Menu
Your Cart

Dorling Kindersley


Baby Touch and Feel - Fluffy Animals Baby Touch and Feel - Fluffy Animals
Nedostupné
Oblíbené dětské dotykové leporelo.Toto leporelo pomáhá seznámit vaše dítě se zvířátky s měkkou kožešinkou prostřednictvím obrázků a dotykových textur. Kniha na stránkách nabízí velké množství dotykových ploch, které podporují senzorické učení.Obsahuje dotykové plochy a reálné fotky zvířátek.Na ..
137Kč
Bez daně:125Kč
Baby Touch and Feel - Farm Friends Baby Touch and Feel - Farm Friends
Nedostupné
Oblíbené dětské dotykové leporelo.Toto leporelo pomáhá seznámit vaše dítě s hospodářskými zvířaty prostřednictvím obrázků a dotykových textur. Kniha na stránkách nabízí velké množství dotykových ploch, které podporují senzorické učení.Obsahuje dotykové plochy a reálné fotky zvířátek.Na každé stránce..
137Kč
Bez daně:125Kč
100 First Words 100 First Words
-25 %
Pojmy jako barvy, zvířata, jídlo a ještě mnohem více.Velkoformátové leporelo, které obsahuje základní slova s kontrastními barevnými obrázkami.  Nádherné ilustrace podporují učení, pojmenovávání a vyprávění.Obsahuje 14 tématických stránek, které zobrazují všechny známé věci a tak zaujmou ty nej..
206Kč 275Kč
Bez daně:187Kč
Baby Touch and Feel Farm Animals Baby Touch and Feel Farm Animals
Nedostupné
Kniha představuje  Vašim dětem zvířátka z farmy s dotykovými a hmatovými plochami. V knize dítě objeví sametovou krávu, vlněnou ovečku, kohoutka s peřím či jiná zvířátka...
137Kč
Bez daně:125Kč
Baby Touch and Feel - Animals
Nedostupné
Leporelo Animals rozšíří Vašemu miminku slovní zásobu o to, jak se nazývají známá zvířátka. Toto leporelo je výjimečné, protože na každé straně je dotyková "touch and feel" plocha, co není u všech leporel z vydavatelství Dorling Kindersley běžné. V tomto "touch and feel" dotykovém leporele najdete n..
137Kč
Bez daně:125Kč
Baby Touch and Feel - Wild Animals Baby Touch and Feel - Wild Animals
Nedostupné
Další knihu ze série „Touch and Feel“ budou nejmenší dětičky milovat! Proč? Protože nabízí krásné fotografie dvanácti exotických zvířátek, které si můžou díky dotykovým plochám pohladit. Drsná kůže nosorožce i krokodýla, lesklé peří papouška, či kožíšek medvěda, lva, tygříka, pandy a jiných zvířecíc..
137Kč
Bez daně:125Kč
Baby Touch and Feel - Trucks Baby Touch and Feel - Trucks
Nedostupné
Leporelo Baby Touch and Feel - Trucks je neodmyslitelným pokladem v knihovně každého batolata, které fascinují kola. V tomto "touch and feel" dotykovém leporele najdete hned na titulní straně tatrovku naloženou lesklým pískem a vevnitř knihy různé dopravní prostředky s nápaditými plochami, které če..
137Kč
Bez daně:125Kč
Baby Touch and Feel - First Words Baby Touch and Feel - First Words
Nedostupné
Dotykové Baby Touch and Feel leporelo: First Words je skvělou výzvou hlavně pro starší batolata od 12+ měsíců. Dětičky se v leporelu setkají s obrázkami věcí, které už určitě viděly anebo je znají, a díky tomuto leporelu si je připomenou a aktivně zařadí do své slovní zásoby. V tomto dotykovém lepo..
137Kč
Bez daně:125Kč
Baby Touch and Feel - Farm Baby Touch and Feel - Farm
Nedostupné
Oblíbené dětské dotykové leporelo Farm představí batolatům život na farmě. Kniha na svých stránkách nabízí opravdu velké množství dotykových ploch. Děti tak můžou pohladit hebkou vlnu ovečky, příjemnou srst štěňátka, ale dotknou se i drsnějšího slaměného hnízda slepičky. Zrakový vjem upoutají l..
137Kč
Bez daně:125Kč
Baby Touch and Feel - Cuddly Animals Baby Touch and Feel - Cuddly Animals
Nedostupné
Leporelo Cuddly Animals nabízí batolatům možnost pohladit ta nejrozkošnější zvířátka, s jakými se můžou setkat. V tomto "touch and feel" dotykovém leporelu najdete zajíčka s jemným kožíškem, huňatého pejska, lesklou myšku, malé prasátko s jemnou srstí, hedvábný kožíšek malinkého tuleně. Leporelo sk..
137Kč
Bez daně:125Kč
Baby Touch and Feel - Baby Animals Baby Touch and Feel - Baby Animals
Nedostupné
Leporelo Baby Animals rozšíří Vašemu miminku slovní zásobu o to, jak se jmenují mláďátka známých zvířátek. Toto leporelo je výjimečné, protože na každé straně je dotyková "touch and feel" plocha, co není u všech leporel z vydavatelství Dorling Kindersley běžné. V tomto "touch and feel" dotykovém lep..
137Kč
Bez daně:125Kč
Zobrazeno 1 až 11 z 11 (1 stránek)