Menu
Your Cart

Vánoce RSS Feed

Připravte se na Vánoce s dětmi! Máme pro vás nápady na tvoření, dekorace, tipy na dárky pro děti i knižní tipy. Čtěte Magazín Babyknihy a inspirujte se!

24 Nov Stáhněte si: Vánoční dopis Ježíškovi
Lenka 0 989
Všichni už netrpělivě čekáme na Vánoce, nejvíc se určitě těší ti nejmenší. Neodmyslitelnou součástí Vánoc je také psaní dopisu Ježíškovi. Právě díky dopisu můžeme objevit nejtajnější přání našich dětí a pod stromeček jim tak zabalit to pravé. My j..
20 Nov Stáhněte si: Vánoční omalovánky
Kika 5 12881
Těšíme se, že si vaše děti tak moc oblíbily voskovky a barvy Jar Melo. Rozhodli jsme se vám tak vytvořit, originální vánoční omalovánky pro vaše najmenší.  Tečkovací podklady využijete na barvy v tubě, kterými mohou děti obrázek vytečkovat :).   Vš..
14 Nov Stáhnete si: Adventní kalendář - pošlete štěstí dále
Milka 0 2273
K předvánočnímu období neodmyslitelně patří adventní kalendář. Samozřejmě děti zbožňují sladkosti, vůni čokolády a bonbonů, během zimních svátků je příležitostí jíst sladké víc než dost.Proto jsme pro vás loni vymysleli a připravili Aktivity do adven..
03 Nov Nejlepší vánoční dárky pro malé stavitele
Zuzana 0 1038
Máte doma nadšeného stavitele, nebo teprve chcete vyzkoušet, zda budou vaše děti stavebnice bavit? U nás najdete řadu originálních a kvalitních stavebnic už pro děti od 1 roku, které jsou skvělým dárkem pod stromeček.Hra se stavebnicemi podporuje roz..
02 Nov Nejlepší společenské hry pro děti pod stromeček
Zuzana 0 1129
Společenské hry jsou jedinečným prostředkem pro rozvoj dětí, a to už přibližně od 18 měsíců. Dokonale stmelují rodinu i jakýkoli kolektiv. Rozvíjí schopnost týmové spolupráce i samostatného uvažování. Zlepšují pozornost, trpělivost, logické, strategi..
24 Oct Tipy na nejlepší vánoční dárky pro miminka
Zuzana 0 1597
Vybírat první vánoční dárky pro miminko bývá radost, i když je ještě malé a nebude si ze svých prvních Vánoc nic pamatovat. Pokud letos čeká první Štědrý den také vašeho drobečka a chcete mu koupit originální, kvalitní a bezpečné hračky, které jej za..
Zobrazeno 1 až 6 z 25 (5 stránek)