Menu
Your Cart

Speciální nabídky

100 prvních slov 100 prvních slov
-15 %
Leporelo rozšiřuje základní slovní zásobu.Rozšiřujte slovní zásobu svého dítěte pomocí tohoto leporela s barevnými obrázky a odklápěcími okénky.Knížka procvičuje jemnou motoriku dětí.Jaká jsou první slova vašeho děťátka? V tomto leporelu plném roztomilých ilustrací najdete 100 slov, která jsou zákla..
297Kč 349Kč
Bez daně:270Kč
100 prvních slov Příroda 100 prvních slov Příroda
-15 %
Leporelo rozšiřuje základní slovní zásobu o přírodě.Překrásná kniha prvních slov o přírodě pro malé děti. Podívejte se pod okénka, kdo se tam ukrývá? Leporelo s velkými okénky baví a stimuluje řeč dětí.Knížka procvičuje jemnou motoriku dětí.Super stylové leporelo s velkými odklápěcími okénky, které ..
297Kč 349Kč
Bez daně:270Kč
1000 slov - Příroda 1000 slov - Příroda
-15 %
Velkoformátový obrázkový slovník obsahuje všechno, co se malé děti mohou dozvědět o přírodě! Pomáhá jim rozšiřovat slovní zásobu (na každé dvoustraně je více než 20 slovíček) a díky krásným barevným ilustracím i poznávat zvířata a rostliny z nejrůznějších prostředí – těch blízkých (zahrada, farma, l..
297Kč 349Kč
Bez daně:270Kč
101 klasických pohádek 101 klasických pohádek
-15 %
Klasické příběhy na dobrou noc.Když přijde čas na poslední pohádku před spaním, ocení rodiče sbírku krátkých příběhů, ve které můžou náhodně zalistovat a jeden z nich dětem přečíst. V této pokladnici pohádek, bajek, pověstí a tradičních vyprávění najdete příběhy z celého světa - zkrácené a převypráv..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
15 roků lásky
-15 %
Realita umí být neuvěřitelná a skutečné události někdy působí nepravděpodobně. Aleš by do svých třiceti dvou let nevěřil, že jeho život bude vypadat takhle. Představoval si ho úplně jinak. Jednoho dubnového odpoledne roku 2001 se zamiloval do ženy, která na něj naložila takovou porci lásky, že by to..
339Kč 399Kč
Bez daně:308Kč
A pak na mě mrkla A pak na mě mrkla
-15 %
Timon - chlapec s velkou fantazií si z písku vytvoří obrovskou velrybu.Timon je malý kluk s úžasnou fantazií a právě s rodiči jede na prázdniny k moři. Hurá na pláž! Na pláži je spousta zábavy, může dělat z písku bábovičky, stavět hrady anebo… vytvořit obrovitááánskou velrybu, jakou svět neviděl. Je..
220Kč 259Kč
Bez daně:200Kč
A-Ž půjdeš do školy: Pro holky, co se neztratí A-Ž půjdeš do školy: Pro holky, co se neztratí
Novinka -15 % Nedostupné
Máte doma předškolačku nebo prvňačku?Pomozte jí s abecedou a přibližte jí nový svět školního prostředí. Na každé písmenko abecedy existuje nějaký předmět nebo jev, se kterým se vaše dítě setká ve škole možná vůbec poprvé.Jedinečná obrázková knížka, která provede čerstvé školačky abecedou a zároveň š..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí
-15 %
Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?Kniha pomůže dětem nejen s abecedou, ale také jim představí nový svět školního prostředí. Představte si, že existuje na každé písmenko nějaký předmět nebo jev, se kterým se ve škole setkají poprvé.Jedinečná obrázková knížka, která provede čerstvé školáky abecedou ..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Activity Board se zámky Activity Board se zámky
Black Friday -30 %
Vaše děťátko se zabaví na celé hodiny.Activity board je manipulační a vzdělávací deska ze dřeva se třemi zámkovými mechanismy, které zaujmou každého mrňouska.Hračka přispívá ke zlepšení jemné motoriky a logickému myšlení.Manipulační deska má barevný design domečku s okny, dveřmi a usměvavými zvířátk..
294Kč 420Kč
Bez daně:243Kč
Activity Board Zvířátka Activity Board Zvířátka
-30 %
Vaše děťátko se zabaví na celé hodiny.Activity board je manipulační a edukační deska ze dřeva se třemi dotykovými mechanismy v podobě knoflíku, vypínače a zavazovací šňůrky.Hračka přispívá ke zlepšení jemné motoriky a logickému myšlení.Manipulační deska má barevné ilustrace tří zvířátek, ze kterých ..
294Kč 420Kč
Bez daně:243Kč
Adam a kouzelná skluzavka Adam a kouzelná skluzavka
-25 %
Adámek je pětiletý chlapec s bohatou fantazií.Jednoho dne se mu přihodí zvláštní věc – vedle ucha mu zaštěbetá ptáček. Řeknete si, co je zvláštního na štěbetajícím ptáčkovi, na každé zahradě jich je přece spousta. Ale tenhle Adamův je opravdu neobyčejný. Jmenuje se Štěbetáček, mluví lidskou řečí a j..
187Kč 249Kč
Bez daně:170Kč
Adventní knížka pro Ježíška
-15 %
Oblíbené adventní kalendáře České televize ožívají v dárkové knížce! Oblíbené hry ve zpracování předních výtvarníků, které si menší i větší děti již několik hrají na webu českotelevizního Déčka, si nyní vyzkouší v naší knize. Jak? Vždyť do knih se čmárat nemá! Pomocí kouzelné fólie! Obsahu..
422Kč 497Kč
Bez daně:384Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 1027 (86 stránek)