Menu
Your Cart

Kočárky pro panenky

Kočárky pro panenky

Panenka do kočárku a jde se na výlet! Kočárky pro panenky jsou skvělou hračkou pro všechny děti.

Nejmenší dětičky rády používají kočárek pro panenky jako chodítko a zlepšují se tak v chůzi, ty větší už používají kočárek na rolové hry, převážení věcí nebo jako doplněk pro své panenky a plyšové kamarády na procházky.

Vyberte dětem dřevěný kočárek pro panenky, který je vhodný do interiéru. Je to krásný funkční doplněk, díky kterému děti převezou sem tam spoustu věcí, ale také se díky němu učí chodit. Součástí jsou většinou i peřinky pro panenky a další doplňky.

Skládací golfky pro panenky s pevnou kovovou konstrukcí zas skvěle poslouží na procházky do přírody. Kromě toho jsou velmi skladné. Stejně jako klasické golfky, je snadno složíte, dáte do auta, vezmete na chalupu či na dovolenou. 

Jako dárek ale děti určitě potěší také nosítko pro panenky či přenosná postýlka. Všechny tyto věcičky produkty jsou skvělé také pro plyšáky!

Kočárek pro panenky Bílý Kočárek pro panenky Bílý
Doprava Zdarma
Kočárek pro panenky Bílý..
1,440Kč
Bez daně:1,190Kč
Dřevěný kočárek s panenkou Květiny a motýli Dřevěný kočárek s panenkou Květiny a motýli
Doprava Zdarma
Dřevěný kočárek s panenkou Květiny a motýli..
2,199Kč
Bez daně:1,817Kč
Kočárek pro panenky Zen Kočárek pro panenky Zen
Doprava Zdarma Nedostupné
Kočárek pro panenky ZenVezměte panenku na procházku v tradičním dřevěném kočárku.Zůstaňte na správné cestě při dlouhých procházkách a tlačení dítěte v kočárku... Tento dřevěný kočárek je autenticky vypadající replikou dětského kočárku a je ideální pro doprovázení vašeho dítěte při prvním objevování ..
1,960Kč
Bez daně:1,620Kč
Skládací kočárek pro panenky Tutti Frutti Skládací kočárek pro panenky Tutti Frutti
Doprava Zdarma -40 %
Skládací kočárek pro panenky Tutti FruttiVezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s designovými motivy barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pě..
706Kč 1,176Kč
Bez daně:583Kč
Skládací kočárek pro panenky Princezna Skládací kočárek pro panenky Princezna
Doprava Zdarma
Skládací kočárek pro panenky PrinceznaVezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s motivem princezny od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se děte..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
Skládací kočárek pro panenky Ibišek Skládací kočárek pro panenky Ibišek
Doprava Zdarma -40 % Nedostupné
Skládací kočárek pro panenky IbišekVezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s designovými motivy ibišku od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se..
706Kč 1,176Kč
Bez daně:583Kč
Kočárek pro panenky Kočárek pro panenky
Doprava Zdarma
Kočárek pro panenkyVezměte svou panenku na procházku!Dřevěný kočárek pro panenky s krásným potiskem je výborný pomocník pro každého malého rodiče. Je vhodný pro panenky, plyšové hračky či jiných miláčků našich nejmenších.Kočárek je vhodný do interiéru, nepoškrábe podlahy.Je velmi stabilní, rukojeť j..
1,039Kč
Bez daně:859Kč
Zobrazeno 1 až 7 z 7 (1 stránek)