Menu
Your Cart

Usborne

Knižní příběhy pro malé čtenáře.

Usborne je přední britský vydavatel knih pro děti, nezávislý rodinný podnik, který vytváří poutavé, inovativní a přístupné knihy pro děti všech věkových skupin. Vydavatelství má za sebou úspěšnou více než padesátiletou tradici tvorby knih pro děti.

Tituly v původním anglickém znění.

Knihy Usborne jsou koncipovány a vytvářeny spisovateli a designéry v kancelářích v Londýně v Anglii a ilustrovány umělci po celém světě. Ve vydavatelství věří, že cesta, kterou vytvářejí jejich knihy, se liší od ostatních dětských knih a to je ten důvod, proč jsou tak milovány.

Little Sticker Dolly Dressing Fairy
Nedostupné
Nálepkový sešit pro malé slečny plný nádherných vil.Krásná knížka s nálepkami plná vil v zajímavých šatech.Nalepování rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.Obsahuje více než 350 nálepek...
198Kč
Bez daně:198Kč
Nálepkový sešit pomůže malým dětem seznámit se s prostředím školy.Tato nádherná knížka s nálepkami uvádí malé děti do školního dne, včetně cesty do školy, zápisu a přestávek, jakož i hodiny hudby, výtvarné výchovy a tělesné výchovy.Obsahuje více než 180 nálepek...
198Kč
Bez daně:198Kč
Nálepková knížka s domácími mazlíčky.Od přítulných koček až po hravá štěňátka si děti zamilují přidávání všech druhů domácích mazlíčků do scén.Rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.Obsahuje více než 150 nálepek pro dolepování a spoustu nových slov, která se můžete naučit...
198Kč
Bez daně:198Kč
Děti malují pomocí otisků prstů.Děti si díky svým otiskům můžou vytvořit různé superhrdiny a jejich úžasné schopnosti. Vytvořte scény s létajícími superhrdiny, speciálními silovými poli, zabraňte invazi vesmírných mimozemšťanů, stejně jako superhrdinským účesem!Kniha podporuje kreativitu a zručnost...
330Kč
Bez daně:330Kč
Nálepkový sešit pro malé slečny plný nádherných vil.Krásná knížka s nálepkami plná zahradních vil pro malé děti, které si je mohou obléct do kvítkovaných šatů. K dispozici jsou nádherné scény na zdobení, od sázení semen až po létání s motýly mezi jemnými divokými květy a sklizeň lesních plodů.Nalepo..
198Kč
Bez daně:198Kč
Stiskni tlačítko a svět vláčků ožije!Malé děti budou milovat mačkání tlačítek v této krásně ilustrované knížce, aby si vyslechli vzrušující svět vláčků. Od parního vlaku prohánějícího se přes viadukt až po dřevorubecký vláček skřípající za zatáčkou v ledovém lese, můžete objevovat všechny druhy rušn..
429Kč
Bez daně:429Kč
Nálepkový sešit pomůže malým dětem naučit se abecedu.Děti si zamilují přidávání nálepek na barevné strany s písmenkovou tématikou a učí se tak základní hlásky.Rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.Se spoustou nálepek, které můžete přidat na každou stránku, budou děti milovat interakci s pís..
206Kč
Bez daně:206Kč
Nálepkový sešit pomůže malým dětem naučit se čísla.Děti si zamilují přidávání nálepek na barevné strany s tématikou čísel a učí se počítat za pochodu.Rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.Se spoustou nálepek, které můžete přidat na každou stránku, budou děti milovat interakci s čísly. Obsah..
206Kč
Bez daně:206Kč
Děti malují pomocí otisků prstů.Děti si díky svým otiskům můžou vytvořit různá zvířátka, která mohou vidět v Zoo a dotvořit tak obrázky. Skvrny na gepardovi, hroši vyvalující se v jezeře, pruhy na ocasech lemurů, koaly lezoucí po stromech a mnoho dalšího.Kniha podporuje kreativitu a zručnost.Obsahuj..
344Kč
Bez daně:344Kč
Je čas jít do postýlky!Klasickou říkanku na počítání oživují půvabná zvířátka, která se toulí ke spánku. Když se všichni převalí, kdo zůstane s postelí sám pro sebe?Veselé čtení před spaním.QR kód na zadním obalu poskytuje odkaz na zvukový záznam říkanky...
172Kč
Bez daně:172Kč
Měsíce v roce už budeš mít v malíčku. Rýmovaná knížka popisuje každý měsíc v roce.Tato malá knížka, inspirovaná známou básní Sarah Coleridgeové „Leden přináší sníh“, popisuje každý měsíc v roce způsobem, který je vhodný pro batolata.Rozvíjí řečové schopnosti.Nádherné zvířecí postavičky ukazují věci,..
172Kč
Bez daně:172Kč
Stiskni tlačítko a všechny dopravní prostředky ožijí!Malé děti budou milovat mačkání tlačítek v této nádherně ilustrované knížce, aby slyšeli jak ožívají nákladní auta, auta, lodě, autobusy, traktory a vlaky. Rušné scény jsou plné roztomilých zvířecích postav a na stránkách jsou otvory, přes které l..
424Kč
Bez daně:424Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 43 (4 stránek)