Menu
Your Cart

Tipy na dárky RSS Feed

Objevte originální tipy na dárky pro děti, knihy, hračky i doplňky! Tipy na dárky k Vánocům i narozeninám, pro miminka i školáky. Čtěte Magazín Babyknihy!

29 Nov Bestsellery roku 2023: Top hračky a knihy pro děti
Zuzana 0 40
Netrapte se zdlouhavým výběrem vánočních či narozeninových dárků pro vaše děti. Pokud preferujete šetřit čas a rychle sáhnout po něčem, co už prověřila řada rodičů a dětiček před vámi, vyberte si z našich bestsellerů roku 2023. Vybrali jsme pro vás t..
03 Nov Nejlepší vánoční dárky pro malé stavitele
Zuzana 0 1036
Máte doma nadšeného stavitele, nebo teprve chcete vyzkoušet, zda budou vaše děti stavebnice bavit? U nás najdete řadu originálních a kvalitních stavebnic už pro děti od 1 roku, které jsou skvělým dárkem pod stromeček.Hra se stavebnicemi podporuje roz..
02 Nov Nejlepší společenské hry pro děti pod stromeček
Zuzana 0 1126
Společenské hry jsou jedinečným prostředkem pro rozvoj dětí, a to už přibližně od 18 měsíců. Dokonale stmelují rodinu i jakýkoli kolektiv. Rozvíjí schopnost týmové spolupráce i samostatného uvažování. Zlepšují pozornost, trpělivost, logické, strategi..
24 Oct Tipy na nejlepší vánoční dárky pro miminka
Zuzana 0 1594
Vybírat první vánoční dárky pro miminko bývá radost, i když je ještě malé a nebude si ze svých prvních Vánoc nic pamatovat. Pokud letos čeká první Štědrý den také vašeho drobečka a chcete mu koupit originální, kvalitní a bezpečné hračky, které jej za..
24 Oct Tipy na nejkrásnější vánoční dárky pro dívky
0 2144
Už sháníte vánoční dárky pro vaše děti? U nás vždy najdete krásné hračky, kreativní potřeby i doplňky, které vaše děti zabaví a něco naučí. A abyste nemuseli dlouho hledat to, co je potěší ze všeho nejvíc, přinášíme vám inspiraci na ty nejkrásnější d..
24 Oct Tipy na nejkrásnější vánoční dárky pro děti do 3 let
0 2055
Máte doma batole a chcete mu k Vánocům koupit něco opravdu výjimečného? Nekupujte zbytečně moc hraček. Vyberte jen pár, které podpoří jeho rozvoj a pomůžou objevovat svět. U nás vždy najdete kvalitní, propracované i didaktické hračky. A abyste nemuse..
Zobrazeno 1 až 6 z 36 (6 stránek)