Menu
Your Cart

Nafukovací míče a doplňky

Nafukovací míče a doplňky

Nafukovací míče a doplňky do vody

Užijte si společně s dětmi léto naplno! Spoustu zábavy vám zajistí skladné nafukovací míče a balóny v neokoukaných designech. Nemusíte mít na zahradě ani bazén, děti si užijí radost z vody díky rozstřikovači v podobě nafukovacího míče. Vodní skluzavka umožní dětem závodit od rána do večera. A v bazénu i na pláži u moře oceníte nafukovací držák nápojů.

Nafukovací míč Mořský koník 35 cmZábava u vody i v zahraděNafukovací míč v originálním provedení s nafukovacím mořským koníkem uvnitř míče. Tento zábavný a barevný doplněk s potiskem motivů ze života pod mořskou hladinou je ideální pro letní dovolené u vody. Děti si u žijí hodiny zábavy, ať už na pl..
279Kč
Bez daně:231Kč
Nafukovací míč Velryba 35 cm Nafukovací míč Velryba 35 cm
Nedostupné
Nafukovací míč Velryba 35 cmZábava u vody i v zahraděNafukovací míč v originálním provedení s nafukovací velrybou uvnitř míče. Tento zábavný a barevný doplněk s potiskem motivů ze života pod mořskou hladinou je ideální pro letní dovolené u vody. Děti si u žijí hodiny zábavy, ať už na pláži, v bazénu..
279Kč
Bez daně:231Kč
Nafukovací míč Džungle 51 cmPinkejte si ve vodě i na souši! Užijte si spoustu zábavy s tímto nafukovacím míčem od Swim Essentials s motivy džungle. Je skvělý jako nafukovací plážový míč, ale využijete ho i doma na zahradě či na chalupě. Míč má průměr 51 cm a vyfouknutý zabere jen málo místa, takže ..
120Kč
Bez daně:99Kč
Nafukovací míč Hvězdice 51 cmPinkejte si ve vodě i na souši! Užijte si spoustu zábavy s tímto nafukovacím míčem od Swim Essentials s motivem mořských hvězdic. Je skvělý jako nafukovací plážový míč, ale využijete ho i doma na zahradě či na chalupě. Míč má průměr 51 cm a vyfouknutý zabere jen málo mí..
120Kč
Bez daně:99Kč
Nafukovací míč Abstrakt 51 cmPinkejte si ve vodě i na souši! Užijte si spoustu zábavy s tímto nafukovacím míčem od Swim Essentials v bílé barvě s abstraktními barevnými motivy. Je skvělý jako nafukovací plážový míč, ale využijete ho i doma na zahradě či na chalupě. Míč má průměr 51 cm a vyfouknutý ..
120Kč
Bez daně:99Kč
Nafukovací míč Leopard zelený 51 cmPinkejte si ve vodě i na souši! Užijte si spoustu zábavy s tímto nafukovacím míčem od Swim Essentials se zeleným leopardím vzorem. Je skvělý jako nafukovací plážový míč, ale využijete ho i doma na zahradě či na chalupě. Míč má průměr 51 cm a vyfouknutý zabere jen ..
120Kč
Bez daně:99Kč
Nafukovací míč Květy 51 cm
Nedostupné
Nafukovací míč Květy 51 cmPinkejte si ve vodě i na souši! Užijte si spoustu zábavy s tímto průhledným nafukovacím míčem od Swim Essentials s květinovým vzorem. Je skvělý jako nafukovací plážový míč, ale využijete ho i doma na zahradě či na chalupě. Míč má průměr 51 cm a vyfouknutý zabere jen málo m..
120Kč
Bez daně:99Kč
Nafukovací míč Leopard starorůžový 51 cm
Nedostupné
Nafukovací míč Leopard starorůžový 51 cmPinkejte si ve vodě i na souši! Užijte si spoustu zábavy s tímto průhledným nafukovacím míčem od Swim Essentials se starorůžovým leopardím vzorem. Je skvělý jako nafukovací plážový míč, ale využijete ho i doma na zahradě či na chalupě. Míč má průměr 51 cm a v..
120Kč
Bez daně:99Kč
Nafukovací brouzdaliště s fontánkou 150 cm Leopard béžový Nafukovací brouzdaliště s fontánkou 150 cm Leopard béžový
Doprava Zdarma Nedostupné
Nafukovací brouzdaliště s fontánkou 150 cm Leopard béžovýDokonalá vodní zábava na zahraduJedinečné nafukovací brouzdaliště Swim Essentials v oblíbeném designu béžový leopard vaše děti naprosto nadchne. Rozstřikovač, který z dětského brouzdaliště vytvoří stříkající fontánku, poskytne příjemné osvěžen..
599Kč
Bez daně:495Kč
Vodní skluzavka s tryskami Leopard béžový Vodní skluzavka s tryskami Leopard béžový
Doprava Zdarma Nedostupné
Vodní skluzavka s tryskami Leopard béžovýSklouzni se po břiše a užij si léto!Dlouhá nafukovací vodní skluzavka Swim Essentials v oblíbeném designu béžový leopard vašim dětem zaručí spoustu zábavy i příjemné letní osvěžení. Nemusíte mít ani bazén, stačí když skluzavku rozložíte, nafouknete okraje a p..
599Kč
Bez daně:495Kč
Nafukovací držák na pití Srdce tečkyUžijte si absolutní pohodu ve vodě i na souši Nafukovací držák na pití Swim Essentials se stane perfektní ozdobou vaší bazénové party i dětské oslavy. Vy i vaši hosté zažijete absolutní komfort. Pro pití nebudete muset vylézt z bazénu nebo vstát z lehátka. V písk..
49Kč
Bez daně:40Kč
Nafukovací držák na pití Plameňák neonovýUžijte si absolutní pohodu ve vodě i na souši Nafukovací držák na pití Swim Essentials se stane perfektní ozdobou vaší bazénové party i dětské oslavy. Vy i vaši hosté zažijete absolutní komfort. Pro pití nebudete muset vylézt z bazénu nebo vstát z lehátka. V..
49Kč
Bez daně:40Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 22 (2 stránek)