Menu
Your Cart

Busy Lizzie

Okouzlující nadčasové dětské doplňky

Busy Lizzie je švédská značka vyrábějící precizně navržené doplňky pro děti a mládež. Vycházejí z aktuálních trendů, přesto jsou nadčasové, hravé a vyrobené z bezpečných materiálů. Značka se zaměřuje především na nepřehlédnutelné vlasové doplňky, jako jsou velké mašle do vlasů nebo čelenky, peněženky, kabelky i dětské šperky. Děti potěší, ozdobí a jsou skvělým malým dárkem k narozeninám, Vánocům i významným událostem.

Vyrobené z kvalitních materiálů

Cílem značky Busy Lizzie je tvořit produkty z kvalitních materiálů, které dlouho vydrží a svým vzhledem potěší děti i mládež. Neobsahují tak nebezpečné látky, jako je třeba olovo, kadmium či nikl. S ohledem na aktuální trendy Busy Lizzie neustále přináší nové designy a své kolekce obměňuje dvakrát ročně.

Světle hnědá mašle s kvítky 8 cm Světle hnědá mašle s kvítky 8 cm
Novinka
Mašlička do vlasů na všechny příležitostiSvětle hnědá mašlička do vlasů s kvítky 8 cm švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí klipsu, který je součástí mašle. Můžete k ní dokoupit i další doplňky stejné značky.Mašle do..
119Kč
Bez daně:98Kč
Hnědá mašle s kvítky 8 cm
Novinka
Mašlička do vlasů na všechny příležitostiHnědá mašlička do vlasů s kvítky 8 cm švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí klipsu, který je součástí mašle. Můžete k ní dokoupit i další doplňky stejné značky.Mašle do vlasů ..
119Kč
Bez daně:98Kč
Bílá mašle s kvítky 9 cm
Novinka
Mašlička do vlasů na všechny příležitostiBílá mašlička do vlasů s kvítky 9 cm švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí klipsu, který je součástí mašle. Můžete k ní dokoupit i další doplňky stejné značky.Mašle do vlasů z..
119Kč
Bez daně:98Kč
Velká lněná krémová mašle Velká lněná krémová mašle
Novinka
Mašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná krémová mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních materiálůVel..
190Kč
Bez daně:157Kč
Velká lněná žlutá mašle Velká lněná žlutá mašle
Novinka
Mašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná žlutá mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních materiálůVelká mašl..
190Kč
Bez daně:157Kč
Velká lněná meruňková mašle Velká lněná meruňková mašle
Novinka
Mašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná meruňková mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních materiálůVelká ..
190Kč
Bez daně:157Kč
Velká fialová mašle SOFT
Novinka
Mašle do vlasů na všechny příležitostíVelká fialová mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních materiálůVelká mašle do..
190Kč
Bez daně:157Kč
Praktická a stylová peněženka se 7 kapsamiDětská peněženka na zip v třpytivě zlaté barvě švédské značky Busy Lizzie se stane krásným a praktickým doplňkem vašich dětí. Především zaujme školáky. Díky praktickému zapínání na zip se dětem dobře používá a všechny své věci v ní mají bezpečně uzavřené a r..
378Kč
Bez daně:312Kč
Roztomilá portmonka na všechny pokladyDětská peněženka s klipem Víly švédské značky Busy Lizzie se stane praktickým doplňkem každého malého človíčka. Díky jednoduchému zapínání se dětem dobře používá a po zavření z ní nic nevypadne. Kromě drobných si v ní můžou schovávat různé poklady, které najdou ..
140Kč
Bez daně:116Kč
Rozkošné náušnice pro uši bez dírekDětské náušnice klipsy s romantickým srdíčkem švédské značky Busy Lizzie se stanou jedinečným doplňkem každého outfitu. Díky pevnému klipsu náušnice nepadají a krásně se vyjímají na ouškách bez dírek.Náušnice klipsy z kvalitních materiálůKlipsové náušnice v podobě ..
140Kč
Bez daně:116Kč
Peckové náušnice z chirurgické oceli Pes Peckové náušnice z chirurgické oceli Pes
-20 %
Rozkošné náušnice pro uši s dírkamiDětské peckové náušnice z chirugické oceli Pes švédské značky Busy Lizzie se stanou jedinečným doplňkem každého outfitu. Naušnice pěkně drží, nepadají a dětem neuškodí. Jsou originálním dárkem pro děti. Peckové náušnice z kvalitních materiálůNáušnice v podobě ..
188Kč 235Kč
Bez daně:155Kč
Peckové náušnice z chirurgické oceli Panda Peckové náušnice z chirurgické oceli Panda
-20 %
Rozkošné náušnice pro uši s dírkamiDětské peckové náušnice z chirugické oceli Panda švédské značky Busy Lizzie se stanou jedinečným doplňkem každého outfitu. Naušnice pěkně drží, nepadají a dětem neuškodí. Jsou originálním dárkem pro děti. Peckové náušnice z kvalitních materiálůNáušnice v podob..
188Kč 235Kč
Bez daně:155Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 54 (5 stránek)