Menu
Your Cart

Usborne

Knižní příběhy pro malé čtenáře.

Usborne je přední britský vydavatel knih pro děti, nezávislý rodinný podnik, který vytváří poutavé, inovativní a přístupné knihy pro děti všech věkových skupin. Vydavatelství má za sebou úspěšnou více než padesátiletou tradici tvorby knih pro děti.

Tituly v původním anglickém znění.

Knihy Usborne jsou koncipovány a vytvářeny spisovateli a designéry v kancelářích v Londýně v Anglii a ilustrovány umělci po celém světě. Ve vydavatelství věří, že cesta, kterou vytvářejí jejich knihy, se liší od ostatních dětských knih a to je ten důvod, proč jsou tak milovány.

First Sticker Book 123 First Sticker Book 123
Nedostupné
Nálepkový sešit pomůže malým dětem naučit se čísla.Děti si zamilují přidávání nálepek na barevné strany s tématikou čísel a učí se počítat za pochodu.Rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.Se spoustou nálepek, které můžete přidat na každou stránku, budou děti milovat interakci s čísly. Obsah..
206Kč
Bez daně:187Kč
Fingerprint Activities Zoo Fingerprint Activities Zoo
Nedostupné
Děti malují pomocí otisků prstů.Děti si díky svým otiskům můžou vytvořit různá zvířátka, která mohou vidět v Zoo a dotvořit tak obrázky. Skvrny na gepardovi, hroši vyvalující se v jezeře, pruhy na ocasech lemurů, koaly lezoucí po stromech a mnoho dalšího.Kniha podporuje kreativitu a zručnost.Obsahuj..
344Kč
Bez daně:313Kč
There Were Ten in the Bed There Were Ten in the Bed
Nedostupné
Je čas jít do postýlky!Klasickou říkanku na počítání oživují půvabná zvířátka, která se toulí ke spánku. Když se všichni převalí, kdo zůstane s postelí sám pro sebe?Veselé čtení před spaním.QR kód na zadním obalu poskytuje odkaz na zvukový záznam říkanky...
172Kč
Bez daně:156Kč
Little Board Books Months of the Year Little Board Books Months of the Year
Nedostupné
Měsíce v roce už budeš mít v malíčku. Rýmovaná knížka popisuje každý měsíc v roce.Tato malá knížka, inspirovaná známou básní Sarah Coleridgeové „Leden přináší sníh“, popisuje každý měsíc v roce způsobem, který je vhodný pro batolata.Rozvíjí řečové schopnosti.Nádherné zvířecí postavičky ukazují věci,..
172Kč
Bez daně:156Kč
Stiskni tlačítko a všechny dopravní prostředky ožijí!Malé děti budou milovat mačkání tlačítek v této nádherně ilustrované knížce, aby slyšeli jak ožívají nákladní auta, auta, lodě, autobusy, traktory a vlaky. Rušné scény jsou plné roztomilých zvířecích postav a na stránkách jsou otvory, přes které l..
424Kč
Bez daně:385Kč
1000 nejčastějších každodenních slovíček.Tato poutavá a nádherně ilustrovaná knížka s anglickými slovíčky pomáhá dětem rozšiřovat jejich slovní zásobu a rozvíjet jejich řečové schopnosti.Rozvíjí slovní zásobu.Tisíc skutečně užitečných každodenních slov, která jsou pečlivě sladěna s podrobnými a zába..
324Kč
Bez daně:294Kč
Little Lift and Look Red Fox Little Lift and Look Red Fox
Nedostupné
Kouzlo nočního času ožívá!V noci všichni tvrdě spí - nebo ne? V zahradě je zvědavá červená liška. Zvedněte klapky, abyste ji našli, když čichala v zahradě, a objevte všechny druhy jiných zvířat.Obsahuje velká okénka.Od žáby v jezírku, přes myš při kompostu až po houkající sovu vzlétající na hvězdnou..
206Kč
Bez daně:187Kč
Arctic Animals Sound Book Arctic Animals Sound Book
Nedostupné
Stiskni tlačítko a všechna arktická zvířátka ožijí!Malé děti budou milovat mačkání tlačítek v této krásně ilustrované knížce, aby si vyslechli arktická zvířata. Od ledních medvědů a mrožů po sněžné sovy a narvaly, objevte ledový svět fascinujících zvířat a různých zvuků, které vydávají.Jednoduchý te..
427Kč
Bez daně:388Kč
Nálepkový sešit pro malé slečny plný nádherných balerín.Krásná knížka s nálepkami plná balerín pro malé děti, které si je mohou obléct do slavných baletů včetně Popelky, Labutího jezera, Louskáčku a dalších.Nalepování rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.S více než 250 okouzlujícími nálepk..
206Kč
Bez daně:187Kč
Days of the week Days of the week
Nedostupné
Zajímá tě, jak vypadá týden Pandy?Ve zpívaném příběhu Panda prochází dny svého týdne a říká, co dělá každý den. Pondělí je školkařský den, úterý nákupy, středa mytí...Zpívaný příběh ti představí jednotlivé dny v týdnu.Obsahuje vtipné ilustrace z každého dne v týdnu. Malování duhy v pondělí ve školce..
172Kč
Bez daně:156Kč
First Sticker Book My Day First Sticker Book My Day
Nedostupné
Nálepková knížka s každodenními rutinami.Tato nádherná knížka s nálepkami představuje malým dětem různé denní časy a každodenní události, od snídaně až po čtení pohádky před spaním.Rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.Se spoustou nálepek, které můžete přidat na každou stránku, budou děti m..
206Kč
Bez daně:187Kč
First Sticker Book Planet Earth First Sticker Book Planet Earth
Nedostupné
Nálepková knížka, se kterou děti objevují naši planetu.Objevte spoustu zázraků, které planeta Země nabízí v této krásné knize s nálepkami.Rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.Cestujte do prašných pouští, ledové Arktidy a bujných tropických deštných pralesů, abyste se dozvěděli o neuvěřitel..
206Kč
Bez daně:187Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 57 (5 stránek)