Menu
Your Cart

Dárek k MDD

Dárek k MDD

Mezinárodní den dětí se blíží, tak udělejte svým drobečkům radost nějakým malým dárkem!

Jako malý dárek ke Dni dětí vždy potěší dětské knížky, menší hračky a hry pro děti. Skvělé jsou však také pracovní či samolepkové sešity, které děti využijí třeba jako zábavu na cesty během blížících se dovolených. Nezapomeňte ani na miminka, i ta budou mít radost z chrastítka nebo kousátka.  Skvělým malým dárkem ke Dni dětí jsou také kreativní potřeby, praktické dětské doplňky či zábava na ven

Na Babyknihy vybíráme jen to nejlepší, takže u nás najdete opravdu krásné a originální dárky pro děti

Nejprodávanějši v kategorii Dárek k MDD

Moji kamarádi Samolepková knížka Moji kamarádi Samolepková knížka
Novinka
Jak vypadá zábava s kamarády?Krásně ilustrovaný nálepkový sešit zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zábavou pro děti na c..
139Kč
Bez daně:126Kč
Obleč mě Kreativní blok Bruslařky Obleč mě Kreativní blok Bruslařky
Novinka Nedostupné
Vytvoř si své vlastní outfity pro bruslařky.Kreativní bloček s plastovou spirálou v jedinečném designu značky Top Model. Desky obsahují sešit s předkreslenými obrázky modelek, které si můžete sami obléct!Samolepkový sešit je vhodný také jako malý dárek.K dispozici jsou archy samolepek s nejrůznějším..
165Kč
Bez daně:136Kč
Obleč mě Kreativní blok Modelky Obleč mě Kreativní blok Modelky
Novinka
Vytvoř si své vlastní outfity pro modelky.Kreativní bloček s plastovou spirálou v jedinečném designu značky Top Model. Desky obsahují sešit s předkreslenými obrázky modelek, které si můžete sami obléct!Samolepkový sešit je vhodný také jako malý dárek.K dispozici jsou archy samolepek s nejrůznějším o..
170Kč
Bez daně:140Kč
Magické vybarvování vodou.Výjimečná vodovková kreativní sada oblíbené značky Top Model. Sada obsahuje 20 listů na vymalování, 1 houbičku, 1 štětec který lze naplnit vodou, 5 vodových barev (žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená) a bloček pomocných instrukcí pro vymalování.Malování vodovým perem ro..
360Kč
Bez daně:298Kč
Vyrobte si vlastní duhové přívěsky.Malá sada Artistic magického plastu ke zhotovení 5 přívěšků na klíče s pestrými veselými kawaii motivy. Dítě si vybere průhledný plastový díl a příslušnou předlohu, kterou na něj překreslí barvičkami. Vybarvené plastové díly vloží do trouby, kde se zakrátko scvrkno..
390Kč
Bez daně:322Kč
Otisky zvířátek na plastelíně jsou super!První kreativní sada s plastelínou pro drobečky obsahuje 3 velké dřevěná razítka s ergonomicky tvarovanou rukojetí. Dítě si připraví plastelínové placky, do kterých otiskne vzory na razítcích: slůně, tukana a chobotničku. Aktivita se dá opakovat donekonečna. ..
390Kč
Bez daně:322Kč
Kreativní sada, která spojuje příjemné s užitečným.Dítě si vytvoří 2 módní doplňky z umělé kůže: taštičku na drobnosti a peněženku. Dříve než poskládá obě pouzdra, ozdobí je obtisky. Na archu s obtisky si vybere motiv, přiloží jej na pouzdro a protlačí ho šrafováním tužkou. Pouzdra poskládá pomocí š..
390Kč
Bez daně:322Kč
Vyrobte si gumipusky na zábavu!Kreativní sada z kolekce DIY (Vytvoř si sám) obsahuje 3 gumipušky na ozdobení mozaikovými dílky. Vzhůru ovládnout vesmír, ale stylově! Gumipušky z pevné lepenky nestřílí kamínky, ale žetony. Dítě ozdobí gumipušky samolepícími pěnovými mozaikovými dílky. Dílky mají meta..
364Kč
Bez daně:300Kč
Švihadlo Cordélia Švihadlo Cordélia
-20 %
Dětské švihadlo vás dostane do kondice!Stylové švihadlo s výraznými dřevěnými držadly a bavlněným dvoubarevným provazem. Skákat přes švihadlo je zábava. Cvičením si zlepšíš kondici a potrénuješ koordinaci.Díky zaoblenému tvaru se výborně drží.Skákáním přes švihadlo si děti vybijí přebytečnou energii..
164Kč 205Kč
Bez daně:136Kč
Pískoviště u vás doma!I když venku právě prší, vaše děti si můžou hrát v písku. Velká sada kinetického písku s formičkami i podložkou od Tookyland dětem poskytne dostatek prostoru na hraní si v písku u vás doma. Součástí balení jsou 2 pytlíky 1kg kinetického písku, 1 skládací podložka na kinetický p..
699Kč
Bez daně:578Kč
Kreativní sada skvělá na cestyJedinečný blok s 6 sametovými omalovánkami roztomilých jednorožců od Tookyland si děti vezmou kamkoli. Blok je skladný s pevnými deskami a obsahuje 8 smývatelných fixů. Tenká černá sametová vrstva pomáhá dětem, aby se držely kontur obrázku a nepřetahovaly. Po dokončení ..
199Kč
Bez daně:164Kč
Kreativní sada skvělá na cestyJedinečný blok se 6 sametovými omalovánkami roztomilých zvířátek od Tookyland si děti vezmou kamkoli. Blok je skladný s pevnými deskami a obsahuje 8 smývatelných fixů. Tenká černá sametová vrstva pomáhá dětem, aby se držely kontur obrázku a nepřetahovaly. Po dokončení o..
199Kč
Bez daně:164Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 135 (12 stránek)