Menu
Your Cart

Příroda

Příroda

Podpořte děti v objevování přírody. Pomůžou vás s tím různé knihy o pro děti, pracovní sešity, hračky a hry s přírodními a zvířecími motivy, ale také vybavení do přírody pro děti.

Vyberte různorodé knihy o zvířatech pro děti, encyklopedie o přírodě, příběhy, hmatové i zvukové knížky. Do batůžku jim dejte dětský dalekohled, kompas, lupu a další vybavení do přírody. Každá vycházka se stane malým dobrodružstvím. Pro menší děti a předškoláky jsou skvělé různé nálepkové sešity plné rostlin a zvířat, díky kterým si děti rozšiřují své obzory a slovní zásobu. 

Děti určitě potěší také dekorace a výzdoba na oslavu narozenin či párty s květinovými motivy a dalšími rostlinnými či zvířecími motivy.

Nejprodávanějši v kategorii Příroda

Small Foot Batoh s příslušenstvím pro průzkumníky a milovníky dobrodružství!Tento odolný batoh se stane ideálním společníkem na cestách přírodou. Vejde se do něj pohodlně veškeré vybavení: nádoba na hmyz se šroubovacím víčkem a integrovanou lupou, dřevěný dalekohled, síť na hmyz s teleskopickou tyčk..
1,500Kč
Bez daně:1,239Kč
Divoký les Samolepkový sešit Divoký les Samolepkový sešit
Nedostupné
Vytvoř si svůj vlastní svět plný zvířat.Jedinečné sešitové kreativní studio uzavíratelné na gumičky Create Your obsahuje barevné obrázky zvířátek z divokého lesa určené k dotvoření. Součástí je 282 nádherných samolepek s nejrůznějšími doplňky. Vytvořte si svůj svět zvířátek podle vašich představ!Kre..
182Kč
Bez daně:151Kč
Seznamte se s obyvateli lesa díky této knížce.Dětská mluvící kniha Básničky z lesa z edice Kouzelné čtení zabaví děti již od 3 let. Děti si vyslechnou celkem 12 navazujících básniček o zvířátkách z lesa, monology zvířátek i jejich příběh. Nechybí ani zábavný kvíz.V knize nechybí zábavný kvíz, v..
199Kč
Bez daně:181Kč
Interaktivní kniha děti naučí jak chránit přírodu.Kniha Člověk a příroda z edice Kouzelné čtení seznámí děti od 6 let s ekologií. Knihou je provedou kamarádi Franta a Pepa a bakterie, která je jako jediná viditelná okem: Thiomargarita. Vezmou děti na vycházku do pravěké i moderní krajiny, nahlédnou ..
449Kč
Bez daně:408Kč
100 prvních slov Příroda 100 prvních slov Příroda
-15 %
Leporelo rozšiřuje základní slovní zásobu o přírodě.Překrásná kniha prvních slov o přírodě pro malé děti. Podívejte se pod okénka, kdo se tam ukrývá? Leporelo s velkými okénky baví a stimuluje řeč dětí.Knížka procvičuje jemnou motoriku dětí.Super stylové leporelo s velkými odklápěcími okénky, které ..
297Kč 349Kč
Bez daně:270Kč
Člověče, nezlob se! Lesní zvířátka Člověče, nezlob se! Lesní zvířátka
Nedostupné
Klasická společenská hra se zvířátky z lesa!Naučte děti člověče díky tomuto krásnému dřevěnému provedení. Místo klasických panáčků v balení najdete dřevěné figurky v podobě zvířátek – panda, liška, veverka a medvídek. Stačí hodit kostkou a hra se může začít.Děti se učí hrát společenské hry.Učí se do..
457Kč
Bez daně:378Kč
Příroda Samolepková knížka
Nedostupné
Nalepování s veselými samolepkami si děti užijí.Samolepková knížka vás zavede do přírody, mezi stromy, květiny a zvířátka, kde na vás čeká spousta legrace.Skvělá zábava na cesty.Obsahuje 16 barevných stran s přírodními scénami a více než 180 samolepek k dolepení a ozdobení...
139Kč
Bez daně:126Kč
Příroda Příroda
-15 %
Příroda je všude kolem nás. Co o ní víš?Jak se příroda mění v průběhu ročních období? Jak se stane, že ze semínka vyroste pampeliška? A jak se z housenky stane motýl? Krásně ilustrované leporelo obsahuje přes 80 odklápěcích okének a je skvělým pomocníkem pro první seznámení s přírodou.Odklápěj okénk..
297Kč 349Kč
Bez daně:270Kč
V lese Moje první samolepkování
Nedostupné
Zábava se samolepkami!S touto samolepkovou knížkou se dětičky pobaví s nálepkami a vydají se do lesa, kde poznají zvířátka, která tam žijí.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu.Obsahuje 16 stran a více než 250 znovupoužitelných samolepek. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! S..
119Kč
Bez daně:108Kč
Podívej se pod obrázek: Les Podívej se pod obrázek: Les
-15 % Nedostupné
Odhal svět zvířat žijících v lese.Odklop okénka a zjisti, kdo všechno se ukrývá na stromech, v kmenech i ve větvích. Nahlédni pod listy, do tlejícího dřeva a odhal svět zvířat žijících v lese.Krásně ilustrovaná knížka s množstvím odklápěcích okének umožňuje poznávat její zvířata a rostliny.Les je úž..
297Kč 349Kč
Bez daně:270Kč
Když dnes půjdeš do lesa… Když dnes půjdeš do lesa…
-15 %
Prozkoumej kouzelný les.Zažij každodenní zázraky přírody se svou knihou poezie a prozkoumej kouzelný les.Více než 100 věcí k nalezení!Na cestě za tajemstvím hvozdu tě doprovodí přátelský medvídek, který ti představí všechny své přátele, prozkoumáte spolu místa ukrytá před lidským zrakem a ukáže ti, ..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Dotykové leporelo se zvířátky z farmy.Malé děti nebudou moci odolat stláčet jemné dotykové části zvířátek, aby slyšeli zvuky hospodářských zvířat na farmě v této krásné knížce.Pohlaďte si prasátko, kravičku nebo ovečku.Miminka budou okouzleny nejen senzorickými plochami ale i zvuky, které na konci k..
447Kč
Bez daně:406Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 23 (2 stránek)