Menu
Your Cart

Nafukovací lehátka

Nafukovací lehátka

Nafukovací lehátko nesmí chybět na žádné dovolené u vody. Nafukovací lehátka značky Swim Essentials jsou nápadná luxusním designem, tvarem i pohodlím. Vyberte si i velké nafukovací lehátko ve tvaru srdce, nafukovací labuť, plameňáka či jednorožce. Poskytují spoustu prostoru na relax, sezení i zábavu. Chladivý odpočinek ve vodě vám dopřejí nafukovací hamaky – houpací sítě do vody.

Nejprodávanějši v kategorii Nafukovací lehátka

Užijte si pohupování na vodní hladině!Odpočiňte si díky nafukovací lenošce Luxe Lounge od Swim Essentials s retro bílo-zelenými pruhy! Na vodě se budete dokonale vznášet, aniž byste se museli nějak namáhat. Díky své pevné konstrukci se 4 nafukovacími komorami a velikostí 180 x 99 cm toto originální ..
1,079Kč
Bez daně:892Kč
Skvělá letní zábavaVeselý nafukovací surf 120 cm od Swim Essentials v oblíbenému designu Žralok bude dělat dětem radost v bazénu i na dovolené u moře. Děti se na něm můžou houpat na vlnách, pořádat vodní bitvy, ale díky dvěma pevným madlům poskytuje nafukovací surf také potřebnou oporu dětem, které ..
480Kč
Bez daně:397Kč
Dopřejte si originální lehátko do vody na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials s luxusním leopradím motivem ve starorůžových barvách se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Nafukovací matrace je maximálně pohodlná, protože je trošku širší než většina dostupných produk..
359Kč
Bez daně:297Kč
Dopřejte si originální lehátko na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials v růžové barvě s červenými vzory oceánu se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Je skvělé na relax, ale děti si na něm užijí i spoustu zábavy. Vhodné pro děti i dospělé! Je určeno větším dětem ..
310Kč
Bez daně:256Kč
Dopřejte si originální lehátko na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials v modrých barvách s citrony se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Je skvělé na relax, ale děti si na něm užijí i spoustu zábavy. Vhodné pro děti i dospělé! Je určeno větším dětem od 6 let s m..
310Kč
Bez daně:256Kč
Dopřejte si originální lehátko na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials v růžovo oranžových barvách s motivy tukanů se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Nafukovací matrace je maximálně pohodlná, protože je trošku širší než většina dostupných produktů na našem trhu. ..
259Kč
Bez daně:214Kč
Romantické nafukovací srdce poslouží na zábavu i lenošení Obrovské nafukovací srdce od Swim Essentials v růžových barvách s puntíky i třpytkami se bude krásně vyjímat na každé vodní hladině. Je určeno dětem přibližně od 6 let, ale maximální nosnost je 80 kg, takže ho klidně využijí také teenageři n..
480Kč
Bez daně:397Kč
Dokonalé nafukovací lehátko na zábavu i lenošení Obrovský nafukovací bílý jednorožec s duhovými detaily od Swim Essentials se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Je určen dětem od 6 let, maximální nosnost je 80 kg, takže ho klidně využijí také teenageři či dospělí na zábavu i lenošení. Slouží ..
550Kč
Bez daně:455Kč
Dopřejte si originální lehátko na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials v zelených barvách a s divokými přírodními motivy se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Nafukovací matrace je maximálně pohodlná, protože je trošku širší než většina dostupných produktů na našem ..
359Kč
Bez daně:297Kč
Zobrazeno 1 až 9 z 9 (1 stránek)