Menu
Your Cart

Speciální nabídky

100 First Animals 100 First Animals
-30 %
100 First Animals je ideální jako první obrázková kniha zvířat pro batolata. Vybudujte si slovní zásobu pro 100 nejdůležitějších zvířat, a to všechno s odvážnými fotografiemi a krásnými ilustracemi. Světlé a barevné tématické stránky zahrnují domácí zvířata, hospodářská zvířata, velká zvířata, rozto..
192Kč 275Kč
Bez daně:175Kč
100 First Things That Go 100 First Things That Go
-30 %
Pomozte malým dětem naučit se první slova a sestavovat slovní zásobu. Dětská kniha je plná automobilů, nákladních aut, letadel, lodí, traktorů, rypadel a mnoho jiných prostředků. Oblíbená vozidla jsou zřetelně označená na každé stránce a fotografie kombinované se zábavnými ilustracemi poskytují spou..
216Kč 309Kč
Bez daně:197Kč
100 prvních slov Příroda 100 prvních slov Příroda
-15 %
Leporelo rozšiřuje základní slovní zásobu o přírodě.Překrásná kniha prvních slov o přírodě pro malé děti. Podívejte se pod okénka, kdo se tam ukrývá? Leporelo s velkými okénky baví a stimuluje řeč dětí.Knížka procvičuje jemnou motoriku dětí.Super stylové leporelo s velkými odklápěcími okénky, které ..
297Kč 349Kč
Bez daně:270Kč
1000 slov - Příroda 1000 slov - Příroda
-15 % Nedostupné
Velkoformátový obrázkový slovník obsahuje všechno, co se malé děti mohou dozvědět o přírodě! Pomáhá jim rozšiřovat slovní zásobu (na každé dvoustraně je více než 20 slovíček) a díky krásným barevným ilustracím i poznávat zvířata a rostliny z nejrůznějších prostředí – těch blízkých (zahrada, farma, l..
297Kč 349Kč
Bez daně:270Kč
15 roků lásky
-30 %
Realita umí být neuvěřitelná a skutečné události někdy působí nepravděpodobně. Aleš by do svých třiceti dvou let nevěřil, že jeho život bude vypadat takhle. Představoval si ho úplně jinak. Jednoho dubnového odpoledne roku 2001 se zamiloval do ženy, která na něj naložila takovou porci lásky, že by to..
279Kč 399Kč
Bez daně:254Kč
A pak na mě mrkla A pak na mě mrkla
-15 %
Timon - chlapec s velkou fantazií si z písku vytvoří obrovskou velrybu.Timon je malý kluk s úžasnou fantazií a právě s rodiči jede na prázdniny k moři. Hurá na pláž! Na pláži je spousta zábavy, může dělat z písku bábovičky, stavět hrady anebo… vytvořit obrovitááánskou velrybu, jakou svět neviděl. Je..
220Kč 259Kč
Bez daně:200Kč
Activity Board se zámky Farma Activity Board se zámky Farma
-50 %
Vaše děťátko se zabaví na celé hodiny.Activity board Farma je manipulační a vzdělávací deska ze dřeva s 6 zámkovými mechanismy, které zaujmou každého mrňouska.Hračka přispívá ke zlepšení jemné motoriky a logického myšlení.Dřevěná interaktivní deska se zámky představuje zábavný způsob, jak pomoci dět..
370Kč 740Kč
Bez daně:306Kč
Activity Board Zvířátka Activity Board Zvířátka
-50 %
Vaše děťátko se zabaví na celé hodiny.Activity board je manipulační a edukační deska ze dřeva se třemi dotykovými mechanismy v podobě knoflíku, vypínače a zavazovací šňůrky.Hračka přispívá ke zlepšení jemné motoriky a logickému myšlení.Manipulační deska má barevné ilustrace tří zvířátek, ze kterých ..
210Kč 420Kč
Bez daně:174Kč
Adventní knížka pro Ježíška
-40 %
Oblíbené adventní kalendáře České televize ožívají v dárkové knížce! Oblíbené hry ve zpracování předních výtvarníků, které si menší i větší děti již několik hrají na webu českotelevizního Déčka, si nyní vyzkouší v naší knize. Jak? Vždyť do knih se čmárat nemá! Pomocí kouzelné fólie! Obsahu..
298Kč 497Kč
Bez daně:271Kč
Ahoj mimi Zvířata Ahoj mimi Zvířata
-15 %
Kontrastní leporelo pro nejmenší.Černobílé leporelo s jednoduchými obrázky zvířátek doplněné o kontrastní prvky představuje vhodnou první knížku pro vaše miminko.Rozvíjejte u svého miminka vnímání a lásku ke knihám již od prvních týdnů života. Toto malé leporelo můžete vzít všude s sebou. Velké..
135Kč 159Kč
Bez daně:123Kč
Ahoj mláďátka!
-15 %
Víte, jaké zvuky vydává tygře, slůně, malá koala, mládě pandy a tučňáček?Na každé stránce je zakomponován dotykový prvek ve formě různorodých materiálů, které jsou příjemné na dotek a na každé stránce je také nezbytné zvukové dotykové tlačítko, k jehož spuštění není zapotřebí síly.Dotykové a zvukové..
390Kč 459Kč
Bez daně:355Kč
Aktivity sešity
-20 % Nedostupné
Rozvíjejte dítě zábavnou formou!Skvělé sešity s aktivitami určené nejen pro předškoláky. Obsahují řadu aktivit se stupňující se náročností. Úkoly jsou zaměřeny na vybarvování, počítání, spojování a hledání rozdílů. Děti si při aktivitě rozvíjejí logické myšlení, jemnou motoriku, obrazotvornost, pozo..
358Kč 447Kč
Bez daně:325Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 918 (77 stránek)