Menu
Your Cart

Oceněné knihy

Oceněné knihy
Pokud chcete číst to nejlepší z nejlepšího, jste na správném místě. Už nemusíte složitě  vyhledávat bestsellery a nejlepší knižní příběhy. Udělali jsme to za vás. V kategorii Oceněné knihy najdete nejlepší tituly, které knižní trh nabízí a které získaly prestižní ocenění! Knihy pro děti, dospělé i celou rodinu. Různé žánry od beletrie, romány, dramatu až po encyklopedie či poezii. Doplňte si vaši rodinnou knihovnu kvalitními knížkami.

Nejprodávanějši v kategorii Oceněné knihy

Chrastítko Půlkruh Chrastítko Půlkruh
Oceněné
Originální dřevěné chrastítko s korálky si miminka zamilují.Chrastítko půlkruh s korálky různých tvarů od belgické značky Trixie dětičky baví. Je plné smyslových vjemů a při pohybu vydává příjemný zvuk. Hračka je velmi lehká, takže s ní děti mohou snadno manipulovat, aniž by si ublížily. Klidně ji m..
220Kč
Bez daně:182Kč
Karetní hra Pantomima Karetní hra Pantomima
Oceněné
Uhádni, co je na kartě!Pssst! Tiše! Nemluvit! Absolutně skvělá zábava nejen pro děti ale i dospělé! Pouze mimika a zvuky jsou povolené! Hráči musí hádat, co je znázorněno na hrací kartě jen podle mimiky nebo zvuku.Velká zábava v malém formátu.Karty můžete jednoduše vzít sebou na dovolenou či víkendo..
360Kč
Bez daně:298Kč
Sada hudebních nástrojů
Oceněné Nedostupné
Sada hudebních nástrojů pro malé muzikanty...
750Kč
Bez daně:620Kč
Nasazování Čísla 0-9 a barvy Nasazování Čísla 0-9 a barvy
Oceněné
A tool for learning numbers, counting 0-9 and at the same time beautifully colored to distinguish different colors...
460Kč
Bez daně:380Kč
Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)