Menu
Your Cart

Wee Gallery

Černobílé kontrastní knihy a hračky

Značku Wee Gallery vytvořili grafický designér Surya a učitel Dave. Inspirací jim bylo narození jejich syna, kdy se například dozvěděli, že novorozenci vidí pouze na vzdálenost 30-40 centimetrů a že nejlépe rozpoznávají tvary, které jsou kontrastní černé a bílé. A tak vymysleli kolekci hraček, na které se i ti nejmenší mohou snadno soustředit a které je vizuálně stimulují.

Ručně kreslená a ručně tištěná zvířata

Děti milují jednoduché motivy, rozvíjejí svou představivost, soustředění, fantazii. Wee Gallery je rodinný podnik a je z něj cítit energie, kterou do svých výrobků vkládají. Nabídka sahá od hraček a knížek až po kvalitní textil, který vás zaujme svým svěžím designem, kvalitním zpracováním, čistými liniemi, jak se můžeme přesvědčit u všech výrobků Wee Gallery.

Touch and Feel WingsTouch and Feel Wings je knížka pro děti, která je zavede do světa textur.Tento jedinečný produkt je navržen tak, aby podporoval rozvoj smyslů a zábavu dětí.S Touch and Feel Wings si děti mohou vychutnat hmatové zážitky prostřednictvím různých textur, které jsou umístěny na křídle..
287Kč
Bez daně:287Kč
Touch and Feel Tails Touch and Feel Tails
Nedostupné
Touch and Feel TailsTouch and Feel Tails je knížka pro děti, která je zavede do světa textur.Tento jedinečný produkt je navržen tak, aby podporoval rozvoj smyslů a zábavu dětí.S Touch and Feel Tails si děti mohou vychutnat hmatové zážitky prostřednictvím různých textur, které jsou umístěny na ocasec..
287Kč
Bez daně:287Kč
Touch and Feel EarsTouch and Feel Ears je knížka pro děti, která je zavede do světa textur.Tento jedinečný produkt je navržen tak, aby podporoval rozvoj smyslů a zábavu dětí.S Touch and Feel Ears si děti mohou vychutnat hmatové zážitky prostřednictvím různých textur, které jsou umístěny na uších.Kaž..
287Kč
Bez daně:287Kč
První album miminka První album miminka
Nedostupné
První album miminkaBaby’s first photo album je dokonalým způsobem, jak si vaše dítě může uchovat vzpomínky na své první roky života. Tento kvalitní fotoalbum je navržen speciálně pro nejmenší členy rodiny a nabízí bezpečné a zábavné prostředí pro uchování jejich nejcennějších fotografií. S jemn..
551Kč
Bez daně:455Kč
Daytime Book - Hello you, Hello mePozdravte nový den s touto měkkou látkovou knížkou vyrobenou z organické bavlny se zrcadly. Vyhotovena je v nádherných barvách, s ilustracemi, hmatovými stránkami a jednoduchými slovy, které budou dětem pomáhat rozvíjet základní vizuální a jazykové schopnosti. Perfe..
363Kč
Bez daně:363Kč
Friendly Faces Soft Book - Roly Poly Panda Friendly Faces Soft Book - Roly Poly Panda
Nedostupné
Friendly Faces Soft Book - Roly Poly PandaJe vhodná pro seznamování s knihou pro nejmenší miminka. Krásná látková kniha určená pro miminka jako první kniha, která zaujme postavičkou pandy a jejími dobrodružstvími. Obsahuje obrázky zvířátek: panda, ptáček, lama a liška...
399Kč
Bez daně:399Kč
Kniha do vody - Kdo má rád domácí zvířátka?Vaše děti si můžou číst i ve vaně.S touto unikátní knížkou se už ve vaně nebudete nudit. Výrazné černobílé kresby ožívají, když je ponoříte do vody. Kniha je vhodná i pro starší děti, kdy pomocí štětce na malování a vody můžete vybarvovat jednotlivé stránky..
375Kč
Bez daně:375Kč
Kniha do vody - Kdo má rád dinosaury?Vaše děti si můžou číst i ve vaně.S touto unikátní knížkou se už ve vaně nebudete nudit. Výrazné černobílé kresby ožívají, když je ponoříte do vody. Kniha je vhodná i pro starší děti, kdy pomocí štětce na malování a vody můžete vybarvovat jednotlivé stránky...
263Kč 375Kč
Bez daně:263Kč
Friendly Faces Forest Babys First Soft BookOuška veverky krásně šustí, a tím si ihned získají pozornost malých objavitelů.Látková kniha s kontrastními černobílými obrázky od Wee Gallery je jako stvořená pro seznamování s knihou pro nejmenší miminka. Kniha obsahuje obrázky zvířátek: zajíček, srnka, l..
399Kč
Bez daně:399Kč
Friendly Faces Farm Baby's First Soft BookOuška prasátka krásně šustí, a tím si ihned získají pozornost malých objevitelů.Látková kniha s kontrastními černobílými obrázky od Wee Gallery je jako stvořená pro seznamování s knihou pro nejmenší miminka. Obsahuje obrázky zvířátek: prasátko, kuřátko, kráv..
399Kč
Bez daně:399Kč
Kniha do vody - Kdo je v rybníku?Vaše děti si můžou číst i ve vaně.  S touto unikátní knížkou se už ve vaně nebudete nudit. Výrazné černobílé kresby ožívají, když je ponoříte do vody. Kniha je vhodná i pro starší děti, které pomocí štětce na malování a vody můžou vybarvovat jednotlivé stránky...
375Kč
Bez daně:375Kč
Kniha do vody - Kdo je v oceánu? Kniha do vody - Kdo je v oceánu?
Nedostupné
Kniha do vody - Kdo je v oceánu?Vaše děti si můžou číst i ve vaně.  S touto unikátní knížkou se už ve vaně nebudete nudit. Výrazné černobílé kresby ožívají, když je ponoříte do vody. Kniha je vhodná i pro starší děti, kdy pomocí štětce na malování a vody můžete vybarvovat jednotlivé stránky...
375Kč
Bez daně:375Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 16 (2 stránek)