Menu
Your Cart

Vláčky a dráhy

Vláčky a dráhy

Máte-li doma milovníka vláčků, železnic, autíček a obecně dopravních prostředků, určitě pro něj u nás najdete krásné dárky.

Vyberte si různé menší i větší dřevěné vláčkodráhy pro děti se spoustou vláčků a dalšího příslušenství. Nechybí ale ani set autíček na koleje, klasické dřevěné vláčky skládací, nápadité kuličkové dráhy či klip klap dráhy na autíčka. Některé mají dokonce garáž na autíčka!

Dětem u nás vyberete také samostatnou lokomotivu, železniční přejezd a další drobné doplňky na vláčkodráhy.

Nejprodávanějši v kategorii Vláčky a dráhy

Zvukostrom PastelZvuková hračka a kuličková dráha v jednomOblíbený dřevěný Zvukostrom od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách budou vaše děti milovat. Jakmile totiž vložíte kuličku do dírky v horní části zvukostromu, rozeznějí se nádherné zvuky. Cestou dolů totiž kulička padá na různě velké d..
569Kč
Bez daně:470Kč
Kuličková dráha pro nejmenší Strom PastelVhodná už pro děti od 18 měsíců!Skládací kuličková dráha pro nejmenší v podobě stromu od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách se stane zdrojem nekonečné zábavy pro vaše batolata. 7 dílků toboganu jednoduše spojíte vy nebo děti dohromady a zábava může z..
519Kč
Bez daně:429Kč
Kuličková dráha a stavebnice pro nejmenší Pastel Kuličková dráha a stavebnice pro nejmenší Pastel
Doprava Zdarma
Kuličková dráha a stavebnice pro nejmenší PastelAktivity strom pro děti od 18 měsícůOriginální aktivity pultík v podobě stromu od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách se stane zdrojem nekonečné zábavy pro vaše batolata. Najdou na něm skládací kuličkovou dráhu (tobogán) se 3 velkými kuličkami,..
925Kč
Bez daně:764Kč
Dřevěný vláček Zvířátka Dřevěný vláček Zvířátka
Doprava Zdarma
Dřevěný vláček ZvířátkaVláček, stavebnice i nasazování v jednomSkládací dřevěný vláček značky Tooky Toy zaujme všechny nadšence do vlaků, autíček i stavebnic. Sada obsahuje dřevěnou lokomotivu a dva vozy, na které můžou děti dle libosti nasazovat 13 rozdílných dílků, některé jsou v podobě zvířátek, ..
629Kč
Bez daně:520Kč
Dřevěné vláčky Set 12 ks Pastel Dřevěné vláčky Set 12 ks Pastel
Doprava Zdarma
Dřevěné vláčky Set 12 ks PastelHurá na cestu!Sada 12 dřevěných vláčků v dřevěné vitrínce v pastelových barvách zaujme všechny nadšence vlaků, ale také milovníky autíček. Sada obsahuje 3 dřevěné mašinky a 9 různorodých osobních i dopravních vagonů. Všechny se dají krásně spojit pomocí magnetek. Dřevě..
790Kč
Bez daně:653Kč
Dřevěný vláček Arctic..
469Kč 625Kč
Bez daně:387Kč
Nákladní přístav s jeřábem 24 ks Nákladní přístav s jeřábem 24 ks
Doprava Zdarma
Nákladní přístav s jeřábem 24 ksJeřáb se otáčí a zvedá nákladBohatá dřevěná sada hraček Nákladní přístav s jeřábem od Tooky Toy umožní vašim dětem stavět, volně si hrát a vymýšlet nejrůznější scénáře. Dominantou sady je mechanický dřevěný jeřáb, který se doopravdy otáčí a dokonce zvedá náklad díky o..
1,049Kč
Bez daně:867Kč
Závodní dráha Zvířátka 2v1 Závodní dráha Zvířátka 2v1
Nedostupné
Závodní dráha Zvířátka 2v1Originální aktivity boardDřevěná závodní dráha se zvířátky od Tooky Toy nabízí několik hracích prvků, které zabaví už děti od 18 měsíců. Na Závodní dráze můžou soutěžit kulatá zvířátka. Pomáhá jim v tom ozubené kolečko a rolnička, která krásně zazvoní v cíli. 2 aktivitou js..
510Kč
Bez daně:421Kč
Závodní dráha Rally MaláZávodníkem už od malička!Dřevěná závodní dráha pro nejmenší se 4 autíčky od Tooky Toy skvěle zabaví každé batole. Jedno ze 4 autíček děti postaví na nejvyšší dráhu a pustí. Autíčko se krásně klouže dolů, což děti rády pozorují a pouští autíčka zas a znova, pořádají závody.Dět..
470Kč
Bez daně:388Kč
Kuličková dráha pro nejmenší StromVhodná už pro děti od 18 měsíců!Skládací kuličková dráha pro nejmenší v podobě pestrobarevného stromu od Tooky Toy se stane zdrojem nekonečné zábavy pro vaše batolata. 7 dílky dráhy jednoduše spojíte vy nebo děti dohromady a zábava může začít. Strom je vysoký 40 cm ..
460Kč
Bez daně:380Kč
Kuličková dráha Strom 44 ks Kuličková dráha Strom 44 ks
Doprava Zdarma
Kuličková dráha Strom 44 ksStavebnice má i xylofon!Dřevěná kuličková dráha s tobogánem v podobě stromu a funkčním xylofonem od Tooky Toy děti zcela pohltí! Stavebnice obsahuje 44 dílků a zábavných prvků, díky kterým si děti každý den postaví jinou kuličkovou dráhu. Kulička tak sjede po tobogánu v po..
1,175Kč
Bez daně:971Kč
Vláčkodráha Dinosauři 40 ks Vláčkodráha Dinosauři 40 ks
Doprava Zdarma -25 %
Vláčkodráha Dinosauři 40 ksPostav si svůj vlastní pravěký svět!Originální dřevěná vláčkodráha s dinosaury a pračlovíčky od Tooky Toy zabaví všechny malé dino nadšence. V balení najdou 40 dřevěných dílků, ze kterých si postaví různorodé dřevěné koleje, dlouhý vláček , obyvatelný strom, sopku a pravěk..
709Kč 945Kč
Bez daně:586Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 21 (2 stránek)