Menu
Your Cart

Petit Jour

Praktické doplňky a kvalitní hračky pro děti

Francouzská značka Petit Jour přináší praktické a funkční dětské výrobky pro jídlo, hraní, učení a cestování. Nabízí kolekce dětského nádobí, praktické tašky a batohy z lehkých, pevných a udržitelných materiálů, gumové míče a skládací kočárky. Vše s jedinečným hravým designem nebo oblíbenými postavičkami, jako je Malý princ, prasátko Peppa, Mumínci nebo králíček Petr.

Bezpečné výrobky bez BPA a ftalátů.

Značka Petit Jour byla založena v roce 1977 jako malé hračkářství v Paříži, které se specializovalo na hračky ze severní Evropy. V 80. letech 20. století začala postupně vyrábět vlastní kolekce. Všechny její výrobky jsou bezpečné, vyrobené z přírodních, inovativních nebo recyklovaných materiálů, bez BPA a ftalátů. Jsou také jedinečné svým vzhledem. Společnost Petit Jour při navrhování svých výrobků spolupracuje s předními ilustrátory a designéry.


Míč Hasiči 13 cmUžij si zábavu s míčkem uvnitř i venku!Malý modrý míč s motivem hasičů od francouzské značky Petit Jour je vhodný pro interiérové i exteriérové aktivity. Díky své velikosti o průměru 13 cm je vhodný na kolektivní hry i motorické aktivity doma, ve školce, škole či na dovolené. Dí..
285Kč
Bez daně:236Kč
Míč Hasiči 18 cmUžij si zábavu s míčem uvnitř i venku!Velký modrý míč s motivem hasičů od francouzské značky Petit Jour je vhodný pro interiérové i exteriérové aktivity. Díky své velikosti o průměru 18 cm je vhodný na kolektivní hry i motorické aktivity doma, ve školce i škole či na dovolené. Díky p..
358Kč
Bez daně:296Kč
Míč Letadla 13 cm
Nedostupné
Míč Letadla 13 cmUžij si zábavu s míčkem uvnitř i venku!Malý modrý míč s motivem létajících vozidel od francouzské značky Petit Jour je vhodný pro interiérové i exteriérové aktivity. Díky své velikosti o průměru 13 cm je vhodný na kolektivní hry i motorické aktivity doma, ve školce, škole či na..
285Kč
Bez daně:236Kč
Míč Letadla 18 cmUžij si zábavu s míčem uvnitř i venku!Velký modrý míč s motivem létajících vozidel od francouzské značky Petit Jour je vhodný pro interiérové i exteriérové aktivity. Díky své velikosti o průměru 18 cm je vhodný na kolektivní hry i motorické aktivity doma, ve školce i škole či na dov..
358Kč
Bez daně:296Kč
Termoláhev na pití Kaktusy 350 ml Termoláhev na pití Kaktusy 350 ml
Doprava Zdarma
Termoláhev na pití Kaktusy 350 mlDětská termoláhev s brčkem! Žlutá termoláhev pro děti s motivem Kaktusy od francouzské značky Petit Jour zajistí, aby měly děti dostatečný příjem tekutin. Díky své velikosti 6 x 16 cm skvěle padne do drobných ručiček a vejde se do ní 350 ml tekutin. Brčko je schované..
622Kč
Bez daně:514Kč
Termoláhev Dobrodružství 350 ml Termoláhev Dobrodružství 350 ml
Doprava Zdarma
Termoláhev Dobrodružství 350 mlDětská termoláhev s brčkem! Zelená termoláhev pro děti s lesním motivem od francouzské značky Petit Jour zajistí, aby měly děti dostatečný příjem tekutin. Díky své velikosti 6 x 16 cm skvěle padne do drobných ručiček a vejde se do ní 350 ml tekutin. Brčko je schované p..
622Kč
Bez daně:514Kč
Termoláhev Jahody 350 ml Termoláhev Jahody 350 ml
Doprava Zdarma
Termoláhev Jahody 350 mlDětská termoláhev s brčkem! Růžová termoláhev pro děti s motivem jahod od francouzské značky Petit Jour zajistí, aby měly děti dostatečný příjem tekutin. Díky své velikosti 6 x 16 cm skvěle padne do drobných ručiček a vejde se do ní 350 ml tekutin. Brčko je schované pod malým..
622Kč
Bez daně:514Kč
Termoláhev na pití Jahody 500 ml Termoláhev na pití Jahody 500 ml
Doprava Zdarma
Termoláhev na pití Jahody 500 mlDětská termoláhev s velkým objemem!Nerezová termoláhev pro děti s motivem jahod od francouzské značky Petit Jour zajistí, aby měly děti celý den dostatečný příjem tekutin. Díky své velikosti 8 x 23 cm skvěle padne do drobných rukou, přitom se do ní vejde až 500 ml tek..
718Kč
Bez daně:593Kč
Termoláhev Kaktusy 500 ml Termoláhev Kaktusy 500 ml
Doprava Zdarma
Termoláhev Kaktusy 500 mlDětská termoláhev s velkým objemem!Nerezová termoláhev pro děti s motivem kaktusů od francouzské značky Petit Jour zajistí, aby měly děti celý den dostatečný příjem tekutin. Díky své velikosti 8 x 23 cm skvěle padne do drobných rukou, přitom se do ní vejde až 500 ml tekutin...
718Kč
Bez daně:593Kč
Hrnek s ouškem Baletka
Nedostupné
Hrnek s ouškem BaletkaSkvělý na rozvoj samostatnosti!Dětský růžový hrnek s ouškem o objemu 180 ml s tancujícími baletkami od francouzské značky Petit Jour dodá dětem odvahu pít samostatně. Hrneček s ouškem je totiž lehký a odolný. Když náhodou spadne, nerozbije se. Ouško podporuje děti v samostatnos..
178Kč
Bez daně:147Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 117 (10 stránek)