Menu
Your Cart

Pojďme ven

Pojďme ven

Vydejte se opět do přírody či na pískoviště! U nás najdete vše, co pro vaše dobrodružství potřebujete. Objevte rozkošné dětské doplňky – dětské batohy, tašky na kolo, ledvinky či kabelky. V batůžku také nesmí chybět ani dětské láhve či pomůcky pro malé objevitele, jako je lupa na pozorování hmyzu, dalekohled, kompas či baterka. Na pískoviště vezměte dětem originální hračky na písek.

Dětské knihy a pracovní sešity s jarní tematikou zas děti blíže seznámí s tímto ročním obdobím. Naučí je toho spoustu o rostlinách, počasí i zvířátkách a představí jim Velikonoce. Toto období je také plné jarní inspirace pro tvoření. Objevte jedinečné kreativní potřeby pro děti a originální kreativní sady, díky kterým vaše děti vykouzlí pestrobarevnou jarní výzdobu. Váš domov také ozdobí párty doplňky vhodné na jarní narozeninovou oslavu pro vaše děti nebo jako výzdoba na Velikonoce a další jarní slavnosti.

Zmrzlinová sada Fresh GreensVytvořte si zmrzlinu z pískuZmrzlina patří k létu a s touto rozkošnou sadou si ji vaše děti vyrobí i z písku. Sadu tvoří čtyři kornouty, naběračka na zmrzlinu a čtyři formičky ve tvaru zmrzliny...
207Kč
Bez daně:171Kč
Vodní mlýnek Ocean Dreams Pink Vodní mlýnek Ocean Dreams Pink
Nedostupné
Vodní mlýnek Ocean Dreams PinkZábava na pláži, ale i v zahraděVodní mlýnek je hračka do vody i na písek, která vaše dítě zabaví na dlouhou dobu. Stačí do nálevky v horní části nalít vodu nebo nasypat písek a pak už jen pozorovat, jak se mlýnská kola roztáčejí. Hračka je vhodná na zahradu, ale také n..
249Kč
Bez daně:206Kč
Vodní mlýnek Ocean Dreams BlueZábava na pláži, ale i v zahraděVodní mlýnek je hračka do vody i na písek, která vaše dítě zabaví na dlouhou dobu. Stačí do nálevky v horní části nalít vodu nebo nasypat písek a pak už jen pozorovat, jak se mlýnská kola roztáčejí. Hračka je vhodná na zahradu, ale také n..
249Kč
Bez daně:206Kč
Vodní mlýnek Fresh GreenZábava na pláži, ale i v zahraděVodní mlýnek je hračka do vody i na písek, která vaše dítě zabaví na dlouhou dobu. Stačí do nálevky v horní části nalít vodu nebo nasypat písek a pak už jen pozorovat, jak se mlýnská kola roztáčejí. Hračka je vhodná na zahradu, ale také na pláž..
249Kč
Bez daně:206Kč
Sada na písek kbelík se zmrzlinou Ocean Dreams PinkVytvořte si zmrzlinu z pískuZmrzlina patří k létu as touto rozkošnou sadou si ji vaše děti vyrobí iz písku. Sadu tvoří kbelík s rukojetí, čtyři kornouty, naběračka na zmrzlinu, sedm formiček a sítko. Kbelík má průměr 17 cm...
332Kč
Bez daně:275Kč
Sada na písek kbelík se zmrzlinou Ocean Dreams BlueVytvořte si zmrzlinu z pískuZmrzlina patří k létu as touto rozkošnou sadou si ji vaše děti vyrobí iz písku. Sadu tvoří kbelík s rukojetí, čtyři kornouty, naběračka na zmrzlinu, sedm formiček a sítko. Kbelík má průměr 17 cm...
332Kč
Bez daně:275Kč
Sada na písek 5 ks Ocean Dreams PinkUžijte si léto v písku naplnoSada na písek s krásným potiskem motivů ze života pod mořskou hladinou se bude dětem hodit doma na zahradě iu moře na pláži. Sadu tvoří kbelík, konvička, hrabičky, lopatka a sítko v kvalitním provedení z pevného plastu...
233Kč
Bez daně:192Kč
Sada na písek 5 ks Ocean Dreams Blue Sada na písek 5 ks Ocean Dreams Blue
Nedostupné
Sada na písek 5 ks Ocean Dreams BlueUžijte si léto v písku naplnoSada na písek s krásným potiskem motivů ze života pod mořskou hladinou se bude dětem hodit doma na zahradě iu moře na pláži. Sadu tvoří kbelík, konvička, hrabičky, lopatka a sítko v kvalitním provedení z pevného plastu...
233Kč
Bez daně:192Kč
Sada na písek 5 ks Fresh GreeUžijte si léto v písku naplnoSada na písek s krásným potiskem motivů ze života pod mořskou hladinou se bude dětem hodit doma na zahradě iu moře na pláži. Sadu tvoří kbelík, konvička, hrabičky, lopatka a sítko v kvalitním provedení z pevného plastu."..
233Kč
Bez daně:192Kč
Odtahovací vůz Fresh Green Odtahovací vůz Fresh Green
Nedostupné
Odtahovací vůz Fresh GreenSkvělá hračka pro malé milovníky autOdtahovací vůz z pevného a kvalitního materiálu je skvělá hračka pro malé milovníky aut. Je navržena s důrazem na detaily a kvalitu, aby vyhovovala i těm nejnáročnějším malým řidičům. Velká kola odtahového vozidla nejsou jen estetickým pr..
332Kč
Bez daně:275Kč
Náklaďák se sklápěčkou Ocean Dreams Blue Náklaďák se sklápěčkou Ocean Dreams Blue
Nedostupné
Náklaďák se sklápěčkou Ocean Dreams BlueSkvělá hračka pro malé milovníky autSklápěčka odveze vše, co malý stavitel potřebuje přemístit. Tento náklaďák je vyroben z pevného a kvalitního materiálu, který obstojí při každé hře ať už doma, na zahradě, ale také na pískovišti. Velká kola umožňují snadnou ..
332Kč
Bez daně:275Kč
Míček mini nafukovací Námořnický zálivPínkejte si ve vodě i na suchuNafukovací míček z měkkého, příjemného materiálu s krásným potiskem je všestranná hračka ideální pro rozvoj motorických dovedností. Míček je skvělý na házení, chytání i kutálení a zajistí vašim dětem spoustu zábavy při hraní na zahr..
249Kč
Bez daně:206Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 242 (21 stránek)