Menu
Your Cart

Nafukovací bazény

Nafukovací bazény

Dopřejte svým dětem letní ochlazení i zábavu v kvalitním nafukovacím bazénu. Vyberte si bazény s jedinečnými motivy pro nejmenší, vhodné také pro miminka či jako bazén na balkon, s poloměrem 60 cm. Ve větším prostoru se budou vyjímat bazény s průměrem 100 a 150 cm nebo nafukovací bazén obdélník. Specialitou je bazén se skluzavkou, rozstřikovačem a dalšími herními prvky. Dokonalé vodní hřiště!

Rychlé letní osvěžení pro děti i zvířátkaDopřejte svým dětem nebo svému čtyřnohému miláčkovi příjemné letní osvěžení. Skládací bazén zeleno-modrý Swim Essentials snadno a rychle rozložíte bez zbytečného nafukování. Napustíte do něj trošku vody a chladivá koupel je na světě. Průměr bazénu je 80 cm, t..
599Kč
Bez daně:495Kč
Nafukovací vanička pro děti 90 cm Nafukovací vanička pro děti 90 cm
Nedostupné
Mějte dětskou vaničku s sebou kdekoli!Praktická nafukovací vanička pro miminka od Swim Essentials je jedinečným doplňkem do vaší výbavy pro miminko. Snadno může sloužit jako nafukovací vanička do sprchového koutu, pokud máte doma nedostatek místa, nebo poslouží na cestách s miminkem. Můžete ji nafou..
599Kč
Bez daně:495Kč
Nafukovací bazén se skluzavkou Duha Nafukovací bazén se skluzavkou Duha
Nedostupné
Dopřejte vašim dětem dokonalé vodní hřiště! Dětský nafukovací bazén se skluzavkou od Swim Essentials v pastelových barvách se stane zdrojem nekonečné vodní zábavy pro vaše děti. Je to skvělý nafukovací bazén i vodní hřiště na zahradu a třeba i na dětskou oslavu. Pravé letní osvěžení zajistí rozs..
1,079Kč
Bez daně:892Kč
Vaše děti zažijí ty pravé vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén Mořské hvězdice od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 1 roku. Průměr kruhového bazénu je 100 cm, má 2 nafukovací komory a vejde se do něj až 60 litrů vody. Dětičkám tak poskytuje dostatečný prostor na vod..
430Kč
Bez daně:355Kč
Vaše děti zažijí ty pravé vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén Leopard starorůžový v příjemných růžových barvách od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 1 roku. Průměr kruhového bazénu je 100 cm, má 2 nafukovací komory a vejde se do něj až 60 litrů vody. Dětičkám tak p..
430Kč
Bez daně:355Kč
Vodní radovánky si užijí i ty nejmenší dětičky! Malý, kulatý, nafukovací bazén Květy od Swim Essentials je svou velikostí určený pro malé děti. Je tak vhodný například jako bazén pro miminka. Průměr kruhového bazénu je 60 cm, má 2 nafukovací komory a pojme přibližně 15 litrů vody. Díky tomu se stáv..
310Kč
Bez daně:256Kč
Vodní radovánky si užijí i ty nejmenší dětičky! Malý, kulatý, nafukovací bazén Swim Essentials s luxusními leopardími motivy ve fialových barvách je svou velikostí určený pro malé děti. Je tak vhodný například jako bazén pro miminka. Průměr kruhového bazénu je 60 cm, má 2 nafukovací komory a pojme ..
285Kč
Bez daně:236Kč
Dopřejte vašim dětem dokonalé vodní hřiště! Dětský nafukovací bazén se skluzavkou od Swim Essentials s námořnickými motivy se stane zdrojem nekonečné vodní zábavy pro vaše děti. Je to skvělý nafukovací bazén i vodní hřiště na zahradu a třeba i na dětskou oslavu. Je velký 210 x 150 cm, má 7 nafukova..
1,680Kč
Bez daně:1,388Kč
Dopřejte vašim dětem dokonalé vodní hřiště! Dětský nafukovací bazén se skluzavkou od Swim Essentials s luxusním leopardím vzorem v béžových barvách se stane zdrojem nekonečné vodní zábavy pro vaše děti. Je to skvělý nafukovací bazén i vodní hřiště na zahradu Je velký 210 x 150 cm, má 7 nafukovacich..
1,680Kč
Bez daně:1,388Kč
Spousta prostoru pro vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén obdélník Swim Essentials v nádherně modrých barvách bude pro vaše děti zdrojem nekonečné letní zábavy. Vejde se do něj až 350 litrů vody, takže poskytuje dostatek místa i pro vícero malých dětí. Dokonalý nafukovací bazén na zahradu D..
695Kč
Bez daně:574Kč
Spousta prostoru pro vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén obdélník Swim Essentials s luxusními leopardními motivy v příjemných béžových barvách bude pro vaše děti zdrojem nekonečné letní zábavy. Vejde se do něj až 350 litrů vody, takže poskytuje dostatek místa i pro vícero malých dětí. Dokon..
790Kč
Bez daně:653Kč
Spousta prostoru pro vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén obdélník Swim Essentials s divokými přírodními motivy ve výrazných zelených barvách bude pro vaše děti zdrojem nekonečné letní zábavy. Vejde se do něj až 350 litrů vody, takže poskytuje dostatek místa i pro vícero malých dětí. Dokona..
790Kč
Bez daně:653Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 28 (3 stránek)