Menu
Your Cart

Magnetické knihy

Magnetické knihy

Učení hrou! Přesně to splňují magnetické knihy, které zaujmou a zabaví všechny zvědavé děti. Najdete mezi nimi klasické knihy pro děti s otáčecími stránkami, které ale zároveň obsahují tematické magnetky. Ty si děti podle sebe ukládají na magnetické stránky. Speciální kategorií jsou ale magnetické knihy, které jsou spíš takovou krabičkou s magnetickou plochu a spoustou magnetek. Je to vlastně taková naučná magnetická skládačka pro děti. Vaši potomci podle přiložených předlohových kartiček skládají různé obrázky. Můžou však skládat také podle sebe.

Magnetické knihy rozvíjejí jemnou motoriku, podporují prostorovou představivost, kreativitu a v neposlední řadě také rozšiřují slovní zásobu. Jsou skvělé také jako knihy na dovolenou!

Magnetická kniha - JednorožciVítejte ve fantastickém a okouzlujícím světě jednorožcůTato magnetická hračka obsahuje 44 magnetů a 10 karet. Cílem je vytvořit krásné jednorožce. Každý má svou osobnost a prostředí. Jedním z příkladů je, že mořský jednorožec se může pochlubit dlouhou ploutví podobnou ry..
490Kč
Bez daně:405Kč
Magnetická kniha - PožárníciPřidejte se do týmu hasičů Magnéti'bookCílem hry je poskládat vozidla na magnetickém pozadí podle modelů na kartách. Děti si tak mohou kromě helikoptéry, letadla a člunu vytvořit také klasiku – velkou verzi hasičského auta! Tato magnetická hra potěší děti ve věku od 3 let..
490Kč
Bez daně:405Kč
Magnetické příběhy - Domácí mazlíčci Magnetické příběhy - Domácí mazlíčci
Nedostupné
Magnetické příběhy - Domácí mazlíčciVítejte v domě plném zvířátek, o které je třeba pečovatBudete si muset hrát s míčkem a pejskem, krmit rybičky a dávat pozor na křečka, který se rád skrývá v botách. Otevřete tuto úžasnou magnetickou knihu a ponořte se do světa domácích mazlíčků. Najdete v ní velké..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - Africká zvířátka Magnetické příběhy - Africká zvířátka
Nedostupné
Magnetické příběhy - Africká zvířátkaJe čas objevit africká zvířataLev, slon, opice, surikata a dokonce i piraňa, všichni trpělivě čekají na jakékoli nové dobrodružství, které si vaše dítě vymyslí. Tato knížka obsahuje vše, co prcky budou potřebovat k vymýšlení nekonečných příběhů: velké magnetické ..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - Narozeninová párty zvířátkaOtevřete magnetickou knihu a staňte se vítaným hostem na epické zvířecí pártyLev a slon hrají na bubny, zatímco krokodýl čeká na ideální okamžik k předání dárku. S 30 magnetkami a velkým magnetickým pozadím bude mít vaše dítě vše, co potřebuje k vymyšl..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - Na stavběOtevřete magnetickou knihu a ponořte se do velkého staveništěPozor! Prochází kolem horký náklad! Míchačka cementu je v pohybu a sbíječka nezaostává. Naštěstí je zde architekt, aby pomohl zorganizovat chaos! S magnetickým pozadím a 30 magnetkami bude moci vaše dítě oživi..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - PožárníciStaňte se na jeden den hasičemPožár zachvátil obchod a malá holčička si zlomila nohu, ale chválabohu, hasičské auto a sanitka nejsou daleko. Otevřete knihu a objevte velké magnetické pozadí a 30 magnetek, které pomohou malým dětem vymyslet spoustu příběhů souvisejících ..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - JednorožecVstupte do nádherného světa jednorožcůJednorožci skáčou z oblaku na oblak a jedí všechny sladkosti co najdou kolem sebe ve vesmíru. V knize naleznete velké magnetické pozadí a 30 magnetek zobrazujících jednorožce a dekorace, které jsou ideální pro doplnění scény jakého..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - Farma Magnetické příběhy - Farma
Nedostupné
Magnetické příběhy - FarmaPřijďte strávit rušný den na farmě a ponořte se do jejích příběhůZatímco farmář šel pečovat o svou úrodu, malí pomocníci na farmě mají za úkol sbírat jablka a zabránit prošibaným ovečkám v pokusu o útěk z farmy. S 30 magnetkami a velkým magnetickým pozadím budou mít prcky v..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - DinosauřiOtevřete tuto úžasnou magnetickou knihu a ponořte se do světa dinosaurůV knize naleznete velké magnetické pozadí a 30 magnetek zobrazujících dinosaurů a dekorace, které jsou ideální pro doplnění scény jakéhokoli příběhu. S touto rozkošnou magnetickou knihou fantazie vaš..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetická kniha - HistorieCestujte v čase s magnetickou knihou Magneti'book HistoryTato magnetická kniha se skládá ze 60 magnetů, 12 karet a vysvětlujícího letáku. Umožní vašemu dítěti objevovat různé epochy: od kromaňonského muže až po první kroky člověka na Měsíci. Každé období je spojeno is uměl..
490Kč
Bez daně:405Kč
Magnetická kniha Farma Magnetická kniha Farma
Nedostupné
Magnetická kniha FarmaMagnetické puzzle v boxuKrásná magnetická kniha Farma od Tooky Toy zabaví dětičky na hodně dlouho. Na magnetický podklad, který je součástí krabičky, můžou děti skládat téměř 70 různých magnetek a postavit si z nich zvířátka z farmy, ale i farmáře, stodolu a další věci spojené ..
465Kč
Bez daně:384Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 27 (3 stránek)