Menu
Your Cart

Nafukovací kruhy

Nafukovací kruhy

Nafukovací kruh je skvělou plaveckou pomůckou. Zábavu se stylovými nafukovacími kruhy si užijí nejen děti, ale i teenageři či dospělí. Pro nejmenší děti jsou kruhy pro miminka, pro trošku větší kruhy se zvířátky a klasické kulaté kruhy. Větší kruhy s průměrem 90 cm jsou skvělé na zábavu ve vodě pro větší děti i dospělé. S luxusními kruhy labuť, plameňák či jednorožec budete nepřehlédnutelní!

Nejprodávanějši v kategorii Nafukovací kruhy

Nafukovací kruh pro miminka Hvězdice Nafukovací kruh pro miminka Hvězdice
Odesílame 29.3.
Seznamte vaše nejmenší s vodou zábavně i bezpečně! Nafukovací kruh pro miminka od Swim Essentials s motivem mořských hvězdic je vhodný pro nejmenší děti od 0 do 1 roku s maximální hmotností do 11 kg. Tento speciální dětský kruh je velmi bezpečný, protože má hned 4 nafukovací komory s bezpečnostními..
525Kč
Bez daně:434Kč
Nafukovací kruh pro miminka Květy Nafukovací kruh pro miminka Květy
Odesílame 29.3.
Seznamte vaše nejmenší s vodou zábavně i bezpečně! Nafukovací kruh pro miminka od Swim Essentials v růžové barvě s květinovým vzorem je vhodný pro nejmenší děti od 0 do 1 roku s maximální hmotností do 11 kg. Tento speciální dětský kruh je velmi bezpečný, protože má hned 4 nafukovací komory s bezpeč..
525Kč
Bez daně:434Kč
Nafukovací kruh Proužky 90 cm Nafukovací kruh Proužky 90 cm
Odesílame 29.3.
Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential se starozeleným vzorem s proužky je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Luxusní kruh na plavání i zábavu Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaš..
285Kč
Bez daně:236Kč
Nafukovací kruh Leopard starorůžový 90 cm Nafukovací kruh Leopard starorůžový 90 cm
Odesílame 29.3.
Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential se starorůžovým leopardím vzorem je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Luxusní kruh na plavání i zábavu Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaš..
285Kč
Bez daně:236Kč
Nafukovací kruh Květy 90 cm Nafukovací kruh Květy 90 cm
Odesílame 29.3.
Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential s kvítky v růžové barvě s červenými vzory oceánu je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu.Luxusní kruh na plavání i zábavu Je vhodným doplňkem do vody, po..
285Kč
Bez daně:236Kč
Nafukovací kruh Oceán 90 cm Nafukovací kruh Oceán 90 cm
Odesílame 29.3.
Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential v růžové barvě s červenými vzory oceánu je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Luxusní kruh na plavání i zábavu Je vhodným doplňkem do vody, pokud v..
240Kč
Bez daně:198Kč
Nafukovací kruh Citron 90 cm Nafukovací kruh Citron 90 cm
Odesílame 29.3.
Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential v jemné modré barvě s citrony je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Luxusní kruh na plavání i zábavu Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaše děti j..
240Kč
Bez daně:198Kč
Nafukovací kruh Hvězdice 50cm Nafukovací kruh Hvězdice 50cm
Odesílame 29.3.
Děti budou mít z plavání radost! Originální nafukovací kruh pro děti od Swim Essential s motivem mořských hvězdic je svou velikostí určený přibližně pro děti od 3 do 6 let. Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaše děti ještě neumí plavat. Ale i ty, které už plavat umí jej využijí na vodní radovánky..
215Kč
Bez daně:178Kč
Nafukovací kruh Leopard starorůžový 50 cm
Odesílame 29.3.
Děti budou mít z plavání radost! Originální nafukovací kruh pro děti od Swim Essential se starorůžovým leopardím vzorem je svou velikostí určený přibližně pro děti od 3 do 6 let. Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaše děti ještě neumí plavat. Ale i ty, které už plavat umí jej využijí na vodní rad..
215Kč
Bez daně:178Kč
Nafukovací kruh Labuť zlatá se třpytkami 70 cm Nafukovací kruh Labuť zlatá se třpytkami 70 cm
Odesílame 29.3.
Nafukovací labuť i kruh na plavání v jednom! Nádherný nafukovací kruh ve tvaru zvířátka vám bude závidět každý. Nafukovací Labuť od Swim Essential ve zlaté barvě je svojí velikostí určena přibližně pro děti od 3 let. Určitě udělá radost všem, kdo milují zlatou barvu a zvířecí motivy.Skvělý na zábav..
215Kč
Bez daně:178Kč
Nafukovací kruh Savana 90 cm Nafukovací kruh Savana 90 cm
Odesílame 29.3.
Užijte si vodu na maximum!Velký nafukovací kruh od Swim Essential v maskáčové barvě s oranžovým podkladem je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Určitě udělá radost všem, kteří milují modré barvy a puntiky.Luxusní kruh ..
285Kč
Bez daně:236Kč
Nafukovací kruh Plameňák královský 104 cm Nafukovací kruh Plameňák královský 104 cm
Odesílame 29.3.
Nafukovací Plameňák i kruh na plavání v jednom! Nádherný nafukovací kruh ve tvaru zvířátka vám bude každý závidět. Velký nafukovací kruh Plameňák královský od Swim Essential v růžových barvách je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let, ale klidně ho využijí také teenageři či dospělí. Urč..
310Kč
Bez daně:256Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 35 (3 stránek)