Menu
Your Cart

Nálepkové sešity

Nálepkové sešity

Děti milují nálepky! Je to pro ně kreativní činnost i zábava na dlouhé chvíle. Nálepkování je skvělé už přibližně pro děti do 2 let, ale s nálepkami se zabaví také předškoláci. Lepení rozvíjí jejich jemnou motoriku a koordinaci oko-ruka.

I proto u nás najdete nejeden krásný sešit se samolepkami či knihu se samolepkami. Některé jsou určené přibližně pro děti od 2 let, jiné kombinují nálepky, omalovánky i různé úkoly a hlavolamy. Nálepkové sešity jsou praktické, skladné, skvělé na cesty a na dovolenou. Děti se díky nim učí a rozšiřují si slovní zásobu. Výhodou knížek a sešitů se samolepkami je možnost prohlížet si je a učit se z nich také po nalepení.

Připojte se k mývalovi a kamarádům při výletu na pláž a zažijte den plný her a barevných samolepek.Připojte se v této samolepkové knížce plné interaktivního dobrodružství k mývalu Leošovi a jeho kamarádům při výletu na pobřeží a na pláž a zažijte den plný zábavy. Aktivity se stanou ještě zajímavější..
129Kč
Bez daně:129Kč
Připojte se k ovečce a kamarádům a zažijte den na farmě plný her a barevných samolepek.Připojte se v této samolepkové knížce plné interaktivního dobrodružství k ovečce Fanynce a jejím kamarádům při obstarávání všech povinností na farmě a zažijte den plný zábavy. Aktivity se stanou ještě zajímavějším..
129Kč
Bez daně:129Kč
Připojte se ke zvířátkům ve školce a zažijte s nimi den plný her a barevných samolepek.Připojte se v této samolepkové knížce plné interaktivního dobrodružství k veverčáku Mílovi a jeho kamarádům při návštěvě školky a zažijte den plný zábavy. Aktivity se stanou ještě zajímavějšími díky více než 80 sa..
129Kč
Bez daně:129Kč
Připojte se ke kočičce a kamarádům a zažijte oslavu narozenin plnou her a barevných samolepek.Připojte se v této samolepkové knížce plné interaktivního dobrodružství ke kočičce Zuzance a jejím kamarádům při jedinečné oslavě narozenin a zažijte den plný zábavy. Aktivity se stanou ještě zajímavějšími ..
129Kč
Bez daně:129Kč
Sešit pro malé ručičky, které začínají se samolepkami.Ideální pracovní sešit pro dětské ručičky! Je určen dětem od dvou let, které se teprve začínají učit. Kniha svým provedením odpovídá vývojové fázi dítěte, zraku i velikosti jeho ruky. Děti tak mohou samolepky snadno aplikovat samy. Kniha obsahuje..
249Kč
Bez daně:249Kč
Top Model Kreativní sešit Top Model Kreativní sešit
Nedostupné
Oblečte si svoji modelkuOblíbený kreativní sešit v pevných deskách se zavíráním na magnet v jedinečném designu značky Top Model. Desky obsahují sešit s předkreslenými obrázky modelek, které si můžete sami obléct! K dispozici je šablona, arch samolepek s nejrůznějším oblečením a doplňky pro dotvoření..
276Kč
Bez daně:228Kč
Kreativní sešit se samolepkami ZajícOblíbený kreativní sešit v jedinečném designu značky Princess Mimi si zamilují všechny začínající návrhářky.Předkreslené obrázky si mohou děti dotvořit dle vlastních představDesky obsahují sešit s předkreslenými obrázky, které si můžete sami navrhnout. K dispozici..
132Kč
Bez daně:109Kč
Kreativní sešit se samolepkami KočkaOblíbený kreativní sešit v jedinečném designu značky Princess Mimi si zamilují všechny začínající návrhářky.Předkreslené obrázky si mohou děti dotvořit dle vlastních představDesky obsahují sešit s předkreslenými obrázky, které si můžete sami navrhnout. K dispozici..
132Kč
Bez daně:109Kč
Kreativní sešit se samolepkami Princess MimiOblíbený kreativní sešit v jedinečném designu značky Princess Mimi si zamilují všechny začínající návrhářky.Předkreslené obrázky si mohou děti dotvořit dle vlastních představDesky obsahují sešit s předkreslenými obrázky, které si můžete sami navrhnout. K d..
189Kč
Bez daně:156Kč
Vytvoř si svůj vlastní dino svět.Nádherný kreativní sešit s dinosaury a samolepkami, které můžete vlepit do předkreslených obrázků.Samolepkový sešit je vhodný také jako malý dárek pro milovníky dino světa.Kreativní sešit z mimořádně oblíbené značky Dino World podporuje rozvoj kreativity a fantazie, ..
172Kč
Bez daně:142Kč
Doprava - Samolepková knížka Kouzelné čtení Doprava - Samolepková knížka Kouzelné čtení
-15 %
Kdo by neznal auto, autobus, kolo nebo traktor! Ale dopravních prostředků je mnohem více.Díky samolepkám se s nimi můžete vypravit nejen na silnici, na železnici, na vodu, ale třeba i do vesmíru. Dopravní prostředky se objevují i na stavbě, a právě tam nějak záhadně zmizely. Dokážete je mezi samolep..
237Kč 279Kč
Bez daně:237Kč
Dinosauři - Samolepková knížka Kouzelné čtení Dinosauři - Samolepková knížka Kouzelné čtení
-15 %
Jaký vlastně byl pravěk? A jak vypadali všichni ti velcí tvorové, kteří v něm žili?Zažijte dobrodružství s dávno vyhynulými tvory, kteří vydávají děsivé zvuky, ale přitom jsou milí a kamarádští. Pojďte se podívat, jak to na naší planetě mohlo kdysi vypadat. Se samolepkami si můžete vytvořit pravěk p..
237Kč 279Kč
Bez daně:237Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 136 (12 stránek)