Stáhněte si: Speciální letní e-book plný tipů a aktivit pro cestování s dětmi!

Připravili jsme si pro vás speciální letní e-book plný inspirace pro letní cestování a podporu dětské kreativity. Stáhnout si jej můžete na linku v článku.

V našem e-booku Cestování s dětmi naleznete spoustu kreativních aktivit, zábavy a praktických tipů, které vám usnadní cestování s těmi nejmenšími. Čekají na vás aktivity, omalovánky, tipy na výlety a mnohem více – vše pečlivě připraveno tak, aby zabavilo děti různého věku a vám usnadnilo plánování. Užijte si krásné léto plné dobrodružství a radosti s naším e-bookem!

Stáhněte si e-book zde

Co všechno v e-booku naleznete?

1. Co si sbalit na dovolenou

Chystáte se na letní rodinnou dovolenou a lámete si hlavu nad tím, jak se efektivně pobalit a nic nezapomenout? Nebojte se, náš checklist vám i celé rodině ušetří spoustu stresu před cestou.

2. Léto plné zážitků

S originální omalovánkou „Léto plné zážitků“ nuda během léta nehrozí ani na chvíli. Nechte děti vymalovat si ji dle vlastních představ.

3. Cestovní hledačka

Chystáte se na delší cestu vlakem či autem a přemýšlíte, jak pobavit děti během cesty? Vyzkoušejte cestovní hledačku, aktivitu, která děti zaměstná během dlouhých cest.
4. Zmrzlinková korunka

Máte doma děti, které zbožňují vybarvování a kreslení? Vymysleli jsme pro ně skvělou letní papírovou korunku se zmrzlinkovým designem, kterou si děti mohou dokončit podle svého vkusu.

5. Letní aktivity

Pokud už nemáte chuť trávit dny na pálícím slunci a jste is vašimi mrňousky vykoupaní a převýletovní do sytosti, máme pro vás pár zajímavých a zábavných aktivit do chládku.

6. Komunikační kartičky

Komunikační kartičky jsou skvělým dárkem, který nabízí nejen zábavu, ale zároveň podporuje rozvoj komunikačních dovedností, posilují rodinné vazby a poskytují prostor pro vyjádření pocitů a zážitků.

7. Cestování s miminkem

Nabízíme vám tipy, jak pobavit miminko na cestách, ať už cestujete jen na malý výlet nebo na dovolenou autem či letadlem. Tyto hračky musíte na cestu určitě zabalit.

8. První vodní radovánky

Shrnuli jsme nejdůležitější informace o tom, jak seznámit vaše miminko bezpečně s vodou a také, jak mu v ní dopřát maximum zábavy.
Věříme, že vám tento e-book přinese spoustu radosti a pomůže vám užít si krásné a bezstarostné léto s vašimi dětmi. Stáhněte si jej nyní a připravte se na nezapomenutelná dobrodružství!

Stáhněte si e-book zde

Neváhejte se s vašimi zážitky podělit na sociálních sítích a označit nás. Budeme mít velkou radost, budete-li náš e-book a jeho aktivity sdílet dále s vašimi přáteli.
Přejeme vám krásné léto plné dobrodružství!https://babyknihy.sk/image/INSTRUCTION-MANUAL/Babyknihy-EBOOK-cestovanie-s-detmi-CZ.pdfhttps://babyknihy.sk/image/INSTRUCTION-MANUAL/Babyknihy-EBOOK-cestovanie-s-detmi-CZ.pdf