Menu
Your Cart

Utukutu

Milují řemeslo a díky dětem mu dávají krásnou podobu.

Na okraji Prahy, v malé truhlářské dílně Utukutu vyrábí od roku 2014 produkty Utukutu. Jedná se o dřevěné, barevné hračky pro děti, které rozvíjejí jejich pohyb a fantazii. A hlavně děti neskutečně baví.

Vyrábějí hračky, které vydrží dlouhá léta.

Své nápady a designy promyslí vždy do posledního detailu a vznikají tak krásné funkční výrobky, které lze používat dlouhá léta. Hračky jsou vyrobeny ze dřeva ze šetrně obhospodařovaných lesů. Obaly výrobků jsou zcela recyklovatelné. K barvení používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické oleje, barvy a laky, které vyhovují normě EN 71.

Spectra Pastel-šedáMultifunkční Spectra, stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy.Tato dřevěná houpačka s prvky Montessori se stala totálním fenoménem. Není tajemstvím, že si nezískala jen dětská srdce, ale také srdce dospělých, které okouzlila svou praktičnos..
3,458Kč 3,640Kč
Bez daně:2,858Kč
Stojánek na tužky a pastelky
Nedostupné
Stojánek na tužky a pastelkyS dřevěným stojanem na psací potřeby budete mít vždy pořádek na pracovním stole.Stojánek na pera a tužky je úžasný doplněk do váš pracovní nebo dětský stůl.Obsahuje až 12 otvorů pro všechny psací potřeby a pomůcky.Uspořádejte si své psací, malovací, či jiné potřeby úhledn..
740Kč
Bez daně:612Kč
Spectra NaturalMultifunkční Spectra, stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy.Tato dřevěná houpačka s prvky Montessori se stala totálním fenoménem. Není tajemstvím, že si nezískala jen dětská srdce, ale také srdce dospělých, které okouzlila svou praktičn..
4,184Kč 4,404Kč
Bez daně:3,458Kč
Houpací prkno Ombré KvítkaHoupací prkno Utukutu Ombré.Věděli jste, že děti se musí nejprve naučit rovnováze těla, než se mohou pustit do složitějších motorických dovedností, jako je lezení po schodech nebo třeba poskakování po jedné noze?Houpací prkno podporuje koordinaci, motoriku a posiluje svaly...
2,726Kč 2,870Kč
Bez daně:2,253Kč
Houpací prkno BíléHoupací prkno Utukutu.Věděli jste, že děti se musí nejprve naučit rovnováze těla, než se mohou pustit do složitějších motorických dovedností, jako je lezení po schodech nebo třeba poskakování po jedné noze?Houpací prkno podporuje koordinaci, motoriku a posiluje svaly.Houpací prkna ..
2,555Kč 2,690Kč
Bez daně:2,112Kč
Spectra PastelMultifunkční Spectra, stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy.Tato dřevěná houpačka s prvky Montessori se stala totálním fenoménem. Není tajemstvím, že si nezískala jen dětská srdce, ale také srdce dospělých, které okouzlila svou praktično..
4,184Kč 4,404Kč
Bez daně:3,458Kč
Spectra EmilMultifunkční Spectra, stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy.Tato dřevěná houpačka s prvky Montessori se stala totálním fenoménem. Není tajemstvím, že si nezískala jen dětská srdce, ale také srdce dospělých, které okouzlila svou praktičnost..
3,458Kč 3,640Kč
Bez daně:2,858Kč
Spectra EmaMultifunkční Spectra, stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy.Tato dřevěná houpačka s prvky Montessori se stala totálním fenoménem. Není tajemstvím, že si nezískala jen dětská srdce, ale také srdce dospělých, které okouzlila svou praktičností..
4,184Kč 4,404Kč
Bez daně:3,458Kč
Spectra Bílá
-5 % Nedostupné
Spectra BíláMultifunkční Spectra, stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy.Tato dřevěná houpačka s prvky Montessori se stala totálním fenoménem. Není tajemstvím, že si nezískala jen dětská srdce, ale také srdce dospělých, které okouzlila svou praktičnost..
3,458Kč 3,640Kč
Bez daně:2,858Kč
Zobrazeno 1 až 9 z 9 (1 stránek)