Menu
Your Cart

Usborne

Knižní příběhy pro malé čtenáře.

Usborne je přední britský vydavatel knih pro děti, nezávislý rodinný podnik, který vytváří poutavé, inovativní a přístupné knihy pro děti všech věkových skupin. Vydavatelství má za sebou úspěšnou více než padesátiletou tradici tvorby knih pro děti.

Tituly v původním anglickém znění.

Knihy Usborne jsou koncipovány a vytvářeny spisovateli a designéry v kancelářích v Londýně v Anglii a ilustrovány umělci po celém světě. Ve vydavatelství věří, že cesta, kterou vytvářejí jejich knihy, se liší od ostatních dětských knih a to je ten důvod, proč jsou tak milovány.

Fingerprint Activities Superheroes Fingerprint Activities Superheroes
Nedostupné
Děti malují pomocí otisků prstů.Děti si díky svým otiskům můžou vytvořit různé superhrdiny a jejich úžasné schopnosti. Vytvořte scény s létajícími superhrdiny, speciálními silovými poli, zabraňte invazi vesmírných mimozemšťanů, stejně jako superhrdinským účesem!Kniha podporuje kreativitu a zručnost...
330Kč
Bez daně:300Kč
First Sticker Book Feelings First Sticker Book Feelings
Nedostupné
Děti se naučí pojmenovat a pochopit vlastní pocity.Děti si zamilují přidávání samolepek na barevné strany s tématikou emocí a zkoumají tak základní druhy pocitů, včetně pocitů vzrušení, obav, rozpaků nebo žárlivosti na večírku, sportovním dni nebo venku.Nálepkový sešit rozvíjí jemnou motoriku a podp..
198Kč
Bez daně:180Kč
Little Sticker Dolly Dressing Garden Fairy Little Sticker Dolly Dressing Garden Fairy
Nedostupné
Nálepkový sešit pro malé slečny plný nádherných vil.Krásná knížka s nálepkami plná zahradních vil pro malé děti, které si je mohou obléct do kvítkovaných šatů. K dispozici jsou nádherné scény na zdobení, od sázení semen až po létání s motýly mezi jemnými divokými květy a sklizeň lesních plodů.Nalepo..
198Kč
Bez daně:180Kč
Trains Sound Book Trains Sound Book
Nedostupné
Stiskni tlačítko a svět vláčků ožije!Malé děti budou milovat mačkání tlačítek v této krásně ilustrované knížce, aby si vyslechli vzrušující svět vláčků. Od parního vlaku prohánějícího se přes viadukt až po dřevorubecký vláček skřípající za zatáčkou v ledovém lese, můžete objevovat všechny druhy rušn..
429Kč
Bez daně:390Kč
Nálepkový sešit pomůže malým dětem naučit se abecedu.Děti si zamilují přidávání nálepek na barevné strany s písmenkovou tématikou a učí se tak základní hlásky.Rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.Se spoustou nálepek, které můžete přidat na každou stránku, budou děti milovat interakci s pís..
206Kč
Bez daně:187Kč
First Sticker Book 123 First Sticker Book 123
Nedostupné
Nálepkový sešit pomůže malým dětem naučit se čísla.Děti si zamilují přidávání nálepek na barevné strany s tématikou čísel a učí se počítat za pochodu.Rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.Se spoustou nálepek, které můžete přidat na každou stránku, budou děti milovat interakci s čísly. Obsah..
206Kč
Bez daně:187Kč
Děti malují pomocí otisků prstů.Děti si díky svým otiskům můžou vytvořit různá zvířátka, která mohou vidět v Zoo a dotvořit tak obrázky. Skvrny na gepardovi, hroši vyvalující se v jezeře, pruhy na ocasech lemurů, koaly lezoucí po stromech a mnoho dalšího.Kniha podporuje kreativitu a zručnost.Obsahuj..
344Kč
Bez daně:313Kč
There Were Ten in the Bed There Were Ten in the Bed
Nedostupné
Je čas jít do postýlky!Klasickou říkanku na počítání oživují půvabná zvířátka, která se toulí ke spánku. Když se všichni převalí, kdo zůstane s postelí sám pro sebe?Veselé čtení před spaním.QR kód na zadním obalu poskytuje odkaz na zvukový záznam říkanky...
172Kč
Bez daně:156Kč
Little Board Books Months of the Year Little Board Books Months of the Year
Nedostupné
Měsíce v roce už budeš mít v malíčku. Rýmovaná knížka popisuje každý měsíc v roce.Tato malá knížka, inspirovaná známou básní Sarah Coleridgeové „Leden přináší sníh“, popisuje každý měsíc v roce způsobem, který je vhodný pro batolata.Rozvíjí řečové schopnosti.Nádherné zvířecí postavičky ukazují věci,..
172Kč
Bez daně:156Kč
Things That Go Sound Book Things That Go Sound Book
Nedostupné
Stiskni tlačítko a všechny dopravní prostředky ožijí!Malé děti budou milovat mačkání tlačítek v této nádherně ilustrované knížce, aby slyšeli jak ožívají nákladní auta, auta, lodě, autobusy, traktory a vlaky. Rušné scény jsou plné roztomilých zvířecích postav a na stránkách jsou otvory, přes které l..
424Kč
Bez daně:385Kč
1000 English Words 1000 English Words
Nedostupné
1000 nejčastějších každodenních slovíček.Tato poutavá a nádherně ilustrovaná knížka s anglickými slovíčky pomáhá dětem rozšiřovat jejich slovní zásobu a rozvíjet jejich řečové schopnosti.Rozvíjí slovní zásobu.Tisíc skutečně užitečných každodenních slov, která jsou pečlivě sladěna s podrobnými a zába..
324Kč
Bez daně:294Kč
Kouzlo nočního času ožívá!V noci všichni tvrdě spí - nebo ne? V zahradě je zvědavá červená liška. Zvedněte klapky, abyste ji našli, když čichala v zahradě, a objevte všechny druhy jiných zvířat.Obsahuje velká okénka.Od žáby v jezírku, přes myš při kompostu až po houkající sovu vzlétající na hvězdnou..
206Kč
Bez daně:187Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 52 (5 stránek)