Menu
Your Cart

Nafukovací bazény

Nafukovací bazény

Dopřejte svým dětem letní ochlazení i zábavu v kvalitním nafukovacím bazénu. Vyberte si bazény s jedinečnými motivy pro nejmenší, vhodné také pro miminka či jako bazén na balkon, s poloměrem 60 cm. Ve větším prostoru se budou vyjímat bazény s průměrem 100 a 150 cm nebo nafukovací bazén obdélník. Specialitou je bazén se skluzavkou, rozstřikovačem a dalšími herními prvky. Dokonalé vodní hřiště!

Nejprodávanějši v kategorii Nafukovací bazény

Vodní radovánky si užijí i ty nejmenší dětičky! Malý, kulatý, nafukovací bazén Swim Essentials s luxusními leopardími motivy ve fialových barvách je svou velikostí určený pro malé děti. Je tak vhodný například jako bazén pro miminka. Průměr kruhového bazénu je 60 cm, má 2 nafukovací komory a pojme ..
324Kč
Bez daně:268Kč
Nafukovací bazén se skluzavkou Malý námořník 210 cm Nafukovací bazén se skluzavkou Malý námořník 210 cm
-20 %
Dopřejte vašim dětem dokonalé vodní hřiště! Dětský nafukovací bazén se skluzavkou od Swim Essentials s námořnickými motivy se stane zdrojem nekonečné vodní zábavy pro vaše děti. Je to skvělý nafukovací bazén i vodní hřiště na zahradu a třeba i na dětskou oslavu. Je velký 210 x 150 cm, má 7 nafukova..
1,399Kč 1,749Kč
Bez daně:1,156Kč
Nafukovací bazén obdélník Leopard béžový 211 cm Nafukovací bazén obdélník Leopard béžový 211 cm
Nedostupné
Spousta prostoru pro vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén obdélník Swim Essentials s luxusními leopardními motivy v příjemných béžových barvách bude pro vaše děti zdrojem nekonečné letní zábavy. Vejde se do něj až 350 litrů vody, takže poskytuje dostatek místa i pro vícero malých dětí. Dokon..
749Kč
Bez daně:619Kč
Spousta prostoru pro vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén obdélník Swim Essentials s divokými přírodními motivy ve výrazných zelených barvách bude pro vaše děti zdrojem nekonečné letní zábavy. Vejde se do něj až 350 litrů vody, takže poskytuje dostatek místa i pro vícero malých dětí. Dokona..
749Kč
Bez daně:619Kč
Vaše děti nebudou chtít z vody! Dětský nafukovací bazén Tricolour ve výrazných barvách duhy od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 3 let. Jeho průměr je 150 cm a vejde se do něj až 150 litrů vody. Dětičkám tak poskytuje dostatečný prostor na vodní radovánky a letní osvěže..
624Kč
Bez daně:515Kč
Vaše děti zažijí ty pravé vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén Savana od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 1 roku. Průměr kruhového bazénu je 100 cm, má 2 nafukovací komory a vejde se do něj až 60 litrů vody. Dětičkám tak poskytuje dostatečný prostor na vodní radová..
424Kč
Bez daně:350Kč
Vaše děti zažijí ty pravé vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén Palmy v energické modré barvě od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 1 roku. Průměr kruhového bazénu je 100 cm, má 2 nafukovací komory a vejde se do něj až 60 litrů vody. Dětičkám tak poskytuje dostatečný ..
424Kč
Bez daně:350Kč
Vaše děti nebudou chtít z vody! Dětský nafukovací bazén Leopard v příjemných růžových barvách od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 3 let. Jeho průměr je 150 cm a vejde se do něj až 150 litrů vody. Dětičkám tak poskytuje dostatečný prostor na vodní radovánky a letní osvě..
624Kč
Bez daně:515Kč
Vaše děti zažijí ty pravé vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén Leopard v příjemných růžových barvách od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 1 roku. Průměr kruhového bazénu je 100 cm, má 2 nafukovací komory a vejde se do něj až 60 litrů vody. Dětičkám tak poskytuje dos..
424Kč
Bez daně:350Kč
Vaše děti zažijí ty pravé vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén Květy v příjemných svěžích barvách a růžovým dnem od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 1 roku. Průměr kruhového bazénu je 100 cm, má 2 nafukovací komory a vejde se do něj až 60 litrů vody. Dětičkám tak p..
424Kč
Bez daně:350Kč
Vaše děti nebudou chtít z vody! Dětský nafukovací bazén Džungle ve výrazných zelených barvách a s přírodními motivy od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 3 let. Jeho průměr je 150 cm a vejde se do něj až 150 litrů vody. Dětičkám tak poskytuje dostatečný prostor na vodní ..
624Kč
Bez daně:515Kč
Vodní radovánky si užijí i ty nejmenší dětičky! Malý, kulatý, nafukovací bazén Swim Essentials v jemných pastelových barvách je svou velikostí určený pro malé děti. Je tak vhodný například jako bazén pro miminka. Průměr kruhového bazénu je 60 cm, má 2 nafukovací komory a pojme přibližně 15 litrů vo..
249Kč
Bez daně:206Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 19 (2 stránek)