Podívejte se, co dokážou Jemné voskovky

Pokud hledáte pro své děti kvalitní a bezpečné voskovky, které jim umožní vyjádřit svoji kreativitu, pak byste měli vyzkoušet Jemné voskovky Tookyland. Tyto voskovky jsou unikátní tím, že jsou smývatelné a multifunkční. V tomto článku vám představíme, jaké vlastnosti tyto voskovky mají a na co všechno jsou použít.

Unikátní Jemné voskovky jsou náš dlouhé roky nejprodávanější kreativní produkt! Ještě je nemáte doma? Rádi Vám je představíme. :)

V čem spočívá jedinečnost Jemných voskovek?

1. Voskovky zanechávají krásnou, sytou stopu už při mírném dotyku na papír. Děti tak krásně vidí, co nakreslily a jsou motivované v kreslení pokračovat. Není nic horšího, než když pastelka špatně kreslí a je ji na papíře slabě vidět.

2. Voskovky se nelámou a nešpiní ruce, a to díky obalu, který se podobá na ten od fixů. Voskovka má dokonce víčko a z obalu se vysouvá pouhým otáčením.

3. lze je snadno vyprat a smýt. Nezanechávají skvrny na oblečení, nábytku či sedačce. To můžeme potvrdit z našich vlastních zkušeností a také od vás máme na jednoduché čistění samé pozitivní ohlasy.

A pozor, nejsou to jen obyčejné voskovky určené ke kreslení na papír.

Co všechno s Jemnými voskovkami dokážete?

1) Jsou skvělé pro malování na obličej i na tělo. Jsou nezávadné, nejsou zdraví škodlivé. Z tváře a z těla se lehce smyjí vodou.

2) Lze jimi malovat také na sklo, zrcadlo, kachličky, vanu. Děti je rády používají také při koupání a při hře ve vodě.

3) Díky své zkušenosti a naší inspirací zjistíte, že s nimi lze malovat téměř všude. Například na podzim jsou skvělé na malování na listy, které můžete pak otisknout na papír. Nebo jimi můžete rozveselit kaštany. Na jaře jimi zase spousta dětí zdobí velikonoční vajíčka.

4) Fungují jako akvarelové barvy. Když po kresbě projdete mokrým štětcem, barvy se začnou krásně rozpíjet.


Voskovky máme v nabídce ve 3 baleních – 12 ks, 24 ks a 36 ks nebo jako součást Velké kreativní sady 4 v 1 Malý umělec, Velké kreativní sady 3 v 1 Omalovánky či Velké kreativní sady 4 v 1 Karneval.

Vyberte si balení voskovek, které dětem udělá největší radost.

NÁŠ TIP na závěr: Voskovky doporučujeme na dětskou oslavu nebo karneval! Děti si například můžou na obličej malovat masky a obrázky. :)