Menu
Your Cart

Dorling Kindersley


Baby Touch and Feel - Fluffy AnimalsOblíbené dětské dotykové leporelo.Toto leporelo pomáhá seznámit vaše dítě se zvířátky s měkkou kožešinkou prostřednictvím obrázků a dotykových textur. Kniha na stránkách nabízí velké množství dotykových ploch, které podporují senzorické učení.Obsahuje dotykov..
137Kč
Bez daně:137Kč
Baby Touch and Feel - Farm Friends Baby Touch and Feel - Farm Friends
Nedostupné
Baby Touch and Feel - Farm FriendsOblíbené dětské dotykové leporelo.Toto leporelo pomáhá seznámit vaše dítě s hospodářskými zvířaty prostřednictvím obrázků a dotykových textur. Kniha na stránkách nabízí velké množství dotykových ploch, které podporují senzorické učení.Obsahuje dotykové plochy a reál..
137Kč
Bez daně:137Kč
Baby Touch and Feel Farm AnimalsKniha představuje  Vašim dětem zvířátka z farmy s dotykovými a hmatovými plochami. V knize dítě objeví sametovou krávu, vlněnou ovečku, kohoutka s peřím či jiná zvířátka...
137Kč
Bez daně:137Kč
Baby Touch and Feel - Animals
Nedostupné
Baby Touch and Feel - AnimalsLeporelo Animals rozšíří Vašemu miminku slovní zásobu o to, jak se nazývají známá zvířátka. Toto leporelo je výjimečné, protože na každé straně je dotyková "touch and feel" plocha, co není u všech leporel z vydavatelství Dorling Kindersley běžné. V tomto "touch and feel"..
137Kč
Bez daně:137Kč
Baby Touch and Feel - Wild Animals Baby Touch and Feel - Wild Animals
Nedostupné
Baby Touch and Feel - Wild AnimalsDalší knihu ze série „Touch and Feel“ budou nejmenší dětičky milovat! Proč? Protože nabízí krásné fotografie dvanácti exotických zvířátek, které si můžou díky dotykovým plochám pohladit. Drsná kůže nosorožce i krokodýla, lesklé peří papouška, či kožíšek medvěda, lva..
137Kč
Bez daně:137Kč
Baby Touch and Feel - Trucks Baby Touch and Feel - Trucks
Nedostupné
Baby Touch and Feel - TrucksLeporelo Baby Touch and Feel - Trucks je neodmyslitelným pokladem v knihovně každého batolata, které fascinují kola. V tomto "touch and feel" dotykovém leporele najdete hned na titulní straně tatrovku naloženou lesklým pískem a vevnitř knihy různé dopravní prostředky s n..
137Kč
Bez daně:137Kč
Baby Touch and Feel - First WordsDotykové Baby Touch and Feel leporelo: First Words je skvělou výzvou hlavně pro starší batolata od 12+ měsíců. Dětičky se v leporelu setkají s obrázkami věcí, které už určitě viděly anebo je znají, a díky tomuto leporelu si je připomenou a aktivně zařadí do své slov..
137Kč
Bez daně:137Kč
Baby Touch and Feel - Farm Baby Touch and Feel - Farm
Nedostupné
Baby Touch and Feel - FarmOblíbené dětské dotykové leporelo Farm představí batolatům život na farmě. Kniha na svých stránkách nabízí opravdu velké množství dotykových ploch. Děti tak můžou pohladit hebkou vlnu ovečky, příjemnou srst štěňátka, ale dotknou se i drsnějšího slaměného hnízda slepičk..
137Kč
Bez daně:137Kč
Baby Touch and Feel - Cuddly AnimalsLeporelo Cuddly Animals nabízí batolatům možnost pohladit ta nejrozkošnější zvířátka, s jakými se můžou setkat. V tomto "touch and feel" dotykovém leporelu najdete zajíčka s jemným kožíškem, huňatého pejska, lesklou myšku, malé prasátko s jemnou srstí, hedvábný k..
137Kč
Bez daně:137Kč
Baby Touch and Feel - Baby Animals Baby Touch and Feel - Baby Animals
Nedostupné
Baby Touch and Feel - Baby AnimalsLeporelo Baby Animals rozšíří Vašemu miminku slovní zásobu o to, jak se jmenují mláďátka známých zvířátek. Toto leporelo je výjimečné, protože na každé straně je dotyková "touch and feel" plocha, co není u všech leporel z vydavatelství Dorling Kindersley běžné. V to..
137Kč
Bez daně:137Kč
Zobrazeno 1 až 10 z 10 (1 stránek)