Menu
Your Cart

Vystřihování

Vystřihování

Děti vybavíme vším potřebným pro zábavné vystřihování. Stříhání je důležité pro malé i velké děti, protože pomáhá rozvíjet jemnou motoriku a patří mezi základní předškolské dovednosti. U nás proto najdete různé nůžky pro malé děti i pro školáky. Nechybí ani speciální nůžky pro leváky či různě zubaté nůžky na papír.

Vyberte také krásné vystříhovánky pro děti, pracovní sešity zaměřené na vystřihování, různorodé origami či kreativní sady s nůžkami, díky kterým si děti vyzkouší také různé výtvarné techniky.

Nejprodávanějši v kategorii Vystřihování

1 Nůžky pro pravoruké Nůžky pro pravoruké - Nedostupné 59Kč
Bez daně: 49Kč
2 Nůžky Nůžky - Nedostupné 59Kč
Bez daně: 49Kč
3 Nůžky pro levoruké Nůžky pro levoruké - Nedostupné 59Kč
Bez daně: 49Kč
Děrovačka Vločka
Nedostupné
Obohaťte své výtvory o o sněhovou vločku bez vystřihování.Ozdobná děrovačka papíru Vločka 16 mm slouží k vyřezávání motivů z papíru. Děti mohou jedním rychlým stisknutím děrovačkou vystřihnout obrázky, které mohou následně použít pro další kreativní činnost. Ozdobování obrázků, hotových kreseb, tvor..
109Kč
Bez daně:90Kč
Děrovačka Vánoční strom
Nedostupné
Obohaťte své výtvory o vánoční stromeček bez vystřihování.Ozdobná děrovačka papíru Vánoční strom 25 mm slouží k vyřezávání motivů z papíru. Děti mohou jedním rychlým stisknutím děrovačkou vystřihnout obrázky, které mohou následně použít pro další kreativní činnost. Ozdobování obrázků, hotových krese..
157Kč
Bez daně:130Kč
Vystřihování pro začátečníky Vystřihování pro začátečníky
Nedostupné
Cik - cak, malí kreativci pozor!Otevírání a zavírání nůžek pomáhá dětem rozvíjet malé svaly v rukou. Tyto svaly jsou rozhodující pro držení tužky nebo pastelek a pro uchopení a manipulaci s předměty. Stříhání podporuje rozvíjení koordinaci oko – ruka. S touto fantastickou sadou se děti krok za kroke..
420Kč
Bez daně:347Kč
Nůžky Nůžky
Nedostupné
Učíme se stříhat!Stříhám, stříháš, stříháme. Ocelové čepele jsou překryty plastem a mají zaoblený hrot.Nůžky jsou ostré a přece bezpečné.Převodová páčka usnadňuje stříhání. Páčku stačí otočit směrem dovnitř, k čepelím. Díky přenosu energie přes páčku se budou nůžky snáze otevírat a zavírat a stříhán..
59Kč
Bez daně:49Kč
Origami Květy Origami Květy
-50 %
Poskládejte si krásné květiny!Tradiční skládačky origami v novém designu. Sada obsahuje 500 jasně barevných papírových archů, ze kterých poskládáte množství barevných kvítků. Součástí balení je lepidlo i nůžky.Origami rozvíjí jemnou motoriku, trpělivost a smysl pro detail.Origami je tvůrčí zába..
210Kč 420Kč
Bez daně:174Kč
Děrovačka Méďa
Nedostupné
Obohaťte své výtvory o medvídky bez vystřihování.Ozdobná děrovačka papíru Méďa 25 mm slouží k vyřezávání motivů z papíru. Děti mohou jedním rychlým stisknutím děrovačkou vystřihnout obrázky, které mohou následně použít pro další kreativní činnost. Ozdobování obrázků, hotových kreseb, tvorba koláží, ..
119Kč
Bez daně:98Kč
Děrovačka Hvězda
Nedostupné
Obohaťte své výtvory o hvězdičky bez vystřihování.Ozdobná děrovačka papíru Hvězda 25 mm slouží k vyřezávání motivů z papíru. Děti mohou jedním rychlým stisknutím děrovačkou vystřihnout obrázky, které mohou následně použít pro další kreativní činnost. Ozdobování obrázků, hotových kreseb, tvorba koláž..
119Kč
Bez daně:98Kč
Děrovačka Srdce
Nedostupné
Obohaťte své výtvory o srdíčka bez vystřihování.Ozdobná děrovačka papíru Srdce 25 mm slouží k vyřezávání motivů z papíru. Děti mohou jedním rychlým stisknutím děrovačkou vystřihnout obrázky, které mohou následně použít pro další kreativní činnost. Ozdobování obrázků, hotových kreseb, tvorba koláží, ..
119Kč
Bez daně:98Kč
Nůžky 5 ks Nůžky 5 ks
Nedostupné
Bezpečné dětské nůžky.Dětské nůžky od značky SES jsou nezbytností pro všechny malé umělce. Sada obsahuje 5 nůžek, každé s jiným vzorem a barvou. Velikost nůžek byla navržena zvláště pro malé dětské ruce. Jsou vyrobeny z nerezu.Sada obsahuje 5ks nůžek s různými barvami a vzory.Vhodné pro děti od 3 le..
229Kč
Bez daně:189Kč
Nůžky pro pravoruké
Nedostupné
Skvělé nůžky pro malé kreativce.Dětské nůžky pro pravoruké od značky SES jsou bezpečné díky zaobleným špičkám. Velikost těchto nůžek byla navržena zvláště pro malé ruce. Jsou vyrobeny z nerezu.Vhodné pro děti od 3 let. ..
59Kč
Bez daně:49Kč
Nůžky pro levoruké
Nedostupné
Skvělé nůžky pro malé kreativce.Dětské nůžky pro levoruké od značky SES jsou bezpečné díky zaobleným špičkám. Velikost těchto nůžek byla navržena zvláště pro malé ruce. Jsou vyrobeny z nerezu.Vhodné pro děti od 3 let. ..
59Kč
Bez daně:49Kč
Zobrazeno 1 až 11 z 11 (1 stránek)