Menu
Your Cart

Materiál na tvoření

Materiál na tvoření
Vyberte si různorodý materiálu na tvoření s dětmi, díky kterému si vytvoříte krásná umělecká díla či dekorace. Vyberte si různé speciální a barevné papíry, dekorační lepidla, dekorační materiál jako drátky a plyšové bambulky, korálky či nalepovací oči. Pro zkušenější výtvarníky máme také malířské plátno a děrovačky s různými tvary. Tvoření s dětmi nebylo nikdy jednodušší.

Nejprodávanějši v kategorii Materiál na tvoření

Ozdobná lepící páska Zvířata je skvělým doplňkem pro děti, které milují kreativitu a barevné projekty. Tato páska je navržena tak, aby dětem umožnila vyjádřit svou fantazii a vytvořit jedinečné umělecké dílo. Zvířatka na této lepící pásce okamžitě přitáhnou pozornost dětí. Jejich kreativita se mů..
155Kč
Bez daně:128Kč
Ozdobná lepící páska Duha Ozdobná lepící páska Duha
Nedostupné
Ozdobná lepící páska Duha je skvělým doplňkem pro děti, které milují kreativitu a barevné projekty. Tato páska je navržena tak, aby dětem umožnila vyjádřit svou fantazii a vytvořit jedinečné umělecké dílo. Svěží a živé barvy duhy na této lepící pásce okamžitě přitáhnou pozornost dětí. Jejich krea..
155Kč
Bez daně:128Kč
Korálky Písmena
Nedostupné
Navlékací korálky na vytváření vlastních šperků.Sada na výrobu náramků s písmenkovými korálky. Perfektní dárek!Sestav si jméno nebo oblíbené slovo.Se sadou na výrobu náramků s alfa korálky si pro sebe, nebo spřízněnou duši vyrobíš perfektní módní doplněk. Vyskládej si jméno, nebo oblíbené slovo a uk..
212Kč
Bez daně:175Kč
Ozdobné lepící washi pásky s různými motivy.Dekorační lepící pásky vhodné pro každý povrch. Vyrobeno z rýžového papíru. Vhodné k tvorbě koláží, k dekorativnímu zdobení, skel, svíček, rámečků, atd. Na pásku je možné psát.Designová washi páska pro každou příležitost!Má široké využití a bude se krásně ..
135Kč
Bez daně:112Kč
Samolepky Písmena
Nedostupné
Obohaťte své výtvory.Pěnová samolepící písmenka jsou vhodná pro kreativní činnost pro děti. Jsou výborné pro zdobení pohlednic, blahopřání a jiných papírenských nebo uměleckých projektů.Rozvíjejí jemnou motoriku.Nalepování rozvíjí jemnou dětskou motoriku a zároveň se menší děti mohou jejich prostřed..
187Kč
Bez daně:155Kč
Náplň do lepicí pistole - Průhledné
Nedostupné
Průhledné lepící tyčinky do tavné pistole.Náplň do tavné pistole výborná pro výrobu tematických ozdob, dekorací, hraček nebo pro opravu drobných věcí v domácnosti.Má široké využití.Použití je snadné. Stačí vložit lepící tyčinky do pistole a zapnout ji. Následně se začne vložená tyčinka roztavovat pr..
97Kč
Bez daně:81Kč
Barevné lepící tyčinky do tavné pistole.Náplň do tavné pistole výborná pro výrobu tematických ozdob, dekorací, hraček nebo pro opravu drobných věcí v domácnosti.Má široké využití.Použití je snadné. Stačí vložit lepící tyčinky do pistole a zapnout ji. Následně se začne vložená tyčinka roztavovat pros..
105Kč
Bez daně:87Kč
Tvoření bude od nynějška ještě rychlejší a efektivnější.Tavná pistole výborná pro výrobu tematických ozdob, dekorací, hraček nebo pro opravu drobných věcí v domácnosti.Má široké využití.Použití je snadné. Stačí vložit lepící tyčinky do pistole a zapnout ji. Následně se začne vložená tyčinka roztavov..
263Kč
Bez daně:217Kč
Oči s pohyblivou zorničkou 48 ks
Nedostupné
Obohaťte své výtvory.Oči s pohyblivou zorničkou jsou určeny k dekoraci různých figurek, zvířátek a vůbec všeho, co má oči.Děti si trénují jemnou motoriku a rozvíjí kreativitu.Obohaťte své práce a vdechněte jim život. Oči v černobílém provedení mají kulatý tvar. Balení obsahuje 48 ks ve velikosti 15 ..
45Kč
Bez daně:37Kč
Dřevěné korálky k navlékání s tvářičkami.Pro kreativní návrháře šperků! S tímto výběrem dřevěných korálků můžete kreativně navrhovat šperky nebo jiné dekorace s roztomilými hlavičkami.Děti si rozvíjí jemnou motoriku.Navlékání korálků trénuje jemnou motoriku a podporuje tvořivost. Korálky mají průměr..
130Kč
Bez daně:107Kč
Děrovačka Méďa
Nedostupné
Obohaťte své výtvory o medvídky bez vystřihování.Ozdobná děrovačka papíru Méďa 25 mm slouží k vyřezávání motivů z papíru. Děti mohou jedním rychlým stisknutím děrovačkou vystřihnout obrázky, které mohou následně použít pro další kreativní činnost. Ozdobování obrázků, hotových kreseb, tvorba koláží, ..
119Kč
Bez daně:98Kč
Děrovačka Hvězda
Nedostupné
Obohaťte své výtvory o hvězdičky bez vystřihování.Ozdobná děrovačka papíru Hvězda 25 mm slouží k vyřezávání motivů z papíru. Děti mohou jedním rychlým stisknutím děrovačkou vystřihnout obrázky, které mohou následně použít pro další kreativní činnost. Ozdobování obrázků, hotových kreseb, tvorba koláž..
119Kč
Bez daně:98Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 17 (2 stránek)