Menu
Your Cart

Nafukovací lehátka

Nafukovací lehátka

Nafukovací lehátko nesmí chybět na žádné dovolené u vody. Nafukovací lehátka značky Swim Essentials jsou nápadná luxusním designem, tvarem i pohodlím. Vyberte si i velké nafukovací lehátko ve tvaru srdce, nafukovací labuť, plameňáka či jednorožce. Poskytují spoustu prostoru na relax, sezení i zábavu. Chladivý odpočinek ve vodě vám dopřejí nafukovací hamaky – houpací sítě do vody.

Nafukovací lenoška Luxe Lounge Nafukovací lenoška Luxe Lounge
Nedostupné
Užijte si pohupování na vodní hladině!Odpočiňte si díky nafukovací lenošce Luxe Lounge od Swim Essentials s retro bílo-zelenými pruhy! Na vodě se budete dokonale vznášet, aniž byste se museli nějak namáhat. Díky své pevné konstrukci se 4 nafukovacími komorami a velikostí 180 x 99 cm toto originální ..
1,079Kč
Bez daně:892Kč
Skvělá letní zábavaVeselý nafukovací surf 120 cm od Swim Essentials v oblíbenému designu Žralok bude dělat dětem radost v bazénu i na dovolené u moře. Děti se na něm můžou houpat na vlnách, pořádat vodní bitvy, ale díky dvěma pevným madlům poskytuje nafukovací surf také potřebnou oporu dětem, které ..
480Kč
Bez daně:397Kč
Skvělá letní zábavaVeselý nafukovací surf pro od Swim Essentials v oblíbenému designu béžový leopard bude dělat dětem radost v bazénu i na dovolené u moře. Děti se na něm můžou houpat na vlnách, pořádat vodní bitvy, ale díky dvěma pevným madlům poskytuje nafukovací surf také potřebnou oporu dětem, k..
480Kč
Bez daně:397Kč
Dopřejte si originální lehátko do vody na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials s luxusním leopradím motivem ve starorůžových barvách se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Nafukovací matrace je maximálně pohodlná, protože je trošku širší než většina dostupných produk..
359Kč
Bez daně:297Kč
Dopřejte si originální lehátko na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials v růžové barvě s červenými vzory oceánu se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Je skvělé na relax, ale děti si na něm užijí i spoustu zábavy. Vhodné pro děti i dospělé! Je určeno větším dětem ..
310Kč
Bez daně:256Kč
Dopřejte si originální lehátko na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials v modrých barvách s citrony se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Je skvělé na relax, ale děti si na něm užijí i spoustu zábavy. Vhodné pro děti i dospělé! Je určeno větším dětem od 6 let s m..
310Kč
Bez daně:256Kč
Dopřejte si originální lehátko na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials v růžovo oranžových barvách s motivy tukanů se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Nafukovací matrace je maximálně pohodlná, protože je trošku širší než většina dostupných produktů na našem trhu. ..
259Kč
Bez daně:214Kč
Dopřejte si originální lehátko na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials v červeno bílých barvách s motivy velrýb se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Nafukovací matrace je maximálně pohodlná, protože je trošku širší než většina dostupných produktů na našem trhu. Pod..
359Kč
Bez daně:297Kč
Užijte si pohupování na vodní hladině! Odpočiňte si díky nafukovacímu lehátku se síťkou Swim Essentials s potiskem džungle v zelených barvách! Na vodě se budete dokonale vznášet, aniž byste se museli nějak namáhat. Síť propouští vodu, která vás bude neustále ochlazovat, zatímco budete relaxovat na..
359Kč
Bez daně:297Kč
Užijte si pohupování na vodní hladině! Odpočiňte si díky nafukovacímu lehátku se síťkou Swim Essentials s leopardím potiskem v růžových barvách! Na vodě se budete dokonale vznášet, aniž byste se museli nějak namáhat. Síť propouští vodu, která vás bude neustále ochlazovat, zatímco budete relaxovat ..
359Kč
Bez daně:297Kč
Užijte si pohupování na vodní hladině! Odpočiňte si díky nafukovacímu lehátku se síťkou Swim Essentials s růžově neonovým leopardím potiskem! Na vodě se budete dokonale vznášet, aniž byste se museli nějak namáhat. Nafukovací hamak má promyšlený design Síť propouští vodu, která vás bude neustál..
599Kč
Bez daně:495Kč
Romantické nafukovací srdce poslouží na zábavu i lenošení Obrovské nafukovací srdce od Swim Essentials v růžových barvách s puntíky i třpytkami se bude krásně vyjímat na každé vodní hladině. Je určeno dětem přibližně od 6 let, ale maximální nosnost je 80 kg, takže ho klidně využijí také teenageři n..
480Kč
Bez daně:397Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 23 (2 stránek)