnicích se děti dozví díky leporelům a knihám o vlacích. Nechybí ani různé samolepkové sešity s železniční tematikou či magnetky s vláčky.

Vyberte si různé menší i větší dřevěné vláčkodráhy pro děti se spoustou vláčků. Nechybí ale ani set autíček na koleje, klasické skládací dřevěné vláčky, které slouží také jako stavebnice. Dětem u nás vyberete také samostatnou lokomotivu, železniční přejezd a další drobné doplňky na vláčkodráhy.

Nejprodávanějši v kategorii Vlaky

Stiskni tlačítko a svět vláčků ožije!Malé děti budou milovat mačkání tlačítek v této krásně ilustrované knížce, aby si vyslechli vzrušující svět vláčků. Od parního vlaku prohánějícího se přes viadukt až po dřevorubecký vláček skřípající za zatáčkou v ledovém lese, můžete objevovat všechny druhy rušn..
429Kč
Bez daně:390Kč
Postav si svůj vlastní pravěký svět!Originální dřevěná vláčkodráha s dinosaury a pračlovíčky od Tooky Toy zabaví všechny malé dino nadšence. V balení najdou 40 dřevěných dílků, ze kterých si postaví různorodé dřevěné koleje, dlouhý vláček , obyvatelný strom, sopku a pravěkou džungli plnou dinosaurů...
945Kč
Bez daně:781Kč
Activity stolek s vláčkodráhou Activity stolek s vláčkodráhou
Nedostupné
Objev stoleček plný zvířátekMultifunkční interaktivní hrací stolek obsahuje spoustu zábavných aktivit pro malé děti a dokonce i jednoduchou vláčkodráhu. Interaktivní stoleček je skvělý pro batolata už od 12 měsíců věku a postupně je provede od jednoho objevu k druhému v prostředí plném zvířátek, kte..
1,450Kč
Bez daně:1,198Kč
Hurá na cestu!Tato sada dřevěných vláčků bude děti bavit a zaměstná je na celé hodiny. Set obsahuje 12 různých mašinek a vozů s nákladem, které se dají spojit magnety do dlouhého vláčkuBěhem hry si děti trénují jemnou motoriku.Pokud si ještě k tomu hrají s více dětmi, rozvíjející si tak sociální a k..
619Kč
Bez daně:512Kč
Nálepky ze kterých poskládáte železnici.Papírová nálepka se snadno nalepí i odlepí. Vhodné pro kombinaci se zatáčkami nebo sadou nálepek Máme pro vás kolejnicovou soupravu, díky které bude mít váš vlak na čem jezdit.Stačí si vzít nálepky a můžete si vytvořit vlastní železnici.Nálepka je pro jednoráz..
68Kč
Bez daně:56Kč
LEGO DUPLO Zábava ve vaně: Plovoucí vláček se zvířátky LEGO DUPLO Zábava ve vaně: Plovoucí vláček se zvířátky
Nedostupné
Roztomilá zvířátka čekají až je vykoupete.Se snadno omyvatelnou stavebnicí Legrace ve vaně: Plovoucí vláček se zvířátky (10965) z řady LEGO® DUPLO® Moje první si předškoláci od 18 měsíců užijí hraní i rozvoj dovedností.Hračka do vany, která plave a snadno se čistí.Užijte si se svými nejmenšími při k..
450Kč
Bez daně:372Kč
Vláčková dráha pro malé hasiče.Originální vláčková dráha s hasičským příslušenstvím obsahuje 70 dílů. Je ideální pro každého, kdo se zajímá o vláčky a záchranné složky.Sada skvělá na vyprávění příběhů a rozvíjení fantazie.Souprava hasičského záchranného vlaku obsahuje vlak, který má zvukové efekty a..
2,035Kč
Bez daně:1,682Kč
Vláčková dráha pro malé stavbyvedoucí.Originální vláčkodráha se stavebním příslušenstvím obsahuje 35 dílů. Je ideální pro každého, kdo se zajímá o stavbu.Sada skvělá na vyprávění příběhů a rozvoj fantazie.Jezděte vozidly po trati a sledujte, jak se spojují díky magnetkám. Obsahuje příslušenství jako..
1,185Kč
Bez daně:979Kč
LEGO DUPLO Vláček s čísly LEGO DUPLO Vláček s čísly
Nedostupné
Perfektní seznámení s čísly pro děti v předškolním věku.Nenechte si ujet barevný model ze sady LEGO® DUPLO® Vláček s čísly – Učíme se počítat (10954). S 10 očíslovanými kostkami, které mohou děti nakládat a vykládat, stavět na sebe nebo řadit, a DUPLO figurkami dívky, chlapce a pejska nebude brát hr..
462Kč
Bez daně:382Kč
Velká knížka VLAKY pro malé vypravěče Velká knížka VLAKY pro malé vypravěče
-18 % Nedostupné
Knížka pro všechny milovníky vlaků.V tomhle velkoformátovém obrázkovém leporelu si přijdou na své zejména všichni milovníci železnice. Lokomotivy, vagony, čilý ruch nádraží, kolejnice, tunely, mosty, strojvedoucí, výpravčí nebo cestující, to vše zde mohou sledovat přímo v akci!Velké obrázkové lepore..
203Kč 249Kč
Bez daně:185Kč
Poskládejte si lokomotívu jednoduše!Puzzle má jen pár dílků, které dohromady vytvoří krásnou barevnou lokomotívu. Části jsou dostatečné tlusté a velké. Na tomto puzzle si děťátko procvičí jemnou motoriku a představivost.Vynikající jako první puzzle pro děťátko.Balení obsahuje 5 dílků skládačky..
147Kč
Bez daně:122Kč
Krásná barevná ilustrovaná lepící páska.Lepicí páska s designem kolejnic a vláčku. Součástí balení je právě také hravý dřevěný vláček.Délka pásky: cca 6m.Rozměr: 8,5 x 8,5 x 5 cm...
209Kč
Bez daně:173Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 12 (1 stránek)