Menu
Your Cart

Vystřihování

Vystřihování

Děti vybavíme vším potřebným pro zábavné vystřihování. Stříhání je důležité pro malé i velké děti, protože pomáhá rozvíjet jemnou motoriku a patří mezi základní předškolské dovednosti. U nás proto najdete různé nůžky pro malé děti i pro školáky. Nechybí ani speciální nůžky pro leváky či různě zubaté nůžky na papír.

Vyberte také krásné vystříhovánky pro děti, pracovní sešity zaměřené na vystřihování, různorodé origami či kreativní sady s nůžkami, díky kterým si děti vyzkouší také různé výtvarné techniky.

Nejprodávanějši v kategorii Vystřihování

LEVEL UP! 01 - Pojďme vystřihovat - Věci LEVEL UP! 01 - Pojďme vystřihovat - Věci
Nedostupné
Kreativní vystřihování od jednoduchého až po nejtěžší.Naučná kreativní skládačka ze série LEVEL UP. Skládačka je zaměřena na stříhání z papíru. Úroveň náročnosti skládání - začátečník. Mideer sada LEVEL UP Kreativní skládačky obsahuje 3 úrovně skládání od jednoduchých po pokročilé.Jsi hravý a máš rá..
175Kč
Bez daně:145Kč
Kreativní vystřihování od jednoduchého až po nejtěžší.Naučná kreativní skládačka ze série LEVEL UP. Skládačka je zaměřena na stříhání z papíru. Úroveň náročnosti skládání - středně pokročilý. Mideer sada LEVEL UP Kreativní skládačky obsahuje 3 úrovně skládání od jednoduchých po pokročilé.Jsi hravý a..
175Kč
Bez daně:145Kč
Kreativní vystřihování od jednoduchého až po nejtěžší.Naučná kreativní skládačka ze série LEVEL UP. Skládačka je zaměřena na stříhání z papíru. Úroveň náročnosti skládání - pokročilý. Mideer sada LEVEL UP Kreativní skládačky obsahuje 3 úrovně skládání od jednoduchých po pokročilé.Jsi hravý a máš rád..
175Kč
Bez daně:145Kč
Učíme se stříhat!Děti by se měly učit stříhat už od malička. Procvičují si tak ručičky, úchop, získávají jistotu při stisku. Mohou se výtvarně vyjádřit.Bezpečnostní nůžky pro děti jsou snadno uchopitelné.Nůžky byly vyrobeny tak, aby co nejlépe ochránily děti před zraněním. Jsou bezpečné díky zaoblen..
48Kč
Bez daně:39Kč
Učíme se stříhat!Děti by se měly učit stříhat už od malička. Procvičují si tak ručičky, úchop, získávají jistotu při stisku. Mohou se výtvarně vyjádřit.Bezpečnostní nůžky pro děti jsou snadno uchopitelné.Nůžky byly vyrobeny tak, aby co nejlépe ochránily děti před zraněním. Jsou bezpečné díky zaoblen..
48Kč
Bez daně:39Kč
Děrovačka Srdce
Nedostupné
Obohaťte své výtvory o srdíčka bez vystřihování.Ozdobná děrovačka papíru Srdce 25 mm slouží k vyřezávání motivů z papíru. Děti mohou jedním rychlým stisknutím děrovačkou vystřihnout obrázky, které mohou následně použít pro další kreativní činnost. Ozdobování obrázků, hotových kreseb, tvorba koláží, ..
119Kč
Bez daně:98Kč
Vystřihování pro začátečníky Vystřihování pro začátečníky
Nedostupné
Cik - cak, malí kreativci pozor!Otevírání a zavírání nůžek pomáhá dětem rozvíjet malé svaly v rukou. Tyto svaly jsou rozhodující pro držení tužky nebo pastelek a pro uchopení a manipulaci s předměty. Stříhání podporuje rozvíjení koordinaci oko – ruka. S touto fantastickou sadou se děti krok za kroke..
422Kč
Bez daně:349Kč
Nůžky Nůžky
Nedostupné
Učíme se stříhat!Stříhám, stříháš, stříháme. Ocelové čepele jsou překryty plastem a mají zaoblený hrot.Nůžky jsou ostré a přece bezpečné.Převodová páčka usnadňuje stříhání. Páčku stačí otočit směrem dovnitř, k čepelím. Díky přenosu energie přes páčku se budou nůžky snáze otevírat a zavírat a stříhán..
59Kč
Bez daně:49Kč
Poskládejte si krásné květiny!Tradiční skládačky origami v novém designu. Sada obsahuje 500 jasně barevných papírových archů, ze kterých poskládáte množství barevných kvítků. Součástí balení je lepidlo i nůžky.Origami rozvíjí jemnou motoriku, trpělivost a smysl pro detail.Origami je tvůrčí zába..
420Kč
Bez daně:347Kč
Děrovačka Méďa
Nedostupné
Obohaťte své výtvory o medvídky bez vystřihování.Ozdobná děrovačka papíru Méďa 25 mm slouží k vyřezávání motivů z papíru. Děti mohou jedním rychlým stisknutím děrovačkou vystřihnout obrázky, které mohou následně použít pro další kreativní činnost. Ozdobování obrázků, hotových kreseb, tvorba koláží, ..
119Kč
Bez daně:98Kč
Děrovačka Kytka
Nedostupné
Obohaťte své výtvory o květinky bez vystřihování.Ozdobná děrovačka papíru Kytka 25 mm slouží k vyřezávání motivů z papíru. Děti mohou jedním rychlým stisknutím děrovačkou vystřihnout obrázky, které mohou následně použít pro další kreativní činnost. Ozdobování obrázků, hotových kreseb, tvorba koláží,..
119Kč
Bez daně:98Kč
Nůžky 5 ks Nůžky 5 ks
Nedostupné
Bezpečné dětské nůžky.Dětské nůžky od značky SES jsou nezbytností pro všechny malé umělce. Sada obsahuje 5 nůžek, každé s jiným vzorem a barvou. Velikost nůžek byla navržena zvláště pro malé dětské ruce. Jsou vyrobeny z nerezu.Sada obsahuje 5ks nůžek s různými barvami a vzory.Vhodné pro děti od 3 le..
251Kč
Bez daně:207Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 14 (2 stránek)