Originální narozeninové dárky k oslavě kamaráda. Číslo 5 vás překvapí!

Přinášíme vám inspiraci na malé narozeninové dárky na oslavu kamaráda vašeho dítěte. Dárek nemusí být velký nebo drahý. I malé dárky udělají oslavenci velkou radost.

Narozeniny jsou pro děti velkou událostí plnou zábavy, radosti a dárků. Když je dítě pozváno na oslavu narozenin svého kamaráda nebo spolužáka, chce mu většinou přinést nějaký pěkný a originální dárek. Ale jaký dárek vybrat, zvláště když je vaše ratolest zvaná na oslavy každou chvíli a domácí rozpočet je omezen?

V tomto článku vám přinášíme tipy na dárky k narozeninám do 600 Kč, které potěší a zabaví.


1. Dárek, který rozvíjí fantazii a vztah k umění

Pokud hledáte něco originálního a zároveň prospěšného pro rozvoj malých oslavenců, nezapomeňte se podívat na kreativní sady od Crea Lign. Děti se nejen zabaví při tvorbě svých vlastních děl, ale zároveň se učí novým věcem.

Crea Lign nabízí širokou škálu kreativních sad, které jsou navrženy tak, aby podporovaly fantazii a tvořivé schopnosti dětí. Od modelování a výroby vlastních hraček až po malování a tvorbu šperků.

TOP 3 nejprodávanější:

Tvoření se šupinami Dinosauři 3+

Diamantová mozaika Koně 5+

3D model Dino T-Rex 6+


2. Dárek, který vyjadřuje osobnost

Dárkem, kterým potěšíte každou výjimečnou dívku, jsou náramky Nojomojo. Jsou zábavné, kreativní, originální a jsou také skvělým způsobem, jak si spolu s kamarádkou vytvořit symbol přátelství. Děti si jej vyzdobí písmenky a ozdobami a vytvoří z něj personalizovaný náramek se jménem. Takový dárek dává dětem možnost vyjádřit své kreativní já a cítit se tak naprosto výjimečně.

Celkový look doplní třpytivé barevné laky na nehty od Nojomojo, bezpečné pro dětské prstíky.

TOP 3 nápady:

jméno

zájmy

iniciály


3. Stylový dárek pro milovnice módy

Yuko B. módní doplňky dokážou vzbudit úsměv na tváři každé holčičky a právě to je činí skvělým dárkem k narozeninám. Nechte své dítě rozhodnout, co od této francouzské značky daruje své kamarádce.

Vybírat může z roztomilých peněženek se zvířecím motivem, dárkových sad náušnic nebo kabelek s jedinečným designem zvířátek doplněných třpytivými prvky.

TOP 3 nejoblíbenější:

Sada naušnic

Kabelka kočka Gaspard černá

Kabelka koala Yori


4. Dárek pro děti, které se rády parádí

V nabídce švédské značky Busy Lizzie najdete velké mašle do vlasů vyrobené z kvalitních materiálů. Mají různé barvy, vzory a velikosti, lze je snadno připevnit pomocí klipsu a jsou ideální ozdobou pro každý účes.

Roztomilým dárkem, který rozzáří dětskou tvářičku oslavence, mohou být také čelenky, peněženky, kabelky nebo dětské šperky od této značky.

TOP 3 navyhledávanější:

Velká lněná meruňková mašle

Velká krémová mašle SOFT

Třpytivá peněženka fialová


5. Dárek pro malé kreativce

Skládačka Spaghetteez je skvělým dárkem pro děti, které mají rády tvoření a objevování. Obsahuje barevné a ohebné dílky, které připomínají špagety, a další konstrukční prvky, které lze snadno spojovat a ohýbat. Dítě si tak může vytvořit své vlastní 2D i 3D výtvory, figurky, modely dle návodu nebo dle vlastní fantazie.

TOP sady:

Kreativní stavebnice Spaghetteez 100 ks

Kreativní stavebnice Spaghetteez 35 ks


6. Dárek pro zábavu i vzdělávání

Karetní hry značky Djeco jsou skvělým dárkem k narozeninám pro děti, které mají rády zábavu, vzdělávání a rády zapojují svoji fantazii. Tato francouzská značka nabízí různé karetní hry pro děti od 3 do 12 let, které jsou jednoduché na naučení, rychlé na hraní a mají krásné ilustrace.

Hry mají různá témata a podporují rozvoj různých dovedností, jako je postřeh, paměť, jazyk, kreativita a spolupráce.

TOP 3 nejpopulárnější:

Červená Karkulka

Monstrio

Čarodějky / Piráti