Menu
Your Cart

Knihy o výchově

Knihy o výchově

Stát se rodičem je tím nejkrásnějším úkolem v životě každého z nás. Určitě s námi ale budete souhlasit, že rodičovství je tou nejzodpovědnější a občas i pořádně náročnou životní rolí. Nechte se proto inspirovat názory odborníků a zkušených rodičů. Nebo se chcete vydat cestou Montessori výchovy? Také o ní se dočtete v mnoha odborných knihách. Vyberte si ty nejlepší knihy o výchově.

Vaříme pro batolata
-30 %
Uvařit rychle, zdravě a tak, aby jídlo bylo vhodné i pro dítě? A navíc tak, aby chutnalo i dospělému? Ano, jde to a je to mnohem jednodušší, než byste si mysleli.V první kapitole této knihy najdete recepty, které jsou vhodné pro děti od 5. měsíce. Dětskou porci zde vždy odeberte a rozmixujte ještě p..
125Kč 179Kč
Bez daně:114Kč
Vaříme pro miminka
-15 %
Zdravý jídelníček v prvním roce života.Když děťátko přijde na svět, ještě není „hotové“. Potřebuje mateřské mléko nebo umělé kojenecké mléko, aby dobře rostlo. Ale už od začátku pátého měsíce mu samotné mléko přestává stačit. A v tu chvíli nastává čas na první kaše. Nejprve je to jen pár lžiček, ale..
152Kč 179Kč
Bez daně:138Kč
Montessori batole
-15 %
Srozumitelná a komplexní příručka k výchově batolat podle Montessori. Chcete najít způsob, jak si výchovu batolete víc užívat? Povzbuzovat svoje dítě k tomu, aby se rádo učilo? Dosáhnout toho, že dítě spolupracuje, aniž byste na něj křičeli, nebo se opakovali? Pak je tahle kniha pro vás to pravé. Mo..
382Kč 449Kč
Bez daně:347Kč
Zobrazeno 1 až 3 z 3 (1 stránek)