Menu
Your Cart

Doplňky do koupelny

Doplňky do koupelny

Pohodová a bezpečná koupel je pro děti důležitou součástí téměř každého dne. Zpříjemněte jim tuto chvíli ve vodě krásnými hračkami do vody z ekologických materiálů. Bezpečnost ve vaničce zajistí protiskluzová podložka do vany z přírodního kaučuku. Jemné ručníčky vaše děťátko příjemně zahřejí.

Hračka do vany Mušle Hračka do vany Mušle
Na objednávku
Děti si nyní koupání užijí.Hračky do vany Mušle jsou skvělým společníkem během koupele, ale zabaví i na suchu. Sada obsahuje dvě mušle v bílé a béžové barvě. Jsou vytvořeny s důrazem na snadný úchop.Mušle stimulují hmat a samotný kaučuk přináší úlevu bolavým dásničky během období prořezávání zoubků...
838Kč
Bez daně:692Kč
Hračka do vany Plameňák Hračka do vany Plameňák
Na objednávku
S růžovým plameňákem si děti koupání užijí. Během koupele krásně plave na vodě, ale zabaví i na suchu. Je vytvořen s důrazem na jednoduchý úchop.Jeho peříčka stimulují hmat a samotný kaučuk přináší úlevu bolavým dásničky během období prořezávání zoubků. Hračka nemá dírku, aby byla chráněna proti plí..
540Kč
Bez daně:446Kč
Rybičky do vody k přelévání Rybičky do vody k přelévání
Nedostupné
Zábava do vany pro celou rodinu a dětskou fantazii.Inspiruje děti k vymýšlení a vytváření vlastních her s touto sadou rybiček do vody k přelévání. V balení jsou 4 pestrobarevné rybičky. Zažijete s nimi spoustu vodní zábavy...
269Kč
Bez daně:222Kč
Podložka ke koupání Růže Podložka ke koupání Růže
Nedostupné
Podložka ke koupání od značky Natruba je ta nejvíce bezpečná, funkční, přírodní a zároveň elegantní jakou na trhu naleznete.  Je designována s láskou a precizností z přírodní gumy z kaučukovníku. Na dotek je jemná a ohebná, tentokrát v příjemné barvě růže. Konečně nádherná podložka ke koupá..
775Kč
Bez daně:640Kč
Podložka ke koupání Světlozelená Podložka ke koupání Světlozelená
Nedostupné
Podložka ke koupání od značky Natruba je ta nejvíce bezpečná, funkční, přírodní a zároveň elegantní jakou na trhu naleznete.  Je designována s láskou a precizností z přírodní gumy z kaučukovníku. Na dotek je jemná a ohebná, tentokrát v příjemné světlozelené barvě. Konečně nádherná podložka ..
775Kč
Bez daně:640Kč
Podložka ke koupání Žlutá Podložka ke koupání Žlutá
Nedostupné
Podložka ke koupání od značky Natruba je ta nejvíce bezpečná, funkční, přírodní a zároveň elegantní jakou na trhu naleznete.  Je designována s láskou a precizností z přírodní gumy z kaučukovníku. Na dotek je jemná a ohebná, tentokrát v příjemné žluté barvě. Konečně nádherná podložka ke koup..
775Kč
Bez daně:640Kč
Podložka ke koupání Šedá Podložka ke koupání Šedá
Nedostupné
Podložka ke koupání od značky Natruba je ta nejvíce bezpečná, funkční, přírodní a zároveň elegantní jakou na trhu naleznete.  Je designována s láskou a precizností z přírodní gumy z kaučukovníku. Na dotek je jemná a ohebná, tentokrát v příjemné šedé barvě. Konečně nádherná podložka ke koupá..
775Kč
Bez daně:640Kč
Podložka ke koupání Šalvěj Podložka ke koupání Šalvěj
Nedostupné
Podložka ke koupání od značky Natruba je ta nejvíce bezpečná, funkční, přírodní a zároveň elegantní jakou na trhu naleznete.  Je designována s láskou a precizností z přírodní gumy z kaučukovníku. Na dotek je jemná a ohebná, tentokrát v příjemné barvě šalvěje. Konečně nádherná podložka ke ko..
775Kč
Bez daně:640Kč
Podložka ke koupání Karamel Podložka ke koupání Karamel
Nedostupné
Podložka ke koupání od značky Natruba je ta nejvíce bezpečná, funkční, přírodní a zároveň elegantní jakou na trhu naleznete.  Je designována s láskou a precizností z přírodní gumy z kaučukovníku. Na dotek je jemná a ohebná, tentokrát v příjemné karamelové barvě. Konečně nádherná podložka ke kou..
775Kč
Bez daně:640Kč
Hračka do vany Labuť Velká Hračka do vany Labuť Velká
Nedostupné
Naše populární labuť do vany má teď většího kamaráda!Labuť, dánský národní pták, byla prvním designem značky Natruba. Během koupele krásně plave na vodě, ale zabaví i na suchu. Je vytvořena s důrazem na jednoduchý úchop, peříčka stimulují hmat a samotný kaučuk přináší úlevu bolavým dásničky běhe..
625Kč
Bez daně:517Kč
Hračka do vany Páv zelený Hračka do vany Páv zelený
Na objednávku
Páv je podzimní novinkou značky Natruba. Během koupele krásně plave na vodě, ale zabaví i na suchu. V krásne zelené barvě.Je vytvořen s důrazem na jednoduchý úchop.Jeho peříčka stimulují hmat a samotný kaučuk přináší úlevu bolavým dásničky během období prořezávání zoubků. Hračka nemá dírku, aby ..
540Kč
Bez daně:446Kč
Hračka do vany Páv modrý Hračka do vany Páv modrý
Na objednávku
Páv je podzimní novinkou značky Natruba. Během koupele krásně plave na vodě, ale zabaví i na suchu. V krásne modré barvě.Je vytvořen s důrazem na jednoduchý úchop.Jeho peříčka stimulují hmat a samotný kaučuk přináší úlevu bolavým dásničky během období prořezávání zoubků. Hračka nemá dírku, aby b..
540Kč
Bez daně:446Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 14 (2 stránek)