K období Vánoc neodmyslitelně patří adventní kalendář. Samozřejmě, všechny dětičky zbožňují sladkosti, vůni čokolády a bonbonů, ale uznejme, že během zimních svátků je příležitostí na sladké víc než dost.

Proto jsme pro vás vymysleli a připravili Aktivity do adventního kalendáře, se kterými zabavíte vaše ratolesti při čekání na Ježíška i bez sladkostí.


Stáhnout Aktivity do adventního kalendáře!

Předlohy vytiskněte, nejlépe na 3 A4 tvrdého papíru, a následně rozstříhejte na obdélníkové kartičky. Jednotlivé aktivity pak rozdělte dle svého vlastního uvážení do vašeho adventního kalendáře. A zábava může začít!

stiahnut

Na kartičkách do adventního kalendáře najdete různé vánoční i klasické zimní aktivity, jako je psaní dopisu pro Ježíška, pečení vánočních koláčků, bruslení či stavba krmítka pro ptáčky. K některým kartičkám můžete do kalendáře přidat také předmět, který s danou aktivitou souvisí.

stiahnut

Mezi předlohami najdete také několik kartiček bez textu k doplnění svých vlastních aktivit. Dětičky určitě potěší, že všechny kartičky mají na sobě roztomilý obrázek, který si můžou vybarvit.

Stáhnout Aktivity do adventního kalendáře!

stiahnut

Doufáme, že vaše děti aktivity do adventního kalendáře potěší, a přejeme vám spoustu společné a pohodové zábavy!