Menu
Your Cart

Nafukovací kruhy

Nafukovací kruhy

Kvalitní nafukovací kruhy

Nafukovací kruh je skvělou plaveckou pomůckou. Zábavu se stylovými nafukovacími kruhy si užijí nejen děti, ale i teenageři či dospělí. Pro nejmenší děti jsou kruhy pro miminka, pro trošku větší kruhy se zvířátky a klasické kulaté kruhy. Větší kruhy s průměrem 90 cm jsou skvělé na zábavu ve vodě pro větší děti i dospělé. S luxusními kruhy labuť, plameňák či jednorožec budete nepřehlédnutelní!

Nafukovací kruh Hvězdice 90 cmUžijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential s motivem mořských hvězdic je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let a klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Luxusní kruh na plavání i zábavu Je vhodným ..
311Kč
Bez daně:257Kč
Nafukovací kruh Srdíčka 50 cmDěti budou mít z plavání radost! Originální transparentní nafukovací kruh pro děti od Swim Essential se srdíčky je svou velikostí určený přibližně pro děti od 3 do 6 let. Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaše děti ještě neumí plavat. Ale i ty, které už plavat um..
215Kč
Bez daně:178Kč
Nafukovací kruh Žralok 55 cmDěti budou mít z plavání radost! Originální nafukovací kruh pro děti od Swim Essential s motivem žraloka s ploutví a očima je svou velikostí určený přibližně pro děti od 3 do 6 let. Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaše děti ještě neumí plavat. Ale i ty, které už plav..
239Kč
Bez daně:197Kč
Nafukovací kruh Leopard zelený 55 cmDěti budou mít z plavání radost! Originální nafukovací kruh pro děti od Swim Essential se zeleným leopardím vzorem a oušky je svou velikostí určený přibližně pro děti od 3 do 6 let. Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaše děti ještě neumí plavat. Ale i ty, které..
239Kč
Bez daně:197Kč
Nafukovací kruh Leopard fialový 55 cmDěti budou mít z plavání radost! Originální nafukovací kruh pro děti od Swim Essential s fialovým leopardím vzorem a oušky je svou velikostí určený přibližně pro děti od 3 do 6 let. Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaše děti ještě neumí plavat. Ale i ty, kter..
239Kč
Bez daně:197Kč
Nafukovací kruh Džungle 90 cmUžijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential s motivy džungle je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let a klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Určitě udělá radost všem, kteří milují zvířecí motivy. L..
311Kč
Bez daně:257Kč
Nafukovací kruh Leopard zelený 90 cmUžijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential se zeleným leopardím vzorem je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let a klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Určitě udělá radost všem, kteří milují zelenou..
311Kč
Bez daně:257Kč
Nafukovací kruh Leopard fialový 90 cmUžijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential s fialovým leopardím vzorem je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let a klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Určitě udělá radost všem, kteří milují jemnou..
311Kč
Bez daně:257Kč
Nafukovací kruh Džungle 50 cmDěti budou mít z plavání radost! Originální nafukovací kruh pro děti od Swim Essential s motivy džungle je svou velikostí určený přibližně pro děti od 3 do 6 let. Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaše děti ještě neumí plavat. Ale i ty, které už plavat umí jej vy..
215Kč
Bez daně:178Kč
Nafukovací kruh Čtverce 50 cmDěti budou mít z plavání radost! Originální nafukovací kruh pro děti od Swim Essential se čtverečkovaným motivem je svou velikostí určený přibližně pro děti od 3 do 6 let. Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaše děti ještě neumí plavat. Ale i ty, které už plavat u..
215Kč
Bez daně:178Kč
Nafukovací kruh pro miminka Čtverce Nafukovací kruh pro miminka Čtverce
Doprava Zdarma Nedostupné
Nafukovací kruh pro miminka ČtverceSeznamte vaše nejmenší s vodou zábavně i bezpečně! Nafukovací kruh pro miminka od Swim Essentials se čtverečkovaným motivem je vhodný pro nejmenší děti od 0 do 1 roku s maximální hmotností do 11 kg. Tento speciální dětský kruh je velmi bezpečný, protože má hn..
599Kč
Bez daně:495Kč
Nafukovací kruh pro miminka Leopard zelený Nafukovací kruh pro miminka Leopard zelený
Doprava Zdarma
Nafukovací kruh pro miminka Leopard zelenýSeznamte vaše nejmenší s vodou zábavně i bezpečně! Nafukovací kruh pro miminka od Swim Essentials v zelené barvě s leopradním vzorem je vhodný pro nejmenší děti od 0 do 1 roku s maximální hmotností do 11 kg. Tento speciální dětský kruh je velmi bezpečný, pr..
599Kč
Bez daně:495Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 29 (3 stránek)