Menu
Your Cart

3 - 6 měsíců

3 - 6 měsíců

Zatímco novorozeně vidí rozmazaně, tříměsíční miminko už vidí svět stejně ostře jako my. Na řadu přicházejí na řadu první knihy a hračky pro děti od 3 měsíců.

V našem e-shopu najdete knihy pro miminka, které skutečně zaujmou i ta nejmenší miminka. Velikostí padnou akorát do maličkých dětských ruček, pokud se je už snaží uchopit. Zároveň mají oblé rohy, které děťátku neublíží, a co je nejdůležitější – odolají také útoku prvních zoubků. V případě knih jsou pro první „čtení“ ideální černobílá kontrastní leporela, textilní knihy pro děti a různá senzorická leporela, která například šustí.

Děťátko v tomto období vidí ostře předměty na vzdálenost do 20 cm, proto je důležité, abyste děťátku nevěšeli hračky příliš blízko k obličeji. V tomto období začíná snaha o první aktivní uchopení předmětů. Už ve 4. měsíci se miminko snaží uchopit předmět spojením obou rukou a cíleně udeří do hračky, která nad ním visí. V 5. měsíci začíná s hračkou manipulovat a v půl roce si ji už sebevědomě předává z ruky do ruky. Vhodné hračky pro miminko od 3 měsíců jsou proto chrastítka, hračky do ruky, různé textilní hračky či senzorické míčky.

Díky správnému výběru hračky pro miminko či knížky si budou vaše děti rozvíjet smysly již v útlém věku.

Nejprodávanějši v kategorii 3 - 6 měsíců

Hračka do vany Mušle Hračka do vany Mušle
Novinka
Děti si nyní koupání užijí.Hračky do vany Mušle jsou skvělým společníkem během koupele, ale zabaví i na suchu. Sada obsahuje dvě mušle v bílé a béžové barvě. Jsou vytvořeny s důrazem na snadný úchop.Mušle stimulují hmat a samotný kaučuk přináší úlevu bolavým dásničky během období prořezávání zoubků...
838Kč
Bez daně:692Kč
Senzorické míčky Mořský koník Senzorické míčky Mořský koník
Novinka
Míčky stimulující smysly miminka.Sada senzorických míčků Mořský koník v krásných žlutých barvách, které hravou formou při hře stimulují smysly miminka. Hra s míčky podporuje rozvoj jemné motoriky, koordinace oko-ruka, hmat a díky zvonku uvnitř každé míčky i sluch. Senzorické míčky jsou ručně vyráběn..
540Kč
Bez daně:446Kč
Senzorické míčky Mušle Senzorické míčky Mušle
Novinka
Míčky stimulující smysly miminka.Sada senzorických míčků Mušle v krásných jemných růžových barvách, které hravou formou při hře stimulují smysly miminka. Hra s míčky podporuje rozvoj jemné motoriky, koordinace oko-ruka, hmat a díky zvonku uvnitř každé míčky i sluch. Senzorické míčky jsou ručně vyráb..
540Kč
Bez daně:446Kč
Kousátko Mušle
Novinka
Kousátko ve tvaru kroužku pro snadný úchop. Kroužky Mušle hračka do ruky a kousátko zaujme krásnou výraznou barvou a dokonalým designem. Hračka je vytvořena s důrazem na snadný úchop. Sada obsahuje dvě kroužky s mořskými motivy. Přírodní textura stimuluje hmat.Žvýkání hračky přináší úlevu ..
538Kč
Bez daně:444Kč
Hračka do vany Plameňák Hračka do vany Plameňák
Novinka
S růžovým plameňákem si děti koupání užijí. Během koupele krásně plave na vodě, ale zabaví i na suchu. Je vytvořen s důrazem na jednoduchý úchop.Jeho peříčka stimulují hmat a samotný kaučuk přináší úlevu bolavým dásničky během období prořezávání zoubků. Hračka nemá dírku, aby byla chráněna proti plí..
540Kč
Bez daně:446Kč
Senzorické míčky Tlapky Senzorické míčky Tlapky
Novinka
Míčky stimulující smysly miminka.Sada senzorických míčků Tlapky v krásných žlutých barvách, které hravou formou při hře stimulují smysly miminka. Hra s míčky podporuje rozvoj jemné motoriky, koordinace oko-ruka, hmat a díky zvonku uvnitř každé míčky i sluch. Senzorické míčky jsou ručně vyráběné a js..
540Kč
Bez daně:446Kč
Kousátko Lev Kousátko Lev
Novinka
Kousátko ve tvaru lva pro snadný úchop.  Lev, hračka do ruky a kousátko zaujme krásnou výraznou barvou a dokonalým designem. Hračka je vytvořena s důrazem na snadný úchop.  Přírodní textura stimuluje hmat.  Žvýkání hračky přináší úlevu bolavým dásním během období prořezávání zoubk..
540Kč
Bez daně:446Kč
Dárková sada plyšových zajíčků pro holčičky.Dárková krabice obsahuje tři hračky z jemného plyše a manšestru, které lákají ke hraní i mazlení před spaním v postýlce: králíčka, muchláčka a chrastítko.Ideální dárek od narození.Hračky jsou vhodné pro děti od narození a sada se tak může stát i krásným dá..
825Kč
Bez daně:682Kč
Hrací deka Králík Miffy se stane oblíbeným místem vašich dětí.Měkká prošívaná hrací deka v krásném designu kolekce Little Dutch Miffy stimuluje smysly vašeho dítěte pomocí různých textur a aktivit. Listy květů při zmáčknutí šustí, pod sluníčkem se skrývá bezpečné zrcátko, obláčky jsou zhotoveny z mě..
1,590Kč
Bez daně:1,314Kč
Hračka Outstanding Opus™ 3v1 je kousátko, chrastítko a senzorická hračka, která jistě zaujme a udrží pozornost vašeho děťátka.Obsahuje bublinku s chrastícími korálky a 8 vroubkovaných částí v jasných kontrastních barvách, které může děťátko zkoumat a objevovat! Díky více aktivitám na jednom místě, h..
249Kč
Bez daně:206Kč
Tato oceněná hudební hračka bude jistě patřit k nejoblíbenějším hračkám pro vaše malé hudebníky.Díky této snadno uchopitelné hračce zažijete jedno z prvních hudebních představení vašeho malého muzikanta. Pro rozvoj různých kognitivních schopností je vhodné podpořit děťátko hudební a světelnou hračko..
249Kč
Bez daně:206Kč
Kopec legrace s kuličkami.Průhledná trubice chrastítka je uvnitř rozčleněna do několika pater, mezi nimiž se přesypávají drobné kuličky.Hračka patří do produktové řady Baby White, která se vyznačuje jemnými barvami a vyváženou kombinací čistého dřeva a průhledného plastu.Doporučený věk: 3m+Rozměry h..
285Kč
Bez daně:236Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 156 (13 stránek)