Menu
Your Cart

Kreativní svět RSS Feed

Objevte nápady na kreativní tvoření s dětmi! Vánoční, velikonoční i podzimní tvoření s dětmi i tipy na kreativní potřeby pro děti. Čtěte Magazín Babyknihy!

15 Jul Stáhněte si: Dovolenkový deník
0 35
Stáhněte si: Dovolenkový deníkChystáte se na letní dovolenou? Opět jsme si pro vás připravili super printable, dovolenkový deník, které si určitě nezapomeňte přibalit do kufru.STÁHNĚTE ZDE!V dovolenkovém deníku si děti mohou zaznamenat různé informace o výletě, jako například kam jste se na dovoleno..
28 Jun 5 tipů, jak se s dětmi pobavit venku
0 332
5 tipů, jak se s dětmi pobavit venkuLetní prázdniny jsou už tady, proto je třeba se rychle připravit na zábavu s dětmi venku. Speciální pedagogička Kateřina Herbríková vám přináší 5 skvělých tipů, jak strávit čas s dětmi venku aktivně a zábavně.Letní prázdniny jsou tady a nás čekají dva měsíce, běhe..
24 Jun Stáhněte si: Cestovní hledačka
0 4098
CESTOVNÍ PÁTRAČKAChystáte se na delší cestu vlakem nebo autem a přemýšlíte, jak během ní zabavit děti? S @tochceklud jsme pro vás připravili Cestovní pátračku – aktivitu, která děti během cestování zaměstná.STÁHNETE ZDE!Na seznamu se nacházejí položky, které si dítě nejprve doma vymaluje (jednou tot..
24 Jun Stáhněte si: Speciální letní e-book plný tipů a aktivit pro cestování s dětmi!
Kika 0 3078
Stáhněte si: Speciální letní e-book plný tipů a aktivit pro cestování s dětmi!Připravili jsme si pro vás speciální letní e-book plný inspirace pro letní cestování a podporu dětské kreativity. Stáhnout si jej můžete na linku v článku.V našem e-booku Cestování s dětmi naleznete spoustu kreativních akt..
20 Jun Stáhněte si poděkování učiteli/ce: Vysvědčení od dítěte
Kika 0 3409
Stáhněte si poděkování učiteli/ce: Vysvědčení od dítěteKonec školního roku je již za dveřmi a s ním je spojeno i předávání vysvědčení školákům. Proto jsme pro děti připravili milou kreativní aktivitu, díky které budou děti hodnotit svého učitele/ku.Malí školáci si mohou stáhnout vzor vysvědčení pro ..
11 Jun 7 aktivit na pláž
0 4703
Léto je tady! Pro ty z vás, kteří plánujete aspoň jeho malou část strávit u moře, tu máme malou inspiraci, jak se společně s dětmi zabavit na pláži. Zpestřete si dovolenou netradičními a zajímavými aktivitami, obohaťte si repertoár klasických, osvědčených a dobře známých plážových činností.    Vyb..
28 May Stáhněte si:Komunikační kartičky
Kika 1 1580
Stáhněte si: Komunikační kartičkyKomunikační kartičky jsou skvělým dárkem k MDD, který nabízí nejen zábavu, ale také hlubší smysl. Podporují rozvoj komunikačních schopností, posilují rodinné vazby a poskytují prostor pro vyjádření pocitů a zážitků.Milí rodiče, blíží se Mezinárodní den dětí (MDD) a m..
02 May Stáhněte si: Jarní aktivity
Kika 0 1242
Stáhněte si: Jarní aktivityJarní období je plné příležitostí ke skvělé zábavě s dětmi! V tomto článku vám přinášíme originální omalovánku "Zábavné jaro", která je plná nejlepších tipů pro jarní aktivity a nezapomenutelné zážitky.Jarní období nabízí skvělé možnosti, jak zabavit děti. Tentokrát jsme s..
29 Apr Zjistěte, jak senzorická hra rozvíjí děti
Petra 0 1086
Zjistěte, jak senzorická hra rozvíjí dětiSenzorická hra je klíčem k rozvoji dětí. Nabídněte dětem zábavný způsob objevování světa, v tomto článku se dozvíte, prostřednictvím jakých aktivit to udělat.Co je senzorická hraSenzorická nebo smyslová hra je soubor aktivit, který se zaměřuje na stimulaci sm..
24 Apr 7 tipů, jak motivovat děti ke zkoumání vědy
Petra 0 1246
7 tipů, jak motivovat děti ke zkoumání vědyČlánek nabízí 7 jednoduchých tipů, jak motivovat děti ke zkoumání vědy již v útlém věku a naleznete zde i doporučení pro zábavné experimenty. Není nic lepšího, než vidět děti nadšené z objevování světa kolem sebe.Seznámení dětí s vědou už v útlém dětství ji..
23 Apr 7 zábavných aktivit, které nesmí chybět na dětské narozeninové oslavě
Petra 0 2389
7 zábavných aktivit, které nesmí chybět na dětské narozeninové oslavěNarozeninová oslava vašeho děťátka se blíží a vy z ní chcete udělat nezapomenutelný zážitek? V tomto článku vám přinášíme 7 tipů na aktivity, které zaručeně rozzáří úsměv na tváři vašeho malého oslavence i jeho hosty.Každý rok je n..
23 Apr Stáhněte si: Zábavné ozdobování narozeninového dortu
Kika 0 1422
Stáhněte si: Zábavné ozdobování narozeninového dortuPřinášíme vám nový nápad na kreativní aktivitu, zábavné ozdobování narozeninového dortu. Malí oslavenci si ji mohou ozdobit podle vlastní fantazie a konečně tak budou mít přesně takový dort, o jakém snili. Přípravy na narozeninovou oslavu mohou zač..
28 Mar Stáhněte si: Velikonoční hledačka
Kika 0 2298
Stáhněte si: Velikonoční hledačkaNa dny velikonočních svátků jsme pro děti připravili napínavé hledání vajíček, při kterém se pobaví, rozhýbou svá těla a budou muset trochu přemýšlet :-). Doufáme, že si tuto hru užijete společně s dětmi. Přejeme vám mnoho krásných jarních zážitků a veselé Velikonoce..
25 Mar Puzzle, ideální hra pro rozvoj vašeho děťátka
0 3657
Puzzle, dokonalá hra pro rozvoj vašeho dítěteV tomto článku se ponoříme do fascinujícího světa puzzle a prozkoumáme, jak může tato hra přispět k rozvoji vašeho dítěte. Řekneme vám, kdy může vaše děťátko začít skládat puzzle, jaká jsou pozitiva skládaček a jak vybrat ty správné.Všichni je známe, máme..
20 Mar Stáhněte si: Jarní omalovánky
0 10263
Stáhněte si: Jarní omalovánkyVymačkejte dětem krásné jarní omalovánky se zvířátky i květinkami. Připravili jsme je v klasické verzi i ve verzi na dot painting.Těšíme se, že si vaše děti tak velice oblíbily naše kreativní potřeby. Rozhodli jsme se vám za to odvděčit a vytvořili jsme pro vaše nejmenší..
04 Mar Stáhněte si: Dětská čtenářská výzva
Kika 0 2175
Stáhněte si: Dětská čtenářská výzvaUdělejte dětem ze čtení zábavu s touto dětskou čtenářské výzvou ke stažení.Pomozte dětem zůstat při čtení knih motivovány tím, že budou každý den plnit aktivity z této čtenářské výzvy. Okénka si stáhněte a vymačkejte a když dítě některou čtenářskou aktivitu splní, ..
29 Feb Stáhněte si: Záložka do knihy z papíru
Kika 0 3220
Stáhněte si: Záložka do knihy z papíruV článku nabízíme návod, jak si spolu s dětmi vyrobit originální záložku do knihy. Stáhněte si předlohu a následujte jednoduché kroky.Dnes vám představíme kreativní způsob, jak si vlastnoručně vytvořit papírovou záložku do knihy, která bude nejen praktická, ale ..
19 Feb Vyberte nejlepší kreativní sadu pro dítě podle věku
0 2047
Vyberte nejlepší kreativní sadu pro dítě podle věkuChcete podpořit tvůrčí rozvoj vašeho dítěte, ale nevíte, jaká kreativní sada je pro něj ta správná? V našem článku prozkoumáme, jak vybrat nejlepší kreativní sadu podle věku vašich dětí. Věkové rozdělení je pouze orientační a závisí také na zájmech ..
19 Feb Odhalte tajemství výběru dokonalé kreativní sady pro dítě
Petra 0 2588
Odhalte tajemství výběru dokonalé kreativní sady pro dítěVýběr vhodné kreativní sady pro dítě může být pro rodiče výzvou a se širokou nabídkou na trhu se tento úkol stává ještě náročnějším. V tomto článku vám poradíme, na co se při výběru kreativní sady pro dítě zaměřit.Kreativní sady pro děti jsou ..
13 Feb Valentýnská zábava s Magna Tiles
Kika 0 1452
Valentýnská zábava s Magna TilesHledáte zábavný a kreativní způsob, jak oslavit Valentýna dětmi? Magna Tiles přináší perfektní řešení! S pomocí této magnetické stavebnice můžete společně vytvořit úžasné valentýnské dekorace, různé 3D modely, nebo si zahrát zábavnou valentýnskou hru.Magna Tiles je ob..
28 Jan Stáhněte si: Hra s kostkou pro rozvoj grafomotoriky
Kika 0 4419
Stáhněte si: Hra s kostkou pro rozvoj grafomotoriky Existuje řada způsobů, jak rozvíjet grafomotorické dovednosti dětí. Nejlépe se ale zabaví při hře. My jsme pro ně vymysleli jednoduchou zábavnou aktivitu s kostkou. Děti si ji zamilují a zároveň podpoří jejich rozvoj.Stáhněte a vytiskněte si papíro..
24 Jan 7 mýtů o dětské kresbě
0 3227
7 mýtů o dětské kresběDětská kresba je jedním z nejranějších projevů dětské tvořivosti a grafomotoriky. Přestože je důležitou součástí vývoje dítěte, obklopuje ji několik mýtů, které mohou následně ovlivnit naši interpretaci. Speciální pedagogička, Katka Herbriková, se v tomto článku podívala na sed..
23 Jan Stáhněte si: Omalovánky s nejoblíbenějšími motivy
Kika 0 4855
Stáhněte si: Omalovánky s nejoblíbenějšími motivy Tvoření není nikdy dost, a tak jsme pro vaše malé výtvarníky připravili 6 originálních omalovánek k vytisknutí s nejoblíbenějšími dětskými motivy, jako je dinosaurus, jednorožec, princezna, raketa, traktor a pohádkový zámek. Podpořte jejich kreativit..
12 Jan Stáhněte si: Aktivity na zimu
0 2857
Stáhněte si: Aktivity na zimu Zimní období také nabízí skvělé možností jak zabavit děti. Proto jsme si pro vás připravili originální omalovánku Kouzelná zima, ve které naleznete nejlepší tipy na zimní aktivity a nezapomenutelné zimní zážitky.Inspirujte se 20 různorodými aktivitami dovnitř i ven, je ..
Zobrazeno 1 až 24 z 45 (2 stránek)