Menu
Your Cart

Knihy o výchově

Knihy o výchově

Stát se rodičem je tím nejkrásnějším úkolem v životě každého z nás. Určitě s námi ale budete souhlasit, že rodičovství je tou nejzodpovědnější a občas i pořádně náročnou životní rolí. Nechte se proto inspirovat názory odborníků a zkušených rodičů. Nebo se chcete vydat cestou Montessori výchovy? Také o ní se dočtete v mnoha odborných knihách. Vyberte si ty nejlepší knihy o výchově.

Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly, 2. rozšířené vydáníRady pro rodiče dětí od 2 do 18 letSvětový bestseller! Vynikající pomůcka pro komunikaci rodičů s dětmi vycházející z praxe zkušených autorek, nyní v rozšířeném vydání, obohaceném o zkušenosti již dospělé dcery jedné z autorek. Kniha poskytuje..
299Kč
Bez daně:299Kč
Krásné album mého dítětePrvní úsměvy, prvá objetí, pohlazení po tváři, malinkaté botičky, první slova… První okamžiky v porodnici, příjezd domů, první měsíce… Zaznamenávejte, co se dělo, kdo přišel na návštěvu, a hlavně jak se děťátko vyvíjelo, jak rostlo, co jedlo, co zažilo. Vytvořte vašemu m..
424Kč 499Kč
Bez daně:424Kč
Vaříme pro miminkaZdravý jídelníček v prvním roce života.Když děťátko přijde na svět, ještě není „hotové“. Potřebuje mateřské mléko nebo umělé kojenecké mléko, aby dobře rostlo. Ale už od začátku pátého měsíce mu samotné mléko přestává stačit. A v tu chvíli nastává čas na první kaše. Nejprve je to j..
125Kč 199Kč
Bez daně:125Kč
Montessori batoleSrozumitelná a komplexní příručka k výchově batolat podle Montessori. Chcete najít způsob, jak si výchovu batolete víc užívat? Povzbuzovat svoje dítě k tomu, aby se rádo učilo? Dosáhnout toho, že dítě spolupracuje, aniž byste na něj křičeli, nebo se opakovali? Pak je tahle kniha pro..
382Kč 449Kč
Bez daně:382Kč
Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)