Menu
Your Cart

Nafukovací kruhy

Nafukovací kruhy

Nafukovací kruh je skvělou plaveckou pomůckou. Zábavu se stylovými nafukovacími kruhy si užijí nejen děti, ale i teenageři či dospělí. Pro nejmenší děti jsou kruhy pro miminka, pro trošku větší kruhy se zvířátky a klasické kulaté kruhy. Větší kruhy s průměrem 90 cm jsou skvělé na zábavu ve vodě pro větší děti i dospělé. S luxusními kruhy labuť, plameňák či jednorožec budete nepřehlédnutelní!

Nejprodávanějši v kategorii Nafukovací kruhy

1 Nafukovací kruh pro miminka Leopard béžový Nafukovací kruh pro miminka Leopard béžový - Nedostupné 380Kč
Bez daně: 314Kč
2 Nafukovací kruh pro miminka Leopard růžový Nafukovací kruh pro miminka Leopard růžový - Nedostupné 380Kč
Bez daně: 314Kč
3 Nafukovací kruh Leopard růžový 50 cm Nafukovací kruh Leopard růžový 50 cm - Skladem 199Kč
Bez daně: 164Kč
Nafukovací labuť i kruh na plavání v jednom! Nádherný nafukovací kruh ve tvaru zvířátka vám bude závidět každý. Nafukovací Labuť od Swim Essential ve zlaté barvě je svojí velikostí určena přibližně pro děti od 3 let. Určitě udělá radost všem, kdo milují zlatou barvu a zvířecí motivy.Skvělý na zábav..
249Kč
Bez daně:206Kč
Užijte si vodu na maximum!Velký nafukovací kruh od Swim Essential v maskáčové barvě s oranžovým podkladem je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Určitě udělá radost všem, kteří milují modré barvy a puntiky.Luxusní kruh ..
249Kč
Bez daně:206Kč
Nafukovací kruh Plameňák královský 104 cm Nafukovací kruh Plameňák královský 104 cm
Nedostupné
Nafukovací Plameňák i kruh na plavání v jednom! Nádherný nafukovací kruh ve tvaru zvířátka vám bude každý závidět. Velký nafukovací kruh Plameňák královský od Swim Essential v růžových barvách je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let, ale klidně ho využijí také teenageři či dospělí. Urč..
324Kč
Bez daně:268Kč
Nafukovací Plameňák i kruh na plavání v jednom! Nádherný nafukovací kruh ve tvaru zvířátka vám bude každý závidět. Velký nafukovací kruh Plameňák od Swim Essential v růžových barvách je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let, ale klidně ho využijí také teenageři či dospělí. Určitě udělá ..
324Kč
Bez daně:268Kč
Nafukovací labuť i kruh na plavání v jednom! Nádherný nafukovací kruh ve tvaru zvířátka vám bude každý závidět. Velký nafukovací kruh Labuť od Swim Essential ve zlaté barvě je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let, ale klidně ho využijí také teenageři či dospělí. Určitě udělá radost vše..
324Kč
Bez daně:268Kč
Nafukovací Jednorožec i kruh na plavání v jednom! Nádherný nafukovací kruh ve tvaru zvířátka vám bude každý závidět. Velký nafukovací kruh Jednorožec od Swim Essential v růžových a bílých barvách je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let, ale klidně ho využijí také teenageři či dospělí. ..
324Kč
Bez daně:268Kč
Nafukovací kruh Puntiky 90 cm Nafukovací kruh Puntiky 90 cm
Nedostupné
Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential s pastelově modré barvě s bílými puntíky je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Určitě udělá radost všem, kteří milují modré barvy a puntiky. Luxusní ..
249Kč
Bez daně:206Kč
Nafukovací kruh Malý záchranář 90 cm Nafukovací kruh Malý záchranář 90 cm
Nedostupné
Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential s motivem záchranářského kruhu je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Určitě udělá radost všem, kteří milují námořnické motivy. Luxusní kruh na pla..
249Kč
Bez daně:206Kč
Nafukovací kruh Leopard růžový 90 cm Nafukovací kruh Leopard růžový 90 cm
Nedostupné
Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential s růžovým leopardím vzorem je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let a klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Určitě udělá radost všem, kteří milují růžovou barvu a divoké zvířecí vzory. Lux..
249Kč
Bez daně:206Kč
Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential s motivem fotbalového míče je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Určitě udělá radost všem, kteří milují fotbal a sport. Luxusní kruh na plavání i ..
249Kč
Bez daně:206Kč
Nafukovací kruh Džungle 90 cm Nafukovací kruh Džungle 90 cm
Nedostupné
Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential v divokých zelených barvách s přírodními motivy je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let a klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Určitě udělá radost všem, kteří milují zelené barvy. Luxusn..
249Kč
Bez daně:206Kč
Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential s zářivě řůžové barvě s tukany a banány je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Luxusní kruh na plavání i zábavu Je vhodným doplňkem do vody, pokud v..
249Kč
Bez daně:206Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 22 (2 stránek)