Menu
Your Cart

Tipy na cestování RSS Feed

Objevte tipy na cestovní s dětmi! Rady jak cestovat s dětmi, tipy na zábavu na cesty, knihy, kreativní potřeby a hračky na cesty. Čtěte Magazín Babyknihy!

19 Jun 7 aktivit na pláž
Milka 0 2777
Léto je tady! Pro ty z vás, kteří plánujete aspoň jeho malou část strávit u moře, tu máme malou inspiraci, jak se společně s dětmi zabavit na pláži. Zpestřete si dovolenou netradičními a zajímavými aktivitami, obohaťte si repertoár klasických, osvědč..
08 Jun Nejlepší tipy jak zabavit nejmenších na cestách
Nina 0 9586
Čeká vás cesta na dovolenou? Chystáte se na chatu s kamarády? Cestujete letos k moři?  Kromě všech věcí, které je nutné sbalit a vyřídit, určitě přemýšlejte také nad tím, co vzít vašem batoleti na cestu. Jak ho zabavit například v autě, letadle či v..
08 Jun Jak zabavit miminko do 1 roku během cesty a na dovolené?
0 7289
Máme tu léto a s ním přichází čas dovolených a výletů. I vy se letos chystáte na delší cestu s vaším miminkem? Obáváte se, jak to zvládne a jak ho zabavíte, když zrovna nebude spinkat?  Vždy je dobré mít po ruce několik vychytávek, které ho zabaví. ..
08 Jun První vodní radovánky: seznamte miminko s vodou bezpečně
Milka 0 2474
Léto pomalu začíná, teploty stoupají a vy možná plánujete první léto s miminkem. Nebo už máte doma malého rošťáka, který se právě naučil sedět a miluje vodu? Tak či onak, tento článek se vám bude hodit. Připravili jsme pro vás shrnutí nejdůležitějšíc..
Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)