Menu
Your Cart

Nafukovací kruhy

Nafukovací kruhy

Nafukovací kruh je skvělou plaveckou pomůckou. Zábavu se stylovými nafukovacími kruhy si užijí nejen děti, ale i teenageři či dospělí. Pro nejmenší děti jsou kruhy pro miminka, pro trošku větší kruhy se zvířátky a klasické kulaté kruhy. Větší kruhy s průměrem 90 cm jsou skvělé na zábavu ve vodě pro větší děti i dospělé. S luxusními kruhy labuť, plameňák či jednorožec budete nepřehlédnutelní!

Nejprodávanějši v kategorii Nafukovací kruhy

Užijte si vodu na maximum!S touto skvělou sadou vám nuda v létě rozhodně nehrozí. Obsahuje nafukovací kruh Malý záchranář 90 cm, nafukovací kruh Malý záchranář 50 cm a rukávky Velryby, které poskytnou dítěti sebedůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním.Set obsahuje:Nafukovací kr..
740Kč
Bez daně:612Kč
Seznamte vaše nejmenší s vodou zábavně i bezpečně!S touto skvělou sadou vám nuda v létě rozhodně nehrozí. Obsahuje speciální bezpečné nafukovací kolo pro nejmenší děti, rukávky Velryby poskytnou dítěti sebedůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním a nafukovací bazén pro děti Velr..
1,040Kč
Bez daně:860Kč
Seznamte vaše nejmenší s vodou zábavně i bezpečně! Nafukovací kruh pro miminka od Swim Essentials s motivem mořských hvězdic je vhodný pro nejmenší děti od 0 do 1 roku s maximální hmotností do 11 kg. Tento speciální dětský kruh je velmi bezpečný, protože má hned 4 nafukovací komory s bezpečnostními..
525Kč
Bez daně:434Kč
Nafukovací kruh Proužky 90 cm Nafukovací kruh Proužky 90 cm
-35 %
Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential se starozeleným vzorem s proužky je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Luxusní kruh na plavání i zábavu Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaš..
185Kč 285Kč
Bez daně:153Kč
Nafukovací kruh Leopard starorůžový 90 cm Nafukovací kruh Leopard starorůžový 90 cm
-35 %
Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential se starorůžovým leopardím vzorem je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Luxusní kruh na plavání i zábavu Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaš..
185Kč 285Kč
Bez daně:153Kč
Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential v jemné modré barvě s citrony je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Luxusní kruh na plavání i zábavu Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaše děti j..
240Kč
Bez daně:198Kč
Nafukovací kruh Hvězdice 50cm Nafukovací kruh Hvězdice 50cm
-35 %
Děti budou mít z plavání radost! Originální nafukovací kruh pro děti od Swim Essential s motivem mořských hvězdic je svou velikostí určený přibližně pro děti od 3 do 6 let. Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaše děti ještě neumí plavat. Ale i ty, které už plavat umí jej využijí na vodní radovánky..
140Kč 215Kč
Bez daně:115Kč
Nafukovací kruh Leopard starorůžový 50 cm
-35 %
Děti budou mít z plavání radost! Originální nafukovací kruh pro děti od Swim Essential se starorůžovým leopardím vzorem je svou velikostí určený přibližně pro děti od 3 do 6 let. Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaše děti ještě neumí plavat. Ale i ty, které už plavat umí jej využijí na vodní rad..
140Kč 215Kč
Bez daně:115Kč
Nafukovací kruh Plameňák 95 cm Nafukovací kruh Plameňák 95 cm
-35 %
Nafukovací Plameňák i kruh na plavání v jednom! Nádherný nafukovací kruh ve tvaru zvířátka vám bude každý závidět. Velký nafukovací kruh Plameňák od Swim Essential v růžových barvách je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let, ale klidně ho využijí také teenageři či dospělí. Určitě udělá ..
233Kč 359Kč
Bez daně:193Kč
Nafukovací kruh Labuť zlatá 95 cm Nafukovací kruh Labuť zlatá 95 cm
-35 %
Nafukovací labuť i kruh na plavání v jednom! Nádherný nafukovací kruh ve tvaru zvířátka vám bude každý závidět. Velký nafukovací kruh Labuť od Swim Essential ve zlaté barvě je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let, ale klidně ho využijí také teenageři či dospělí. Určitě udělá radost vše..
168Kč 259Kč
Bez daně:139Kč
Nafukovací Jednorožec i kruh na plavání v jednom! Nádherný nafukovací kruh ve tvaru zvířátka vám bude každý závidět. Velký nafukovací kruh Jednorožec od Swim Essential v růžových a bílých barvách je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let, ale klidně ho využijí také teenageři či dospělí. ..
310Kč
Bez daně:256Kč
Nafukovací kruh Puntiky 90 cm Nafukovací kruh Puntiky 90 cm
-35 %
Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential s pastelově modré barvě s bílými puntíky je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Určitě udělá radost všem, kteří milují modré barvy a puntiky. Luxusní ..
185Kč 285Kč
Bez daně:153Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 28 (3 stránek)