Menu
Your Cart

Outdoor hračky

Outdoor hračky

Hledáte tu správnou hračku pro zábavu na zahradě, v lese, na pláži i na dovolené? Máme pro vás originální a ekologické hračky na písek, velká autíčka na na písek, létací draky i různé prvky na minigolf pro děti.

Nechybí ani vybavení do přírody jako dalekohledy, lupy i baterky. V létě děti zabaví vodní skluzavka a další originální hračky na ven. Samozřejmostí jsou barevné křídy na ven! Vyberte si podle věku svého dítěte!

Plážový tenis Plážový tenis
Nedostupné
Plážový tenisRakety na plážový tenisSet 2 raket s míčkem je ideální pro všechny děti, které chtějí objevovat kouzlo plážového tenisu. Tyto rakety zaručují hodiny letní zábavy a jsou perfektní například pro dovolenou u moře. Ergonomické a protiskluzové rukojeti zajišťují pohodlné držení, zatímco lehk..
363Kč
Bez daně:300Kč
Sada Rakety a obruče na bubliny + tekutina 250 ml Sada Rakety a obruče na bubliny + tekutina 250 ml
Nedostupné
Sada Rakety a obruče na bubliny + tekutina 250 mlPohrajte si s bublinamiOživte si letní dny s pomocí speciální sady na mydlové bubliny. S vytvářením mistrovských děl z bublin nebudou mít problémy ani děti. Stačí použít speciální tekutinu, brčka na vytváření bublin a skákající mýdlové bubliny jsou na..
385Kč
Bez daně:318Kč
Sada Obruč na bubliny s talířem + tekutina 250 ml Sada Obruč na bubliny s talířem + tekutina 250 ml
Nedostupné
Sada Obruč na bubliny s talířem + tekutina 250 mlČarovný svět mýdlových bublinOživte letní dny se sadou na mýdlové bubliny. S vytvářením bublinkových mistrovských děl nebudou mít problémy ani ty nejmenší děti. Stačí jenom nalít trochu tekutiny do mísy, ponořit kruh a jednoduchým máváním vyčarujete o..
190Kč
Bez daně:157Kč
Sada Obruč na bubliny Pro Multi Butterfly + tekutina 400 mlSkvělé dobrodružství s bublinamiNechte se unést do kouzelného světa bublin. Bez ohledu na to, jestli se rozhodnete hrát venku na zahradě, na terase nebo na pláži, naše bublifuky jsou připravené na jakékoliv dobrodružství. Obruč na výrobu bub..
255Kč
Bez daně:211Kč
Sada Obruč na bubliny Pro Butterfly + tekutina 400 mlSkvělé dobrodružství s bublinamiNechte se unést do kouzelného světa bublin. Bez ohledu na to, jestli se rozhodnete hrát venku na zahradě, na terase nebo na pláži, naše bublifuky jsou připravené na jakékoliv dobrodružství. Obruč na výrobu bublin Pr..
255Kč
Bez daně:211Kč
Sada Obruč na bubliny Mini Butterfly + tekutina 400 mlSkvělé dobrodružství s bublinamiNechte se unést do kouzelného světa bublin. Bez ohledu na to, jestli se rozhodnete hrát venku na zahradě, na terase nebo na pláži, naše bublifuky jsou připravené na jakékoliv dobrodružství. Díky obruči Mini Butterf..
255Kč
Bez daně:211Kč
Sada Obruč na bubliny + tekutina 400 mlSkvělé dobrodružství s bublinamiNechte se unést do magického světa bublin. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete hrát venku na zahradě, na terase nebo na pláži, naše bublifuky jsou připravené na jakékoliv dobrodružství. Obruč pro výrobu bublin v této sadě je dost..
255Kč
Bez daně:211Kč
Sada Hůlky se šňůrkou na obrovské bubliny + tekutina 400 ml Sada Hůlky se šňůrkou na obrovské bubliny + tekutina 400 ml
Nedostupné
Sada Hůlky se šňůrkou na obrovské bubliny + tekutina 400 mlSkvělé dobrodružství s bublinamiNechte se unést do kouzelného světa bublin. Bez ohledu na to, jestli se rozhodnete hrát venku na zahradě, na terase nebo na pláži, naše bublifuky jsou připravené na jakékoliv dobrodružství. Hůlky se šňůrkou vá..
260Kč
Bez daně:215Kč
Sada Hůlky se šňůrkou Brýle na obrovské bubliny + tekutina 400 mlSkvělé dobrodružství s bublinamiNechte se unést do kouzelného světa bublin. Bez ohledu na to, jestli se rozhodnete hrát venku na zahradě, na terase nebo na pláži, naše bublifuky jsou připravené na jakékoliv dobrodružství. Profesionální..
285Kč
Bez daně:236Kč
Sada Bublinový meč + tekutina 250 ml (dvojitá náplň)Vyzbrojte se bublinovým mečemMýdlové bubliny jsou oblíbenou zábavou malých i velkých dětí, které rády sledují svět skrze bublinkové brýle. Tato sada je perfektní aktivitou pro hraní venku na zahradě, na dvoře nebo na pikniku. Šikovný, lehký a snadn..
135Kč
Bez daně:112Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 103 (9 stránek)