Menu
Your Cart

Frii of Norway

Frii of Norway je svoboda pro dětská záda.

Školní tašky Frii of Norway jsou designovány srdcem. Kvalitní produkty, které potěší děti. Naplňují všechny potřeby a očekávání - ergonomie, nízká váha, design, odpovídající cena. Originální dětská taška nejvyšší kvality.

Retro design se snoubí se současnými, až komiksovými ilustracemi.

Hravý design, plno praktických vychytávek, nejvyšší standard pro zdravé nošení, supernízká váha – to jsou školní tašky a batohy Frii of Norway. Design je tvořen tak, aby oslovil děti, ale i rodiče. Spojuje magický svět pohádek s moderním skandinávským stylem.

Školní batoh Best Friends Blue 20-25l Školní batoh Best Friends Blue 20-25l
Doprava Zdarma
Školní batoh Best Friends Blue 20-25lLehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého studenta.Školní taška Best Friends Blue 20-25l je velmi lehká – má jen 1100 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Školn..
2,899Kč
Bez daně:2,396Kč
Školní batoh Ballerina Dark Pink 20-25l Školní batoh Ballerina Dark Pink 20-25l
Doprava Zdarma
Školní batoh Ballerina Dark Pink 20-25lLehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého studenta.Školní taška Ballerina Dark Pink 20-25l je velmi lehká – má jen 1100 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Š..
2,760Kč
Bez daně:2,281Kč
Školní batoh Robot Game Blue 20-25l Školní batoh Robot Game Blue 20-25l
Doprava Zdarma
Školní batoh Robot Game Blue 20-25lLehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého studenta.Školní taška Robot Game Blue 20-25l je velmi lehká – má jen 1100 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Školní tašku m..
2,760Kč
Bez daně:2,281Kč
Penál Unicorn PurpleKvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Unicorn Purple od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě ..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Robot Game Blue
Nedostupné
Penál Robot Game BlueKvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Robot Game Blue od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sob..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Ninja Blue
Nedostupné
Penál Ninja BlueKvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Ninja Blue od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě kombinuj..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Dinosaur Black
Nedostupné
Penál Dinosaur BlackKvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Dinosaur Black od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě ..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Best Friends Blue
Nedostupné
Penál Best Friends BlueKvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Best Friends Blue od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Ballerina Dark Pink
Nedostupné
Penál Ballerina Dark PinkKvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Ballerina Dark Pink od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design pená..
444Kč
Bez daně:367Kč
Sportovní stahovací vak Best Friends Blue
Nedostupné
Sportovní stahovací vak Best Friends BlueKonečně perfektní kapsa na záda, která spojuje praktičnost se stylem.Sportovní stahovací pytel Best Friends Blue od Frii of Norway bude vaše dítě milovat. Má integrované bezpečnostní reflexní prvky, i všitou kapsu se zipem, díky které si umí do vaku dít..
444Kč
Bez daně:367Kč
Sportovní stahovací vak Ballerina Dark Pink
Nedostupné
Sportovní stahovací vak Ballerina Dark PinkKonečně perfektní kapsa na záda, která spojuje praktičnost se stylem.Sportovní stahovací pytel Ballerina Dark Pink od Frii of Norway bude vaše dítě milovat. Má integrované bezpečnostní reflexní prvky, i všitou kapsu se zipem, díky které si umí do vaku..
444Kč
Bez daně:367Kč
Sportovní stahovací vak Ninja BlueKonečně perfektní kapsa na záda, která spojuje praktičnost se stylem.Sportovní stahovací pytel Ninja Blue od Frii of Norway bude vaše dítě milovat. Má integrované bezpečnostní reflexní prvky, i všitou kapsu se zipem, díky které si umí do vaku dítě skrýt peníze..
444Kč
Bez daně:367Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 29 (3 stránek)