Menu
Your Cart

Sourozenci

Sourozenci

Jak připravit dítě na sourozence? Pomůžou vám s tím krásné knížky pro menší i větší děti.

Obrázkové, okénkové i příběhové knížky nenásilnou formou dětem vysvětlují, jak přichází na svět miminko, ukazují jim, jak se k sobě sourozenci chovají nebo jaká dobrodružství spolu zažívají. Vyberte jim ale také různé pracovní sešity na téma rodiny.

Nejprodávanějši v kategorii Sourozenci

Opatrně na to mrně Opatrně na to mrně
-15 %
Jaké to je mít za sourozence úplně malou sestřičku?Od rána do večera je jí všude plno, ale také je s ní veliká legrace.Knížka plná veselých básniček pro všechna batolata a jejich starostlivé brášky i rodiče.Hravé verše Robina Krále doprovázené krásnými ilustracemi Linh Dao vtipným způsobem popisují ..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Krtek a kouzelná slovíčka
-15 %
Sedmý z řady příběhů pro nejmenší čtenáře o tom, co všechno umí neposedný krteček a jeho zvířecí kamarádi, je zaměřený na základní pravidla slušného chování. Když umí člověk už odmalička slušně pozdravit, poděkovat, pomoci, omluvit se, popřát dobrou chuť či všechno nejlepší, a samozřejmě dokázat něk..
127Kč 149Kč
Bez daně:115Kč
RÚFUS JE MILÝ DRÁČIK, NO PRÍCHOD SESTRIČKY V ŇOM PREBUDIL HNEV, ŽIARLIVOSŤ AJ STRACH. NIE SÚ TO PEKNÉ POCITY, PRETO ICH PRED VŠETKÝMI TAJÍ… NEMAL BY?Z anglického originálu (Fergal Meets Fern, Andersen Press Ltd., 2020 ) preložila Zuzana Štelbaská...
229Kč
Bez daně:208Kč
Zobrazeno 1 až 3 z 3 (1 stránek)