Menu
Your Cart

Zvýhodněné sety

Zvýhodněné sety

Ušetřete peníze i čas při výběru plaveckých potřeb a vodní zábavy pro vaše děti. Sestavili jsme pro vás výhodné sety z produktů Swim Essentials. Odrážejí věk i aktuální potřeby vašich děti a díky matchy matchy kolekcím skvěle ladí.

Objevte například výhodné sety pro miminka. Obsahují kruh pro miminka, nafukovací rukávky pro nejmenší i nafukovací bazén 60 cm vhodný také na balkon či na pláž. Rodinné sety obsahují dokonce velký kruh 90 cm na lenošení pro dospěláky, malý kruh i rukávky. Větším dětičkám můžete vybrat zábavné surfařské sety s nafukovacím surfem a vestičkou. Nechybí ani matchy matchy sety z nejoblíbenějších designů Swim Essentials či zábavné sety s hravými nafukovacími prvky na zahradu. 

Zvýhodněné plavecké sety prvotřídní holandské značky Swim Essentials jsou skvělé jako dárek pro děti či dokonalá letní zábava na zahradu i k moři.

Jedinečný parťáci do vody!S touto skvělou sadou se během léta pořádně vyšantíte. Obsahuje plovací vestu Žralok, která vám poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddleboardu či v lodičce a nafukovací surf Žralok na kterém se děti mohou houpat na vlnách, organizovat vodní..
1,320Kč
Bez daně:1,091Kč
Užijte si vodu na maximum!S touto skvělou sadou vám nuda v létě rozhodně nehrozí. Obsahuje nafukovací kruh Malý záchranář 90 cm, nafukovací kruh Malý záchranář 50 cm a rukávky Velryby, které poskytnou dítěti sebedůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním.Set obsahuje:Nafukovací kr..
740Kč
Bez daně:612Kč
Seznamte vaše nejmenší s vodou zábavně i bezpečně!S touto skvělou sadou vám nuda v létě rozhodně nehrozí. Obsahuje speciální bezpečné nafukovací kolo pro nejmenší děti, rukávky Velryby poskytnou dítěti sebedůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním a nafukovací bazén pro děti Velr..
1,040Kč
Bez daně:860Kč
Zobrazeno 1 až 3 z 3 (1 stránek)