Menu
Your Cart

Happy Birthday

Happy Birthday

Chystá u vás doma dětská oslava narozenin nebo dokonce nějakého dospěláka! U nás najdete všechny vše na oslavu narozenin nejen pro děti.

Vyberte si originální výzdobu na oslavu narozenin: balónky, girlandy, svíčky v nápisem Happy Brithday. Nechybí ani papírové párty nádobí: ubrousky, talíře či kelímky. Pořiďte dětem také krásné masky na oslavu narozenin: princezna, rytíř, drak, zajíc, víla, různé ozdobné čelenky, sponky i dětské šperky.

Objevte také originální dárky pro děti! Vybíráme to nejlepší z našich, knihy hraček, kreativních potřeb, doplňků, můžete si koupit i výhodné narozeninové sety. 

Nejprodávanějši v kategorii Happy Birthday

Sklenice, které rozveselí každou párty.Růžové papírové pohárky jsou zdobeny zlatými tečkami.Vytvářejte nezapomenutelné vzpomínky na společné oslavy.Balení obsahuje 6 kusů, vyrobených z ekologického papíru bez plastů. Rozměry produktu: 260 ml..
44Kč
Bez daně:36Kč
Rozzařte sobě nebo dětem narozeninový dort!Dortové fontány 4 ks jsou skvělým doplňkem pro oslavy dětí. Tyto fontány přidají do dortu speciální efekt a zábavu. Každá fontána je vyrobena z bezpečného materiálu a je k jednorázovému použití. Jsou jednoduché k použití - stačí je zapíchnout do dortu a zap..
69Kč
Bez daně:57Kč
Talíře, které rozzáří vaši párty!Papírové talíře v jemné modré barvě se zlatými okraji. Balení obsahuje 6 kusů. Rozměry: 18 cm...
53Kč
Bez daně:44Kč
Ozdobte si vaši narozeninovou oslavu.Krásné barevné girlandy s nápisy pro všechny oslavence. S touto girlandou zaručeně rozzáříte každou narozeninovou oslavu. Díky kombinaci pestrých barev a oslavných odkazů se oslavenkyně nebo oslavenec budou cítit opravdu výjimečně. Délka girlandy 1,8 m (3 m včetn..
800Kč
Bez daně:661Kč
Párty Korunka Happy Birthday
-40 %
Třpytivá korunka pro všechny malé princezny.Korunka je vyrobena z broskvové třpytivé látky a je podložena plstí, takže na nošení vypadá a působí úžasně.Korunka s nápisem "Happy Birthday" se přizpůsobí.Na hlavě drží díky flexibilní gumičce v broskvové barvě. Vyrobena je z ekologického papíru. Rozměry..
330Kč 550Kč
Bez daně:272Kč
Talíře, které rozzáří vaši párty!Papírové talíře v mentolové barvě se zlatými okraji. Balení obsahuje 6 kusů. Rozměry: 18 cm...
53Kč
Bez daně:44Kč
Talíře, které rozzáří vaši párty!Papírové talíře v bledě růžové barvě se zlatými okraji. Balení obsahuje 6 kusů. Rozměry: 18 cm...
53Kč
Bez daně:44Kč
Podávejte oslavné drinky ve stylových kelímcích!Papírové kelímky v bledě modré barvě se zlatými okrasnými okraji. V balení je 6 kusů. Rozměry: 220 ml...
44Kč
Bez daně:36Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 21 (2 stránek)