Menu
Your Cart

Pro průzkumníky

Pro průzkumníky
Objevte funkční hračky jako stvořené pro průzkumníky a malé dobrodruhy! Vybavení do přírody, jako baterka, kompas, lupa či dalekohled pro děti zpestří každou vycházku, výlet i dovolenou. Pokusy pro děti zas zabaví vaše malé vědce pěkně doma. Děti si udělají třeba svoji vlastní sopku nebo budou objevovat hvězdy na noční obloze. 

Nejprodávanějši v kategorii Pro průzkumníky

Průzkumnický opasek s nářadím Průzkumnický opasek s nářadím
Nedostupné
Pro milovníky dobrodružství!Tento pásek s vybavením ponechá dětské ruce volné při každém dobrodružství. Vejde se do něj pohodlně veškeré vybavení: píšťalka z pevného dřeva, lupa, pinzeta, kompas, lano a nylonový sáček, který lze připevnit na poutko nebo karabinu opasku.Opasek lze snadno zapnout na p..
800Kč
Bez daně:661Kč
Vázací kluzák Terra Kids dokonale kombinuje vysokorychlostní prak s klouzavou elegancí. Jednoduše stáhněte gumové pásky, uvolněte kluzák a sledujte, jak letí!..
367Kč
Bez daně:303Kč
Maličká taštička, ale vše po ruce! V taštičce pro dobrodruha, která se dá jednoduše připevnit karabinkou o kalhoty, se nachází nožík-rybička se 6 funkcemi, kvalitní baterka s led-světýlkem (potřebné jsou 1x AAA baterky, které je třeba dokoupit), 1 lupa se 3 a 6-násobným zvětšením jakož i 1 kompas...
563Kč
Bez daně:465Kč
Tento praktický mini projektor vám umožní promítat krásné obrázky na zeď či strop.Obsahuje 3 disky s 8 obrázky dinosaurů (celkem 24 fotografií), projektor a návod k použití. Vyžaduje 1 baterii LR03, která však není součástí balení...
275Kč
Bez daně:227Kč
Nádoba na pozorování hmyzu Nádoba na pozorování hmyzu
Nedostupné
Zahrajte si s vašimi dětmi na biology.Pomocí přiložené pinzety uchopte předmět pozorování, vložte jej do krabičky. Díky průhledné krabičce můžete obsah pozorovat ze všech úhlů.Nádoba na hmyz pro malé badatele pomůže dětem poznávat přírodu.V balení naleznete plochou pinzetu, kartonové pravítko, lupu,..
285Kč
Bez daně:236Kč
Ruční sběrač odpadků je praktický nástroj pro bezdotykové sbírání drobných odpadků.Délka 80cm, tělo je z kovu a čelisti z plastu a pryže. Ovládá se stisknutím rukojeti.Děti získávají kladný vztah k životnímu prostředí a jeho ochraně.Čelisti dokáží uchopit např. PET láhve do průměru 10cm. Po složení ..
452Kč
Bez daně:374Kč
Vybavte se do přírody s čelovkou s LED diodami.Praktická LED čelová lampa se čtyřmi režimy svícení vhodná pro domácí i venkovní použití. 4 režimy svícení - plné bílé světlo (3W, 100 lum), slabé bílé světlo, červené světlo, signální červené světlo. Pružný regulovatelný pásek na hlavu a držák s možnos..
262Kč
Bez daně:216Kč
Vybavte děti do přírody.Souprava pro výlet do přírody obsahuje dalekohled s přiblížením 5x, obalem a utěrkou na čočky, kompas, čelovku s LED, krokoměr pro měření fyzické aktivity a vak na záda.Perfektní dárek pro všechny průzkumníky.Děti se tak budou těšit na každý výlet...
643Kč
Bez daně:531Kč
Mravenci, listy, fosilie...Velká lupa určená pro děti předškolního i školního věku.Děti poznávají svět kolem sebe.Hlavní zvětšovací čočka má průměr 9cm a zvětšuje 2x a jsou na ní umístěna 2 pole se zvětšením 3x a 4x. Vynikající pomůcka pro pozorování přírody...
309Kč
Bez daně:256Kč
Lupa na pozorování hmyzu Lupa na pozorování hmyzu
Nedostupné
Lupa na hmyz pro malé badatele.Univerzální pozorovací box na hmyz se dvěma průzory a lupou. Horní průzor zvětšuje pozorovaný obraz 6x, dolní průzor 4x.Perfektní dárek pro všechny průzkumníky.Pomocí pinzety můžete opatrně chytit brouka nebo housenku, vložit ji dovnitř a poté ji důkladně prozkoumat. D..
333Kč
Bez daně:276Kč
Do přírody nesmí chybět dalekohled.Dalekohled se zvětšením 4x a velikostí objektivu 32mm, určený pro pozorování zvířat a přírody.Perfektní dárek pro všechny průzkumníky. Děti se tak budou těšit na každý výlet.Příslušenství: Sáček na uložení dalekohledu a hadřík na čištění čoček...
357Kč
Bez daně:295Kč
Souprava pro pozorování hmyzu Souprava pro pozorování hmyzu
Nedostupné
Souprava na hmyz pro malé badatele.Dětská sada pro chytání a pozorování hmyzu. Pomocí síťky, pinzety a průhledné misky opatrně nasbírejte hmyz a vložte jej do přenosné krabice. Přenosná pozorovatelna slouží pouze k dočasnému pozorování, hmyz je třeba po ukončení pozorování vypustit do přírody.Perfek..
643Kč
Bez daně:531Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 48 (4 stránek)