Menu
Your Cart

Busy Lizzie

Okouzlující nadčasové dětské doplňky

Busy Lizzie je švédská značka vyrábějící precizně navržené doplňky pro děti a mládež. Vycházejí z aktuálních trendů, přesto jsou nadčasové, hravé a vyrobené z bezpečných materiálů. Značka se zaměřuje především na nepřehlédnutelné vlasové dětské doplňky, jako jsou velké mašle do vlasů nebo čelenky, peněženky, kabelky i dětské šperky. Děti potěší, ozdobí a jsou skvělým malým dárkem k narozeninám, Vánocům i významným událostem.

Vyrobené z kvalitních materiálů

Cílem značky Busy Lizzie je tvořit dětské doplnky z kvalitních materiálů, které dlouho vydrží a svým vzhledem potěší děti i mládež. Neobsahují tak nebezpečné látky, jako je třeba olovo, kadmium či nikl. S ohledem na aktuální trendy Busy Lizzie neustále přináší nové designy a své kolekce obměňuje dvakrát ročně.

Mašlička do vlasů na všechny příležitostiSvětle hnědá mašlička do vlasů s kvítky 8 cm švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí klipsu, který je součástí mašle. Můžete k ní dokoupit i další doplňky stejné značky.Mašle do..
119Kč
Bez daně:98Kč
Mašlička do vlasů na všechny příležitostiHnědá mašlička do vlasů s kvítky 8 cm švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí klipsu, který je součástí mašle. Můžete k ní dokoupit i další doplňky stejné značky.Mašle do vlasů ..
119Kč
Bez daně:98Kč
Mašlička do vlasů na všechny příležitostiBílá mašlička do vlasů s kvítky 9 cm švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí klipsu, který je součástí mašle. Můžete k ní dokoupit i další doplňky stejné značky.Mašle do vlasů z..
119Kč
Bez daně:98Kč
Velká lněná krémová mašle Velká lněná krémová mašle
Nedostupné
Mašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná krémová mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních materiálůVel..
190Kč
Bez daně:157Kč
Mašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná žlutá mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních materiálůVelká mašl..
190Kč
Bez daně:157Kč
Mašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná meruňková mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních materiálůVelká ..
190Kč
Bez daně:157Kč
Mašle do vlasů na všechny příležitostíVelká fialová mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních materiálůVelká mašle do..
190Kč
Bez daně:157Kč
Praktická a stylová peněženka se 7 kapsamiDětská peněženka na zip v třpytivě zlaté barvě švédské značky Busy Lizzie se stane krásným a praktickým doplňkem vašich dětí. Především zaujme školáky. Díky praktickému zapínání na zip se dětem dobře používá a všechny své věci v ní mají bezpečně uzavřené a r..
378Kč
Bez daně:312Kč
Peckové náušnice z chirurgické oceli Pes Peckové náušnice z chirurgické oceli Pes
-45 %
Rozkošné náušnice pro uši s dírkamiDětské peckové náušnice z chirugické oceli Pes švédské značky Busy Lizzie se stanou jedinečným doplňkem každého outfitu. Naušnice pěkně drží, nepadají a dětem neuškodí. Jsou originálním dárkem pro děti. Peckové náušnice z kvalitních materiálůNáušnice v podobě ..
129Kč 235Kč
Bez daně:107Kč
Peckové náušnice z chirurgické oceli Panda Peckové náušnice z chirurgické oceli Panda
-45 %
Rozkošné náušnice pro uši s dírkamiDětské peckové náušnice z chirugické oceli Panda švédské značky Busy Lizzie se stanou jedinečným doplňkem každého outfitu. Naušnice pěkně drží, nepadají a dětem neuškodí. Jsou originálním dárkem pro děti. Peckové náušnice z kvalitních materiálůNáušnice v podob..
129Kč 235Kč
Bez daně:107Kč
Čelenka do vlasů s mašlí pro jedinečný vzhledNěžná tenká čelenka do vlasů s krémovou mašlí švédské značky Busy Lizzie se stane nepřehlédnutelnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Skvěle se hodí třeba na svatbu či do divadla. Čelenka je celá potažená látkou pro elegantní vzhled.Čelenka s..
140Kč
Bez daně:116Kč
Mašlička do vlasů na všechny příležitostiSvětle fialová mašlička do vlasů 7 cm švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí klipsu, který je součástí mašle. Můžete k ní dokoupit i další doplňky stejné značky.Mašle do vlasů ..
95Kč
Bez daně:79Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 43 (4 stránek)