Menu
Your Cart

Clixo

Inovativní skládačka pro kreativní děti

Clixo je inovativní kreativní skládačka pro děti, která umožňuje klikat a vytvářet 3D výtvory z flexibilních, různorodých tvarů a silných magnetů, které pokaždé spolehlivě zacvaknou a zapadnou na své místo. Děti mohou tvary ohýbat, skládat, spojovat a skládat podle své fantazie.  

Padne do ruky

Kreativní skládačku lze díky její hmotnosti vzít kamkoli s sebou. Balení Clixo je kompaktní a lehké, připravené na dobrodružství a na cesty.

Flexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks Duha Flexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks Duha
Nedostupné
Lehká magnetická stavebnice vhodná na cestyFlexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks v pestrých barvách je inspirována origami a je skvělou montessori hračkou pro děti od 4 let. Velké balení se 40 různorodými dílky umožní dětem využít výhody magnetické stavebnice kdykoli a kdekoli. Stavebnice je ..
1,245Kč
Bez daně:1,029Kč
Lehká magnetická stavebnice vhodná na cestyFlexibilní magnetická stavebnice Clixo 30 ks v červeno-modré barevnosti je inspirována origami a je skvělou montessori hračkou pro děti od 4 let. Balení s 30 různorodými dílky umožní dětem využít výhody magnetické stavebnice kdykoli a kdekoli. Stavebnice je..
957Kč
Bez daně:791Kč
Lehká magnetická stavebnice vhodná na cestyFlexibilní magnetická stavebnice Clixo 18 ks je inspirována origami a je skvělou montessori hračkou pro děti od 4 let. Kompaktní cestovní balení s 18 různorodými dílky umožní dětem využít výhody magnetické stavebnice kdykoli a kdekoli. Stavebnice je lehká, ..
621Kč
Bez daně:513Kč
Lehká magnetická stavebnice vhodná na cestyFlexibilní magnetická stavebnice Clixo 30 ks v modro-zelené barevnosti je inspirována origami a je skvělou montessori hračkou pro děti od 4 let. Balení balení s 30 různorodými dílky umožní dětem využít výhody magnetické stavebnice kdykoli a kdekoli. Stavebn..
957Kč
Bez daně:791Kč
Lehká magnetická stavebnice vhodná na cestyFlexibilní magnetická stavebnice Clixo 30 ks v modro-zelené barevnosti je inspirována origami a je skvělou montessori hračkou pro děti od 4 let. Balení s 30 různorodými dílky umožní dětem využít výhody magnetické stavebnice kdykoli a kdekoli. Stavebnice je ..
957Kč
Bez daně:791Kč
Zobrazeno 1 až 5 z 5 (1 stránek)