Menu
Your Cart

Petit Jour

Praktické doplňky a kvalitní hračky pro děti

Francouzská značka Petit Jour přináší vám a vašim dětem praktické a funkční produkty na stravování, zábavu, učení i cestování. Vezme vám dech nevšedními kolekcemi nádobí pro děti, praktickými taštičkami a batohy z lehkých, pevných a udržitelných materiálů, kaučukovými míči i skládacími kočárky. Nechybí ani speciality, jako je taška se síťovaným dnem na pískoviště či taška na řídítka. To vše s jedinečnými hravými vzory či oblíbenými hrdiny jako Malý princ, Peppa Pig, Mumínci či Králíček Petr.

Bezpečné produkty bez BPA a ftalátů

Značka Petit Jour vznikla v roce 1977 jako malé hračkářství v Paříži specializující se na hračky ze severní Evropy. V 80 letech 19. století postupně začala s výrobou vlastních kolekcí. Všechny její produkty jsou bezpečné, vyrobené z přírodních, inovativních či recyklovaných materiálů, bez BPA a ftalátů. Jedinečné jsou také svým vzhledem. Petit Jour při navrhování svých produktů spolupracuje s předními Ilustrátory a designéry. Vyberte si ten pravý design pro vaše děti!

Dělený talíř Dinosauři Dělený talíř Dinosauři
Novinka
Podpoří dětskou samostatnost a sebedůvěruDělený talíř pro děti s motivem dinosaurů od francouzské značky Petit Jour dodá vašim dětem chuť k jídlu a podpoří je v samostatném stravování. Talíř se podobá tácku a má velikost 21 x 24 cm a je rozdělený na 4 různě velké části. Vejde se tak na něj předkrm, ..
358Kč
Bez daně:296Kč
Plátěná ledvinka na výlety i prázdniny!Dětská ledvinka s designovým motivem jablíček od francouzské značky Petit Jour s rozměry 22 x 11 x 6 cm o objemu 1,4 l se stane užitečným doplňkem vašich dětí. Má jednu velkou kapsu na zip. Díky tomu se dětem do ledvinky dobře ukládají věci a nic z ní nevypadne..
396Kč
Bez daně:327Kč
Plátěná ledvinka na výlety i prázdniny!Dětská ledvinka s designovým motivem citronů od francouzské značky Petit Jour s rozměry 22 x 11 x 6 cm o objemu 1,4 l se stane užitečným doplňkem vašich dětí. Má jednu velkou kapsu na zip. Díky tomu se dětem do ledvinky dobře ukládají věci a nic z ní nevypadne...
396Kč
Bez daně:327Kč
Taška na kolo a odrážedlo Jablíčka Taška na kolo a odrážedlo Jablíčka
Odesíláme do 12 dnů
Praktická taška na řídítka!Taška na kolo s designovým motivem jablíček od francouzské značky Petit Jour s rozměry 28 x 19 x 10 cm o objemu 5,5 l dokonale padne na odrážedlo, kolo i koloběžku. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se do ní dětem dobře ukládají věci, jako je svači..
588Kč
Bez daně:486Kč
Užij si zábavu s míčem uvnitř i venku!Velký žlutý míč s plážovými motivy od francouzské značky Petit Jour je vhodný pro interiérové i exteriérové aktivity. Díky své velikosti o průměru 18 cm je vhodný na kolektivní hry i motorické aktivity doma, ve školce i škole či na dovolené. Díky pevnému kaučuko..
358Kč
Bez daně:296Kč
Míč Moře 18 cm Míč Moře 18 cm
Nedostupné
Užij si zábavu s míčem uvnitř i venku!Velký modrý míč s mořskými motivy od francouzské značky Petit Jour je vhodný pro interiérové i exteriérové aktivity. Díky své velikosti o průměru 18 cm je vhodný na kolektivní hry i motorické aktivity doma, ve školce i škole či na dovolené. Díky pevnému kaučukov..
358Kč
Bez daně:296Kč
Užij si zábavu s míčkem uvnitř i venku!Malý růžový míč s motivem bonbonů od francouzské značky Petit Jour je vhodný pro interiérové i exteriérové aktivity. Díky své velikosti o průměru 13 cm je vhodný na kolektivní hry i motorické aktivity doma, ve školce, škole či na dovolené. Díky pevnému kaučukov..
285Kč
Bez daně:236Kč
Snídaně ve společnosti dinosaurů!Dětská miska s oušky s dinosauřími motivy od francouzské značky Petit Jour zpříjemní dětem snídani i svačinu. Díky objemu 280 ml je vhodná třeba jako miska na cereálie nebo vločkovou kaši. Miska je lehká a odolná a ouška podporují děti v samostatnosti při manipulaci ..
228Kč
Bez daně:188Kč
Podpoří dětskou samostatnost a sebedůvěruModrý dělený talíř pro děti s motivy barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour dodá vašim dětem chuť k jídlu a podpoří je v samostatném stravování. Talíř se podobá tácku a má velikost 21 x 24 cm a je rozdělený na 4 různě velké části. Vejde se tak..
358Kč
Bez daně:296Kč
Podpoří dětskou samostatnost a sebedůvěruRůžový dělený talíř pro děti s motivy barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour dodá vašim dětem chuť k jídlu a podpoří je v samostatném stravování. Talíř se podobá tácku a má velikost 21 x 24 cm a je rozdělený na 4 různě velké části. Vejde se tak na n..
358Kč
Bez daně:296Kč
Skvělý na rozvoj samostatnosti!Dětský hrnek s ouškem o objemu 180 ml s motivem barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour dodá dětem odvahu pít samostatně. Hrneček s ouškem je totiž lehký a odolný. Když náhodou spadne, nerozbije se. Ouško podporuje děti v samostatnosti při manipulaci s ním. Vy..
178Kč
Bez daně:147Kč
Skvělý na rozvoj samostatnosti!Dětský hrnek o objemu 160 ml s motivem barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour je skvělým hrnkem pro děti, které už jsou velké na pítko. Pohárek je lehký a odolný. Když náhodou spadne, nerozbije se. Podporuje děti v samostatnosti a může sloužit také jako sklen..
158Kč
Bez daně:131Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 130 (11 stránek)