Menu
Your Cart

Petit Jour

Praktické doplňky a kvalitní hračky pro děti

Francouzská značka Petit Jour přináší praktické a funkční dětské výrobky pro jídlo, hraní, učení a cestování. Nabízí kolekce dětského nádobí, praktické tašky a batohy z lehkých, pevných a udržitelných materiálů, gumové míče a skládací kočárky. Vše s jedinečným hravým designem nebo oblíbenými postavičkami, jako je Malý princ, prasátko Peppa, Mumínci nebo králíček Petr.

Bezpečné výrobky bez BPA a ftalátů.

Značka Petit Jour byla založena v roce 1977 jako malé hračkářství v Paříži, které se specializovalo na hračky ze severní Evropy. V 80. letech 20. století začala postupně vyrábět vlastní kolekce. Všechny její výrobky jsou bezpečné, vyrobené z přírodních, inovativních nebo recyklovaných materiálů, bez BPA a ftalátů. Jsou také jedinečné svým vzhledem. Společnost Petit Jour při navrhování svých výrobků spolupracuje s předními ilustrátory a designéry.


Boxy na svačinu Dobrodružství 3 ks Boxy na svačinu Dobrodružství 3 ks
Nedostupné
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivy zvířátek z lesa od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Krabičky js..
238Kč
Bez daně:197Kč
Ledvinka Dobrodružství Ledvinka Dobrodružství
Nedostupné
Plátěná ledvinka na výlety i prázdniny!Dětská ledvinka s designovým motivem lesa od francouzské značky Petit Jour s rozměry 22 x 11 x 6 cm o objemu 1,4 l se stane užitečným doplňkem vašich dětí. Má jednu velkou kapsu na zip. Díky tomu se dětem do ledvinky dobře ukládají věci a nic z ní nevypadne. Po..
396Kč
Bez daně:327Kč
Batoh „messenger“ od 2 let Dobrodružství 8,4 l Batoh „messenger“ od 2 let Dobrodružství 8,4 l
Nedostupné
100% bavlněný batoh na každodenní nošení!Dětský batoh typu messenger s designovým motivem lesa od francouzské značky Petit Jour s rozměry 30 x 28 x 4 cm o objemu 8,4 l je skvělým batohem do školky i na výlety. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se dětem do batohu dobře ukláda..
528Kč
Bez daně:436Kč
Taška na kolo a odrážedlo Dobrodružství Taška na kolo a odrážedlo Dobrodružství
Nedostupné
Praktická taška na řídítka!Taška na kolo s designovým motivem lesa od francouzské značky Petit Jour s rozměry 28 x 19 x 10 cm o objemu 5,5 l dokonale padne na odrážedlo, kolo i koloběžku. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se do ní dětem dobře ukládají věci, jako je svačina, ..
588Kč
Bez daně:486Kč
Hrnek s ouškem Peppa Pig Hrnek s ouškem Peppa Pig
Nedostupné
Skvělý na rozvoj samostatnosti!Dětský hrnek s ouškem o objemu 180 ml s motivem prasátka Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour dodá dětem odvahu pít samostatně. Hrneček s ouškem je totiž lehký a odolný. Když náhodou spadne, nerozbije se. Ouško podporuje děti v samostatnosti při manipulaci s ním...
178Kč
Bez daně:147Kč
100% bavlněný batoh na každodenní nošení!Dětský batoh typu messenger s designovým motivem Malého Prince od francouzské značky Petit Jour s rozměry 30 x 28 x 4 cm o objemu 8,4 l je skvělým batohem do školky i na výlety. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se dětem do batohu dob..
528Kč
Bez daně:436Kč
Užij si zábavu s míčem uvnitř i venku!Velký zelený míč s motivem jaguára od francouzské značky Petit Jour je vhodný pro interiérové i exteriérové aktivity. Díky své velikosti o průměru 18 cm je vhodný na kolektivní hry i motorické aktivity doma, ve školce i škole či na dovolené. Díky pevnému kaučuko..
358Kč
Bez daně:296Kč
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem dinosaurů od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Krabičky jsou st..
238Kč
Bez daně:197Kč
Boxy na svačinu Peppa Pig 3 ks
Nedostupné
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem prasátka Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Kr..
238Kč
Bez daně:197Kč
Boxy na svačinu Malý Princ 3 ks Boxy na svačinu Malý Princ 3 ks
Nedostupné
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem Malého Prince od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Krabičky jso..
238Kč
Bez daně:197Kč
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem žlutých citronů od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Krabičky j..
238Kč
Bez daně:197Kč
Dělený talíř Dinosauři Dělený talíř Dinosauři
Nedostupné
Podpoří dětskou samostatnost a sebedůvěruDělený talíř pro děti s motivem dinosaurů od francouzské značky Petit Jour dodá vašim dětem chuť k jídlu a podpoří je v samostatném stravování. Talíř se podobá tácku a má velikost 21 x 24 cm a je rozdělený na 4 různě velké části. Vejde se tak na něj předkrm, ..
358Kč
Bez daně:296Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 118 (10 stránek)