Menu
Your Cart

Materiál na tvoření

Materiál na tvoření
Vyberte si různorodý materiálu na tvoření s dětmi, díky kterému si vytvoříte krásná umělecká díla či dekorace. Vyberte si různé speciální a barevné papíry, dekorační lepidla, dekorační materiál jako drátky a plyšové bambulky, korálky či nalepovací oči. Pro zkušenější výtvarníky máme také malířské plátno a děrovačky s různými tvary. Tvoření s dětmi nebylo nikdy jednodušší.

Nejprodávanějši v kategorii Materiál na tvoření

1 Chlupaté dráty 50 ks Chlupaté dráty 50 ks - Nedostupné 43Kč
Bez daně: 36Kč
2 Bambulky 100 ks Bambulky 100 ks - Nedostupné 54Kč
Bez daně: 45Kč
3 Bambulky Třpytivé 100 ks Bambulky Třpytivé 100 ks - Nedostupné 65Kč
Bez daně: 54Kč
Bambulky 80 ks Bambulky 80 ks
Nedostupné
Ozdobte si s bambulkami své výtvory.Barevné akrylové bambulky jsou určeny k výrobě a zdobení různých materiálů. Můžete je například využít na ponožky, svetry, čepice, šály a jiné druhy oblečení. Hodí se i pro výrobu jiných handmade výtvorů, ať už jsou to náhrdelníky, přívěsky, figurky, dekorace, hra..
41Kč
Bez daně:34Kč
Děrovačka Vločka
Nedostupné
Obohaťte své výtvory o o sněhovou vločku bez vystřihování.Ozdobná děrovačka papíru Vločka 16 mm slouží k vyřezávání motivů z papíru. Děti mohou jedním rychlým stisknutím děrovačkou vystřihnout obrázky, které mohou následně použít pro další kreativní činnost. Ozdobování obrázků, hotových kreseb, tvor..
109Kč
Bez daně:90Kč
Děrovačka Vánoční strom
Nedostupné
Obohaťte své výtvory o vánoční stromeček bez vystřihování.Ozdobná děrovačka papíru Vánoční strom 25 mm slouží k vyřezávání motivů z papíru. Děti mohou jedním rychlým stisknutím děrovačkou vystřihnout obrázky, které mohou následně použít pro další kreativní činnost. Ozdobování obrázků, hotových krese..
157Kč
Bez daně:130Kč
Korálky Hlavičky
Nedostupné
Dřevěné korálky k navlékání s tvářičkami.Pro kreativní návrháře šperků! S tímto výběrem dřevěných korálků můžete kreativně navrhovat šperky nebo jiné dekorace s roztomilými hlavičkami.Děti si rozvíjí jemnou motoriku.Navlékání korálků trénuje jemnou motoriku a podporuje tvořivost. Korálky mají průměr..
130Kč
Bez daně:107Kč
Děrovačka Méďa
Nedostupné
Obohaťte své výtvory o medvídky bez vystřihování.Ozdobná děrovačka papíru Méďa 25 mm slouží k vyřezávání motivů z papíru. Děti mohou jedním rychlým stisknutím děrovačkou vystřihnout obrázky, které mohou následně použít pro další kreativní činnost. Ozdobování obrázků, hotových kreseb, tvorba koláží, ..
119Kč
Bez daně:98Kč
Děrovačka Hvězda
Nedostupné
Obohaťte své výtvory o hvězdičky bez vystřihování.Ozdobná děrovačka papíru Hvězda 25 mm slouží k vyřezávání motivů z papíru. Děti mohou jedním rychlým stisknutím děrovačkou vystřihnout obrázky, které mohou následně použít pro další kreativní činnost. Ozdobování obrázků, hotových kreseb, tvorba koláž..
119Kč
Bez daně:98Kč
Děrovačka Srdce
Nedostupné
Obohaťte své výtvory o srdíčka bez vystřihování.Ozdobná děrovačka papíru Srdce 25 mm slouží k vyřezávání motivů z papíru. Děti mohou jedním rychlým stisknutím děrovačkou vystřihnout obrázky, které mohou následně použít pro další kreativní činnost. Ozdobování obrázků, hotových kreseb, tvorba koláží, ..
119Kč
Bez daně:98Kč
Malířská deska 30x30 cm
Nedostupné
Malířská deska je povinnou výbavou každého malého Picassa.Malířská deska potažená KVALITNÍM plátnem ze 100% bavlny. Speciální podkladová deska je silná 3 mm. Plátno 280g/m je upraveno šepsem a je přetaženo přes hrany. Desky jsou vhodné pro malbu olejovými barvami, akrylovými barvami, temperami či de..
65Kč
Bez daně:54Kč
Bambulky Třpytivé 100 ks Bambulky Třpytivé 100 ks
Nedostupné
Ozdobte si s bambulkami své výtvory.Barevné třpytivé bambulky jsou určeny k výrobě a zdobení různých materiálů. Můžete je například využít na ponožky, svetry, čepice, šály a jiné druhy oblečení. Hodí se i pro výrobu jiných handmade výtvorů, ať už jsou to náhrdelníky, přívěsky, figurky, dekorace, hra..
65Kč
Bez daně:54Kč
Bambulky 100 ks Bambulky 100 ks
Nedostupné
Ozdobte si s bambulkami své výtvory.Barevné bambulky jsou určeny k výrobě a zdobení různých materiálů. Můžete je například využít na ponožky, svetry, čepice, šály a jiné druhy oblečení. Hodí se i pro výrobu jiných handmade výtvorů, ať už jsou to náhrdelníky, přívěsky, figurky, dekorace, hračky a jin..
54Kč
Bez daně:45Kč
Chlupaté dráty 50 ks Chlupaté dráty 50 ks
Nedostupné
Modelovací drátky budou děti bavit při vytváření zvířátek a postaviček.Z chlupatých drátků si toho děti mohou vytvořit mnoho. Figurky, končetiny k figurkám, křídla, zvířátka, postavičky z pohádek a jiné dekorační předměty. Fantazií se meze nekladou a záleží pouze na dětské představivosti.Děti si tré..
43Kč
Bez daně:36Kč
Nejkrásnější zimní pohádky z celého světa.Tato krásně ilustrovaná kniha přináší výběr zimních příběhů z celého světa - od Severní Ameriky až po Sibiř, od Číny po Skotsko. Spisovatelka Dawn Casey a ilustrátorka Zanna Goldhawk vytvořili kouzelnou knížku, kterou ocení i další generace.Obsahuje výběr ná..
347Kč
Bez daně:315Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 12 (1 stránek)