Menu
Your Cart

Princezny a víly

Princezny a víly

Každé dítě se chce jednou za čas cítit doslova královsky, nebo by se rádo ocitlo ve pohádkovém vílím světě. Proto u nás najdete spoustu knih, hraček a dalších produktů pro malé princezny, prince, víly i skřítky.

Děti potěší především výzdoba na oslavu narozenin s královskými či vílími motivy – ubrousky, talíře, balónky, girlandy či konfety, které krásně dotvoří pohádkovou oslavu. Nechybí ani kostýmy či šaty pro princeznu, prince i víly. Rozkošné šperky pro děti, korunky do vlasů, kouzelné hůlky či pláště a další potřebné doplňky.

Samozřejmostí jsou i různé pohádkové knížky nejen o princeznách, ale i dalších pohádkových bytostech, nebo nálepky, dočasné tetování, pracovní sešity či omalovánky.

Nejprodávanějši v kategorii Princezny a víly

Pinkejte si ve vodě i na souši!Velký nafukovací míč o průměru 35 cm, vhodný pro děti od 3 let. Pro pohybové hry venku, zejména u vody.S barevným potiskem mořských vil.Míč je lehký a po vypuštění vzduchu nezabírá mnoho místa. Materiál: odolný PVC (tloušťka: 0,22 mm). Rozměry: 35 cm (průměr)...
250Kč
Bez daně:207Kč
Moje první oblečkování - Princezny Moje první oblečkování - Princezny
Nedostupné
Pro všechny malé módní ikony!Titul obsahuje 16 barevných stran a více než 120 samolepek (šaty, boty, doplňky) pro dolepení a ozdobení. Budou je při tom doprovázet známé princezny z pohádek...
119Kč
Bez daně:108Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s motivem princezny od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tlačí. Plátěná část kočárku je..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
LEGO Disney Točící se Locika LEGO Disney Točící se Locika
Nedostupné
Nadchněte děti ve věku od 5 let legovým setem RapunzelObsahuje stojan s ozdobnými detaily, klíč a prostor pro figurku LEGO chameleona Pascala, minipanenku LEGO Rapunzel a „diamantové“ šaty, které po spojení se slunečníkem vytvoří nádobu na uložení minipanenku. Děti se mohou těšit na jednoduché a int..
239Kč
Bez daně:198Kč
Vymysli si vlastní pohádkový příběh!Sada razítek pro děti od od francouzské značky Crea Lign obsahuje 10 velkých pěnových razítek s princeznami, vílami a dalšími pohádkovými motivy. Děti si díky nim tak můžou vymyslet svůj vlastní kreslený pohádkový příběh. Razítka otisknou a obrysy následně vybarví..
355Kč
Bez daně:293Kč
Vytvoř si třpitivé Víly!Jedinečná kreativní sada pro děti s třpytivými nálepkami od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 6 obrázků víl, 5 archů s barevnými a různě tvarovanými třpytivými nálepkami a 3 tuby se třpytkami. Díky nim si děti pohádkové víly krásně dotvoří. V ..
455Kč
Bez daně:376Kč
Vytvoř si diamantové portréty víl!Jedinečná kreativní sada pro děti s nalepovacími kamínky od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 3 obrázky koní, 4 pytlíčky s malými třpytivými kamínky na nalepení a 1 pero na nanášení kamínků. Díky nim si děti pohádkové víly krásně dot..
405Kč
Bez daně:335Kč
Vymaluj pohádkové víly svými otisky prstů!Kreativní sada pro děti Malování prstovými barvami Svět víl od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky je vhodné už pro děti od 3 let. Obsahuje 6 obrázků víl na vymalování a paletu se 4 barevnými poduškami na otisky prstů. Díky nim si děti roz..
455Kč
Bez daně:376Kč
Oslnivá a funkční ozdoba do vlasůSponka do vlasů ve zlaté barvě s třpytivými šaty pro princeznu a velkou mašli od francouzské značky Yuko B. se bude krásně vyjímat v pohádkovém účesu třeba na svatbě či narozeninové oslavě. Sponka je velmi kvalitní, velká 7 x 6 cm a krásně se třpytí.Pohádkový design ..
190Kč
Bez daně:157Kč
Princeznou vždy a všude!Půvabný plášť pro princeznu z jemného modrého tylu s třpytivými hvězdičkami od kvalitní francouzské značky Yuko B. bude dětem dělat společnost hodně dlouho. Je dlouhý 70 cm a je určený pro dívky od 2 do 8 let. Díky saténové stuze u krku jej dětem utáhnete podle potřeb..
719Kč
Bez daně:594Kč
Princeznou vždy a všude!Půvabný plášť pro princeznu z jemného růžového tylu s třpytivými hvězdičkami od kvalitní francouzské značky Yuko B. bude dětem dělat společnost hodně dlouho. Je dlouhý 70 cm a je určený pro dívky od 2 do 8 let. Díky saténové stuze u krku jej dětem utáhnete podle potřeby.Kouze..
719Kč
Bez daně:594Kč
Princeznou vždy a všude!Půvabný plášť pro princeznu z jemného bílý tylu s třpytivými hvězdičkami od kvalitní francouzské značky Yuko B. bude dětem dělat společnost hodně dlouho. Je dlouhý 70 cm a je určený pro dívky od 2 do 8 let. Díky saténové stuze u krku jej dětem utáhnete podle potřeby.K..
719Kč
Bez daně:594Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 51 (5 stránek)