Menu
Your Cart

Nafukovací lehátka

Nafukovací lehátka

Nafukovací lehátko nesmí chybět na žádné dovolené u vody. Nafukovací lehátka značky Swim Essentials jsou nápadná luxusním designem, tvarem i pohodlím. Vyberte si i velké nafukovací lehátko ve tvaru srdce, nafukovací labuť, plameňáka či jednorožce. Poskytují spoustu prostoru na relax, sezení i zábavu. Chladivý odpočinek ve vodě vám dopřejí nafukovací hamaky – houpací sítě do vody.

Nejprodávanějši v kategorii Nafukovací lehátka

1 Nafukovací lehátko Duha se třpytkami Nafukovací lehátko Duha se třpytkami - Nedostupné 324Kč
Bez daně: 268Kč
2 Nafukovací lehátko Srdce duha se třpytkami 150 cm Nafukovací lehátko Srdce duha se třpytkami 150 cm - Skladem 424Kč
Bez daně: 350Kč
3 Nafukovací lehátko Plameňák 150 cm Nafukovací lehátko Plameňák 150 cm - Nedostupné 499Kč
Bez daně: 412Kč
Dopřejte si originální lehátko na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials v růžovo oranžových barvách s motivy tukanů se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Nafukovací matrace je maximálně pohodlná, protože je trošku širší než většina dostupných produktů na našem trhu. ..
324Kč
Bez daně:268Kč
Dopřejte si originální lehátko na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials v červeno bílých barvách s motivy velrýb se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Nafukovací matrace je maximálně pohodlná, protože je trošku širší než většina dostupných produktů na našem trhu. Pod..
324Kč
Bez daně:268Kč
Romantické nafukovací srdce poslouží na zábavu i lenošení Obrovské nafukovací srdce od Swim Essentials v růžových barvách s puntíky i třpytkami se bude krásně vyjímat na každé vodní hladině. Je určeno dětem přibližně od 6 let, ale maximální nosnost je 80 kg, takže ho klidně využijí také teenageři n..
424Kč
Bez daně:350Kč
Romantické nafukovací srdce poslouží na zábavu i lenošení Obrovské nafukovací srdce od Swim Essentials v duhových barvách se třpytkami se bude krásně vyjímat na každé vodní hladině. Je určeno dětem přibližně od 6 let, ale maximální nosnost je 80 kg, takže ho klidně využijí také teenageři na zábavu ..
424Kč
Bez daně:350Kč
Dopřejte si originální lehátko do vody na zábavu i lenošení Klasické průhledné nafukovací lehátko od Swim Essentials v růžových barvách s puntíky a se třpytkami se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Nafukovací matrace je maximálně pohodlná, protože je trošku širší než většina dostupných produk..
324Kč
Bez daně:268Kč
Dopřejte si originální lehátko do vody na zábavu i lenošení Klasické průhledné nafukovací lehátko od Swim Essentials s luxusním leopradím motivem a s třpytkami v neonově řůžových barvách se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Nafukovací matrace je maximálně pohodlná, protože je trošku širší než..
324Kč
Bez daně:268Kč
Nafukovací lehátko s míčem Avokádo 180 cm Nafukovací lehátko s míčem Avokádo 180 cm
Nedostupné
Dokonalé nafukovací lehátko s míčem na zábavu i lenošení! Obrovské nafukovací avokádo od Swim Essentials je do detailu propracované a bude se krásně vyjímat v bazénu i na moři. Je určeno větším dětem od 11 let, maximální nosnost je 80 kg, takže ho klidně využije i teenager či dospělý na zábavu i le..
624Kč
Bez daně:515Kč
Nafukovací lehátko Plameňák neonový se třpytkami 150 cm Nafukovací lehátko Plameňák neonový se třpytkami 150 cm
Nedostupné
Dokonalé nafukovací lehátko na zábavu i lenošení Obrovský průhledný nafukovací plameňák v neonově růžové barvě se třpytkami od Swim Essentials se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Je určen dětem od 6 let, maximální nosnost je 80 kg, takže ho klidně využijí také teenageři či dospělí na zábavu..
624Kč
Bez daně:515Kč
Nafukovací lehátko Plameňák 150 cm Nafukovací lehátko Plameňák 150 cm
Nedostupné
Dokonalé nafukovací lehátko na zábavu i lenošení Obrovský nafukovací růžový plameňák od Swim Essentials se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Je určen dětem od 6 let, maximální nosnost je 80 kg, takže ho klidně využijí také teenageři či dospělí na zábavu i lenošení. Slouží jako multifunkční d..
499Kč
Bez daně:412Kč
Nafukovací lehátko Duha se třpytkami Nafukovací lehátko Duha se třpytkami
Nedostupné
Dopřejte si originální lehátko do vody na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials v duhových barvách se střpytkami se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Lehátko je maximálně pohodlné, protože je trošku širší než většina dostupných produktů na našem trhu. Podhlavník je ..
324Kč
Bez daně:268Kč
Zobrazeno 1 až 10 z 10 (1 stránek)