Menu
Your Cart

Učíme se RSS Feed

Jak naučit děti písmenka, počítat, stříhat, nebát se vody, milovat knihy! Rady odborníků, videa i úkoly pro děti k vytisknutí! Sledujte Magazín Babyknihy!

11 Apr Objevte techniky ke zvládnutí sourozeneckých konfliktů
0 36
Objevte techniky ke zvládnutí sourozeneckých konfliktůKonflikty mezi sourozenci jsou součástí života, ale jako rodič můžete ovlivnit jejich průběh a pomoci dětem najít konstruktivní řešení. V tomto článku objevíte způsoby, jak na to.Každý rodič touží..
05 Apr Proč je pro děti důležitá smyslová hra?
0 209
Proč je pro děti důležitá smyslová hra?V tomto článku se dozvíte, proč je smyslová nebo senzorická hra pro děti tak důležitá a jak významný vliv má na jejich vývoj. V článku naleznete také tipy na senzorické hračky.Způsoby, jak děti přijímají, zpraco..
05 Apr Kontrastní černobílé hračky: Stimulujte zrak dětí už od narození
Petra 0 197
Kontrastní černobílé hračky: Stimulujte zrak dětí už od narozeníKontrastní černobílé hračky a knížky mají zásadní vliv na vývoj zraku novorozence. V tomto článku vám poradíme, jak je správně používat ke stimulaci zraku děťátka a dáme doporučení pro v..
13 Mar Jak vybrat hračku pro batole: Průvodce pro rodiče
Petra 0 690
Jak vybrat hračku pro batole: Průvodce pro rodičeV našem průvodci se dozvíte, jak vybrat tu správnou hračku pro batole, aby mu pomohla ve zdravém vývoji. V článku najdete užitečné rady a kritéria, která vám pomůžou zorientovat se na trhu plném hraček..
12 Mar 5 mýtů o školní zralosti
0 846
5 mýtů o školní zralostiJe dítě připraveno k nástupu do školy? V tomto článku vám řekneme, jak to zjistíte a dozvíte se, která nejčastější tvrzení o školní zralosti se nezakládají na pravdě.Máte-li doma předškoláka, pravděpodobně jste se už setkali s..
29 Feb 7 překvapivých faktů o čtení knih dětem
Petra 0 1081
7 překvapivých faktů o čtení knih dětemObjevte fascinující fakta o čtení knih dětem. V tomto článku se podíváme na to, co říkají o čtení knih dětem vědci a odborníci.Čtení knih dětem od nejútlejšího věku přináší řadu výhod a pozitivních zkušeností, o..
Zobrazeno 1 až 6 z 17 (3 stránek)