Menu
Your Cart

Kostky a stavebnice

Kostky a stavebnice

Objevte originální a kvalitní stavebnice pro děti! Vybíráme jen to, co se dětem opravdu líbí a prospívá jejich rozvoji. Skládání cvičí jejich představivost, soustředění, koordinaci oko-ruka či jemnou motoriku. 

Vyberte dětem klasické dřevěné kostky na stavění domečků a hradů, dřevěné obrázkové kostky na rozvoj logiky, unikátní magnetické stavebnice pro děti Magna-Tiles. Skvělé jsou také senzorické kostky pro miminka. Nechybí ani šroubovací stavebnice nebo milované LEGO.

Nejprodávanějši v kategorii Kostky a stavebnice

Stavějte tak, jak jste ještě nikdy nestavěli! Zábavná směs 3D tvarů včetně kostek, hranolů a pyramid.29 dílná souprava Magna-Qubix® obsahuje 3D kostky, hranoly a pyramidy, díky kterým se vaše výtvory dostanou do jiné dimenze. Stavějte jako nikdy předtím, když vezmete do rukou tuto soupravu – naši do..
870Kč
Bez daně:719Kč
Stavějte tak, jak jste ještě nikdy nestavěli! Zábavná směs 3D tvarů včetně kostek, hranolů a pyramid.85dílná souprava Magna-Qubix® obsahuje 3D kostky, hranoly a pyramidy, díky kterým se vaše výtvory dostanou do jiné dimenze. Největší z našich souprav Magna-Qubix®, tato je akorát pro supervelké předs..
2,100Kč
Bez daně:1,736Kč
Úložný box a interaktivní podložka pro vaše magnetické stavebnice Magna Tiles.Úložný koš a interaktivní podložka na hraní pojme až 300 magnetických dlaždic a dílků. Když je čas na hraní, koš se rozloží na pestrobarevnou interaktivní podložku na hraní. Když je zábava hotová, jednoduše zazipujte boky ..
695Kč
Bez daně:574Kč
Rozšiřující sada Rectangles obsahuje pestrobarevné čtverce a obdélníky pro vylepšený stavební potenciál vaší oblíbené magnetické stavebnice Magna Tiles.Je to nový pohled na kreativitu. Máte vše, co potřebujete k rozšíření svých výtvorů Magna-Tiles® pomocí 8 dílné rozšiřující sady Rectangles.Skvělý d..
695Kč
Bez daně:574Kč
Rozšiřující sada Polygons obsahuje pestrobarevné diamanty a mnohoúhelníky pro vylepšený stavební potenciál vaší oblíbené magnetické stavebnice Magna Tiles.Je to nový pohled na kreativitu. Objevte novou stránku stavění, když zkombinujete své polygonové tvary s jinými stavebnicemi Magna-Tiles®.Skvělý ..
590Kč
Bez daně:488Kč
Sada pěti figurek dinosaurů pro rozšíření vaší oblíbené magnetické stavebnice Magna Tiles.Připravte se na nekonečné hodiny zábavy s těmito velkými magnetickými dinosaury. Jedinečné, živé barvy a pohyblivé části podporují neomezenou hru. Sada dinosaurů pouze s figurkou výhradně od Magna-Tiles®.Najdet..
1,550Kč
Bez daně:1,281Kč
Hračky, které v dítěti vyvolávají otázky „proč“, jsou ideální pro vzbuzení zvědavosti.Podpořte dětskou zvědavost s magnetickými kostkami Baby Einstein Connectables Add & Stack. Většina rodičů má zájem seznámit své děti se skládacími a stavebními hračkami s herní hodnotou, které budou růst spolu ..
574Kč
Bez daně:474Kč
Magnetické kostky s aktivitami 11 dílů Magnetické kostky s aktivitami 11 dílů
Nedostupné
Hračky, které v dítěti vyvolávají otázky „proč“, jsou ideální pro vzbuzení zvědavosti.Podpořte dětskou zvědavost s magnetickými kostkami Baby Einstein Connectables Dive & Soar. Většina rodičů má zájem seznámit své děti se skládacími a stavebními hračkami s herní hodnotou, které budou růst spolu ..
699Kč
Bez daně:577Kč
Hračky, které v dítěti vyvolávají otázky „proč“, jsou ideální pro vzbuzení zvědavosti.Podpořte dětskou zvědavost s magnetickými kostkami Baby Einstein Connectables Bridge & Learn. Většina rodičů má zájem seznámit své děti se skládacími a stavebními hračkami s herní hodnotou, které budou růst spo..
924Kč
Bez daně:763Kč
Hračky, které v dítěti vyvolávají otázky „proč“, jsou ideální pro vzbuzení zvědavosti.Podpořte dětskou zvědavost s magnetickými kostkami Baby Einstein Connectables Click & Create. Většina rodičů má zájem seznámit své děti se skládacími a stavebními hračkami s herní hodnotou, které budou růst spo..
1,049Kč
Bez daně:867Kč
Hračky, které v dítěti vyvolávají otázky „proč“, jsou ideální pro vzbuzení zvědavosti.Podpořte dětskou zvědavost s magnetickými kostkami Baby Einstein Connectables Connect & Create. Většina rodičů má zájem seznámit své děti se skládacími a stavebními hračkami s herní hodnotou, které budou růst s..
1,374Kč
Bez daně:1,135Kč
Posuňte kreativitu dítěte na novou úroveň.Úžasná 16 dílná stavební souprava Stavebnice Magna-Tiles® Ice! Neznáme lepší stavebnici, která by dětičky natolik pohltila do hry jako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnice pro děti přináší hodiny nápadité a soustředěné zábavy. Děti se mohou hrát samy nebo s k..
870Kč
Bez daně:719Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 47 (4 stránek)