Menu
Your Cart

Great Pretender

S tím správným kostýmem můžete být kýmkoli.

Great Pretenders je kanadská značka vytvořená v roce 1989 s cílem nabízet širokou škálu kostýmů, aby děti již od útlého věku rozvíjely svoji kreativitu a představivost. Protože oblékání je více než jen obléct si kostým princezny nebo superhrdiny, společnost Great Pretenders navrhuje vysoce kvalitní produkty vyrobené s použitím těch nejlepších látek, které zaručí pohodlné a dlouhotrvající kostýmy.

Designové oblečení pro všechny děti bez rozdílu.

Předstírání rozvíjí komunikační schopnosti a prostor k vyjádření pocitů a obav. Tato značka myslí na potíže, se kterými se mohou postižené děti setkat při hledání oblečení, a snaží se navrhnout produkty pro všechny děti. V Great Pretenders myslí také na ochranu planety prostřednictvím environmentálně zodpovědného podnikání.

Kamínky na obličej Kočka Kamínky na obličej Kočka
Nedostupné
Kamínky na obličej KočkaMaska kočky rychle a jednodušePokud hledáte originální a zároveň jednoduchý způsob, jak dítě vyzdobit na karneval, párty, nebo jen tak pro zábavu, pak sáhněte po těchto kamíncích na obličej. Samolepící nálepky lze na obličej a tělo snadno aplikovat. Z černých kamínků vytvořte..
119Kč
Bez daně:98Kč
Kamínky na obličej Kamínky na obličej
Nedostupné
Kamínky na obličejTřpytivé duhové kamínkyPokud hledáte originální a zároveň jednoduchý způsob, jak dítě vyzdobit na karneval, párty, nebo jen tak pro zábavu, pak sáhněte po těchto kamíncích na obličej. Samolepící nálepky lze na obličej a tělo snadno aplikovat a lze z nich vytvořit různé vzory. Kamín..
119Kč
Bez daně:98Kč
Kostým Astronaut (věk 5-6 let) Kostým Astronaut (věk 5-6 let)
Doprava Zdarma
Kostým Astronaut (věk 5-6 let)Vesmírná miseS tímto kostýmem astronauta mrňous přežije vzrušující cestu do vesmíru! Pojem astronaut je ikonickým symbolem odvahy, odhodlání a objevování nekonečného vesmíru a tento kostým dítěti umožní stát se součástí tohoto úžasného dobrodružství.Jako skutečný astron..
1,079Kč
Bez daně:892Kč
Kostým Superhrdina (věk 4-6 let) Kostým Superhrdina (věk 4-6 let)
Doprava Zdarma Nedostupné
Kostým Superhrdina (věk 4-6 let)Něžný superhrdinaKostým superhrdiny sestává z metalického pláště v jemných odstínech růžové a bledě-modré, který vytváří dojem něžné elegance a zároveň odráží odhodlanost superhrdiny. Sukně z organzy se třpytkami přidává do kostýmu šmrnc a styl, zatímco růžová metalic..
912Kč
Bez daně:754Kč
Kostým Raptor (věk 5-6 let) Kostým Raptor (věk 5-6 let)
Doprava Zdarma Nedostupné
Kostým Raptor (věk 5-6 let)Výprava do pradávné éryNechte své dítě prozkoumat svět dávno vyhynulých tvorů a stát se jeho součástí s tímto fascinujícím kostýmem. Kostým raptora dítě promění na hrůzostrašného dinosaura s dokonale vytvarovanou kapucí v podobě raptorové hlavy. S ostrými zuby, reálnýma oč..
959Kč
Bez daně:793Kč
Kostým Lev (věk 2-3 roky) Kostým Lev (věk 2-3 roky)
Doprava Zdarma Nedostupné
Kostým Lev (věk 2-3 roky)Přeměna na krále džungleKostým lví plášť, který má kapuci v podobě lví hlavy s hřívou, očima, ušima a čenichem. Ze zadní strany pláště nechybí ani lví ocas. Na plášti jsou našity rukavičky v podobě lvích tlap, které si dítě může nasadit na ruce a cítit se jako skutečný lev.N..
1,079Kč
Bez daně:892Kč
Kostým T-Rex (věk 4-5 let) Kostým T-Rex (věk 4-5 let)
Doprava Zdarma
Kostým T-Rex (věk 4-5 let)Plášť T-Rexa s hlavou a ocasemNechte prcka proměnit se v hrůzostrašného T-Rexe s tímto úchvatným kostýmem na karneval! Plášť se vzorem dinosauří kůže a kapuce v podobě T-Rexovy hlavy s očima a zuby mu dodají ohromující vzhled. Podél celého pláště jsou dinosauří ostny a nech..
935Kč
Bez daně:773Kč
Kostým oboustranný Batman / Spiderman (věk 3-4 roky) Kostým oboustranný Batman / Spiderman (věk 3-4 roky)
Doprava Zdarma
Kostým oboustranný Batman / Spiderman (věk 3-4 roky)Dvojitý superhrdina - Batman a Spiderman v jednomTento oboustranný kostým umožní dítěti stát se dvěma ikonickými superhrdiny najednou – Batmanem a Spidermanem! Z jedné strany je kostým temného a tajemného Batmana s jeho charakteristickými rysy, zat..
840Kč
Bez daně:694Kč
Kostým Drak (věk 5-6 let) Kostým Drak (věk 5-6 let)
Doprava Zdarma
Kostým Drak (věk 5-6 let)Dračí plášť vynikne v davuNechte prcka proměnit se v majestátního draka s tímto úchvatným kostýmem na karneval! Plášť se vzorem dračí kůže a kapuce mu dodají tajemný a impozantní vzhled. Metalické dračí ostny podél celého pláště ve dvou odstínech modré ho dělají výrazným v d..
960Kč
Bez daně:793Kč
Kostým oboustranný Jednorožec / Drak (věk 3-4 roky) Kostým oboustranný Jednorožec / Drak (věk 3-4 roky)
Doprava Zdarma Nedostupné
Kostým oboustranný Jednorožec / Drak (věk 3-4 roky)Drobec může být jednorožcem nebo drakemKarnevalový kostým v podobě oboustranného pláště s kapucí, který dítěti umožní proměnit se ve dvě rozličné pohádkové bytosti, jednorožce nebo draka. Zapínání na suchý zip u krku provádí přepínání hračkou. Tento..
1,008Kč
Bez daně:833Kč
Kostým Beruška (věk 4-6 let)Roztomilá beruškaRoztomilý a zábavný kostým, který dítě promění v malou berušku. Kostým berušky se skládá z červené třpytivé sukýnky, křidélek s puntíky a z tykadel na čelence. Sukýnka je vyrobena z jemné látky, která je příjemná na nošení. Křídla složená ze dvou částí, m..
432Kč 720Kč
Bez daně:357Kč
Kostým Včelka (věk 4-6 let) Kostým Včelka (věk 4-6 let)
Doprava Zdarma
Kostým Včelka (věk 4-6 let)Roztomilá včelkaRoztomilý a zábavný kostým, který dítě promění v malou včelku. Tento kostým včelky se skládá ze žluté sukýnky, včelích křidélek a z tykadel na čelence. Sukýnka je vyrobena z jemné látky, která je příjemná na nošení. Křídla složená ze dvou částí jsou uprostř..
720Kč
Bez daně:595Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 19 (2 stránek)