Menu
Your Cart

Knižní tipy RSS Feed

Objevte tipy na nejlepší knihy pro děti! Recenze a tipy na knihy pro miminka, batolata, předškoláky i školáky, na cesty i na doma. Čtěte Magazín Babyknihy!

09 Oct Tipy na dárek ke 4. narozeninám
Milka 0 5550
Po úspěšných článcích s tipy na dárky pro roční, dvouleté a tříleté dětičky, jsme se rozhodli sepsat vám dárkové rady také pro děti k jejich 4. narozeninám.Projděte si naše skvělé dárkové tipy, kterými vašim ratolestem uděláte radost. Dbali jsme samo..
02 Aug Speciální pedagožka radí: Jak připravit předškoláka na školu
0 2073
Školní rok se pomalu přehoupne do své druhé poloviny, a to znamená, že malé předškoláky v následujícím pololetí čeká zápis do základních škol. V souvislosti s tímto velkým životním krokem mívají rodiče řadu otázek. Zajímá je, co by má umět předškolák..
23 Jul 15 tipů jak číst s malými dětmi
Nina 1 7670
Knihy upevňují vztah rodiče s dítětem Pokud mají knihy ve vašem denním programu čestné místo, blahopřejeme. Jsou totiž výborným nástrojem pro vývoj dítěte, nejvíc stimulující „hračkou”. Prostřednictvím čtení pracujete na jeho jazykových i nejazykový..
08 Jun Nejlepší tipy jak zabavit nejmenších na cestách
Nina 0 9586
Čeká vás cesta na dovolenou? Chystáte se na chatu s kamarády? Cestujete letos k moři?  Kromě všech věcí, které je nutné sbalit a vyřídit, určitě přemýšlejte také nad tím, co vzít vašem batoleti na cestu. Jak ho zabavit například v autě, letadle či v..
08 Jun Jak zabavit miminko do 1 roku během cesty a na dovolené?
0 7289
Máme tu léto a s ním přichází čas dovolených a výletů. I vy se letos chystáte na delší cestu s vaším miminkem? Obáváte se, jak to zvládne a jak ho zabavíte, když zrovna nebude spinkat?  Vždy je dobré mít po ruce několik vychytávek, které ho zabaví. ..
05 Jan Nejoblíbenější produkty za rok 2022
Milka 0 2940
Rok 2022 ani zdaleka nepatřil mezi ty nejsnazší, my však máme velkou radost, že jste ho spolu s námi navzdory všemu zvládli! Rádi bychom vám v první řadě ze srdce poděkovali za všechny vaše objednávky, recenze, milá slova na sociálních sítích a proje..
Zobrazeno 1 až 6 z 14 (3 stránek)