Menu
Your Cart

Odrážedla a pohyb

Odrážedla a pohyb

Podpořte děti, které se učí chodit! Interaktivní dřevěná chodítka jsou plná zábavy a ještě děti motivují k tomu, aby chodily pěkně po dvou nožkách. Vyberte si chodítko s dřevěnými kostkami nebo s různými interaktivními prvky, které slouží jako takový aktivity board.

Hrubou motoriku vašich dětí podpoří také odrážedla pro nejmenší autíčka či odrážedla pro větší děti FirstBike. Děti se díky nim učí držet rovnováhu a přechod na klasické kolo je pak pro ně mnohem jednodušší. Vyberte si také různé doplňky k odrážedlům FirstBike.

Nejprodávanějši v kategorii Odrážedla a pohyb

Multifunkční pomůcka pro začátky chození.Dřevěné multifunkční chodítko nabízí řadu zajímavých aktivit na podporu rozvoje motoriky vašeho dítěte. Podívejte se, jak se světlo odráží, když otáčíte zrcadlem. Zahrajte si na xylofon! Nebo zkuste otáčet ozubenými koly, abyste roztočili kotvu!Úžasná interak..
1,819Kč
Bez daně:1,503Kč
Multifunkční pomůcka pro začátky chození.Dřevěné multifunkční chodítko nabízí řadu zajímavých aktivit na podporu rozvoje motoriky vašeho dítěte. Otevřete dveře ptačího domečku a pomozte ptačí mamince nakrmit její mládě. Podívejte se, jak se světlo odráží, když otáčíte zrcadlem. Nebo zkuste otočit ko..
1,819Kč
Bez daně:1,503Kč
Hudební chodítko Hudební chodítko
-35 %
Zpestřete svému děťátku první krůčky s tímto multifunkčním chodítkem.Chodítko s aktivitami roste s vaším dítětem od sezení ke stoji, tancování a objevování díky různým aktivitám. Každý ze 4 režimů upoutá vaše dítě v jeho současné životní etapě. Odnímatelný panel může dítě používat vsedě, později můž..
1,218Kč 1,874Kč
Bez daně:1,007Kč
Pojďte s námi na epické dobrodružství v deštném pralese!Toto multifunkční chodítko pro tlačení je skvělé pro děti, které se učí chodit. Má 4 pryžová kolečka, která jsou díky tomu tichá a vestavěný dorazový šroub umožňuje kola zablokovat. Chodítko se 6 různými aktivitami včetně počítadla, krabičky s ..
1,960Kč
Bez daně:1,620Kč
Dětské chodítko s kostkami  Dětské chodítko s kostkami
Na cestě
Děťátko se učí chodit i stavět!Dřevěné multifunkční chodítko od Tooky Toy je skvělou hračkou pro vaše děti. Chodítko je vlastně takovým malým vozíčkem, v kterém jsou umístěné klasické barevné kostky. Z těch si děti můžou stavět, co jen chtějí. Rády je ukládají a vozí sem tam po bytě ve vozíčku.Děti ..
1,250Kč
Bez daně:1,033Kč
Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)