Menu
Your Cart

Nafukovací bazény

Nafukovací bazény

Dopřejte svým dětem letní ochlazení i zábavu v kvalitním nafukovacím bazénu. Vyberte si bazény s jedinečnými motivy pro nejmenší, vhodné také pro miminka či jako bazén na balkon, s poloměrem 60 cm. Ve větším prostoru se budou vyjímat bazény s průměrem 100 a 150 cm nebo nafukovací bazén obdélník. Specialitou je bazén se skluzavkou, rozstřikovačem a dalšími herními prvky. Dokonalé vodní hřiště!

Nejprodávanějši v kategorii Nafukovací bazény

Vodní radovánky si užijí i ty nejmenší dětičky! Malý, kulatý, nafukovací bazén Květy od Swim Essentials je svou velikostí určený pro malé děti. Je tak vhodný například jako bazén pro miminka. Průměr kruhového bazénu je 60 cm, má 2 nafukovací komory a pojme přibližně 15 litrů vody. Díky tomu se stáv..
310Kč
Bez daně:256Kč
Nafukovací bazén se skluzavkou Malý námořník 210 cm Nafukovací bazén se skluzavkou Malý námořník 210 cm
-40 %
Dopřejte vašim dětem dokonalé vodní hřiště! Dětský nafukovací bazén se skluzavkou od Swim Essentials s námořnickými motivy se stane zdrojem nekonečné vodní zábavy pro vaše děti. Je to skvělý nafukovací bazén i vodní hřiště na zahradu a třeba i na dětskou oslavu. Je velký 210 x 150 cm, má 7 nafukova..
1,008Kč 1,680Kč
Bez daně:833Kč
Nafukovací bazén pro děti Terrazzo 100 cm Nafukovací bazén pro děti Terrazzo 100 cm
Nedostupné
Vaše děti zažijí ty pravé vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén Terrazzo od Swim Essentials evokuje příjemný kamenný materiál s barevnými detaily. Svou velikostí je určený přibližně pro děti od 1 roku. Průměr kruhového bazénu je 100 cm, má 2 nafukovací komory a vejde se do něj až 60 litrů vody. ..
430Kč
Bez daně:355Kč
Vaše děti zažijí ty pravé vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén Palmy v energické modré barvě od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 1 roku. Průměr kruhového bazénu je 100 cm, má 2 nafukovací komory a vejde se do něj až 60 litrů vody. Dětičkám tak poskytuje dostatečný ..
430Kč
Bez daně:355Kč
Vaše děti nebudou chtít z vody! Dětský nafukovací bazén Leopard v příjemných růžových barvách od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 3 let. Jeho průměr je 150 cm a vejde se do něj až 150 litrů vody. Dětičkám tak poskytuje dostatečný prostor na vodní radovánky a letní osvě..
625Kč
Bez daně:517Kč
Vaše děti zažijí ty pravé vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén Leopard v příjemných růžových barvách od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 1 roku. Průměr kruhového bazénu je 100 cm, má 2 nafukovací komory a vejde se do něj až 60 litrů vody. Dětičkám tak poskytuje dos..
430Kč
Bez daně:355Kč
Vaše děti nebudou chtít z vody! Dětský nafukovací bazén Leopard ve příjemných béžových barvách od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 3 let. Jeho průměr je 150 cm a vejde se do něj až 150 litrů vody. Dětičkám tak poskytuje dostatečný prostor na vodní radovánky a letní osv..
670Kč
Bez daně:554Kč
Vaše děti zažijí ty pravé vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén Leopard v klidných béžových barvách od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 1 roku. Průměr kruhového bazénu je 100 cm, má 2 nafukovací komory a vejde se do něj až 60 litrů vody. Dětičkám tak poskytuje dosta..
430Kč
Bez daně:355Kč
Vodní radovánky si užijí i ty nejmenší dětičky! Malý, kulatý, nafukovací bazén Swim Essentials v námořnickou tématikou a velrybami je svou velikostí určený pro malé děti. Je tak vhodný například jako bazén pro miminka. Průměr kruhového bazénu je 60 cm, má 2 nafukovací komory a pojme přibližně 15 l..
310Kč
Bez daně:256Kč
Vodní radovánky si užijí i ty nejmenší dětičky! Malý, kulatý, nafukovací bazén Swim Essentials v luxusními leopradími motivy v hnědých barvách je svou velikostí určený pro malé děti. Je tak vhodný například jako bazén pro miminka. Průměr kruhového bazénu je 60 cm, má 2 nafukovací komory a pojme při..
310Kč
Bez daně:256Kč
Sada hudebních nástrojů
Oceněné Nedostupné
Sada hudebních nástrojů pro malé muzikanty...
750Kč
Bez daně:620Kč
Zobrazeno 1 až 11 z 11 (1 stránek)