Už pomalu sháníte vše potřebné na léto? Určitě byste neměli zapomenout ani na plavky pro vaše malé plaváčky. Během teplých letních dnů si totiž málokteré dítě dokáže představit lepší zábavu než koupání v bazénu na zahradě, koupališti či na dovolené u moře. Aby si dětičky užily letní čvachtání na maximum, je důležité vybrat jim opravdu kvalitní plavky.

Poradíme, na co si dá při výběru dětských plavek pozor a čeho si všímat. V naší nabídce najdete plenkové plavky pro miminka, ale i plavky pro starší děti, dívky i chlapce, a to vše s originálními potisky.


Ochrana

Při výběru plavek pro vaše ratolesti je prvořadá ochrana jejich citlivé pokožky. Dětské plavky značky Swim Essentials jsou vyrobeny z materiálu s ochranou proti slunci UPF 50+. Aktivně tak chrání dětskou pokožku před slunečním zářením a není třeba pod nimi děti natírat opalovacím krémem. Usnadníte si tak přípravu na koupání i opětovné mazání během dne.

Ke koupání v místech, kde je silné slunce také mino oběda, například u moře, je vhodné zvolit například dívčí plavky s dlouhým rukávem a koupací trička s dlouhým rukávem pro chlapce. Pro miminka máme v nabídce také koupací overaly s dlouhým rukávem a krátkými nohavičkami, které zakryjí vrchní část stehen.

Dětské plavky

Pohodlí

Výrobce dětských plavek Swim Essentials si dává kromě bezpečnosti záležet také na pohodlí. Všechny dětské plavky této značky mají podšití, proto jsou pohodlnější a snadněji se oblékají a svlékají, když jsou mokré. Plavky pro menší dětičky mají rozepínání mezi nožkami. Díky tomu těm nejmenším snadno a rychle vyměníte jednorázovou koupací plenku. Nejmenším ale můžete také vybrat omyvatelné plenkové plavky pro miminko. Díky patentkám je snadno přizpůsobíte velikosti dítěte a šetříte životní prostředí.

Dívčí plavky bez rukávů mají překřížená a nastavitelná ramínka. Díky tomu nepadají z ramen a můžete je holčičkám povolit, respektive utáhnout přesně podle potřeby.

Dívčí plavky

Odolnost

U dětských plavek je důležité, aby byly z pevného a odolného materiálu. Musí odolat častému kontaktu s pískem, slanou vodou či chlórem. Značka Swim Essentials si dává na výběr textilií velký pozor. Dětské plavky jsou tak pevné, odolné, příjemné a pro děti bezpečné.

Dětské plavky Swim Essentials nebudete muset měnit uprostřed sezony a možná je ještě podědí mladší sourozenci.

V neposlední řadě se dětské plavky Swim Essentials vyznačují originálním a nadčasovým designem. Okouzlí vás leopardí, zebří, srdíčkový či proužkovaný potisk. Výhodou také je, že dětské plavky můžete sladit třeba s osuškou, nafukovacím kruhem, rukávky či kloboučkem.

Dětské plavkyVěříme, že jsme vám tímto článek usnadnili výběr plavek pro vaše ratolesti. Přejeme vám spoustu vodní zábavy s našimi produkty a značkou Swim Essentials.


https://babyknihy.cz/koupani/detske-plavky-cz?sort=pd.name&order=ASC&limit=100